Žďárské oslavy jsou tu! Bouchalky ovládnou Rolinek, Koukal či Nečas

Foto: Petr Nedvěd, hokejzr.cz

Ve Žďáru nad Sázavou odstartují sezonu ve velkém stylu, v rámci oslav 80 let žďárského hokeje se tamní druholigový tým střetne s hvězdnými odchovanci klubu. Na Bouchalky dorazí taková esa jako jsou Tomáš Rolinek, Petr Koukal, Petr Vampola či Martin Nečas. Exhibice je na programu už dnes od 18 hodin.

Plekanec Chance liga

Tolik mistrů světa pohromadě ve Žďáru asi už dlouho nebylo. Kromě Tomáše Rolinka, Petra Koukala, Petra Vampoly a dalších hvězdných odchovanců se ovšem v týmu žďárských hvězd ukážou také borci, kteří se stali klíčovými osobnostmi doma na Bouchalkách.

Plameny vyjely na led i s posilami, Žďár už vyhlíží Návrat legend »

Mezi nimi třeba Martin Sobotka, Jiří Plachý či Jiří Kaut, který bude mít jedinečnou příležitost zahrát si se svými synovci Martinem a Tomášem. Z mladých nadějí nebudou na akci chybět ani dvanáctka loňského draftu Martin Nečas, Ondřej Machala či Tomáš Havránek.

Z původní soupisky vypadli Lukáš Rousek, Jaromír Pytlík a Jan Wasserbauer. První jmenovaný si mohl zahrát se svým otcem Martinem, ale bojuje o místo v kádru Sparty, druhý jako kapitán vede osmnáctku na Hlinka Gretzky Cupu a třetí si našel angažmá v zahraničí.

„Těším se na to. Věřím, že dojde co nejvíc lidí a užijí si to s námi.“

Ke změně došlo i u rozhodčích, omluvit se musel zkušený Martin Homola. Exhibici budou řídit Svatopluk Kopeček s Jaromírem Vampolou, na čarách se představí Roman Zídek s Martinem Kloudou. Plameny nastoupí ve speciálních černých dresech, hvězdy v bílých.

Slavnostní buly vhodí s úderem 18. hodiny trojnásobná olympijská vítězka z Vancouveru a Soči Martina Sáblíková, bohatý doprovodný program u stadionu však začíná už o tři hodiny dřív. Fanoušci se mohou těšit také na autogramiádu hvězd nebo Masarykův pohár.

Koukal se těší na návrat do Žďáru, po letech si zahraje i s Rolinkem »

„Byl bych strašně rád, kdyby na utkání přišlo hodně lidí a hlavně, aby si to všichni užili,“ přeje si kapitán mistrů světa 2010 Tomáš Rolinek, který si po dlouhé době znovu zahraje s Petrem Koukalem. Ten se už těší. „Věřím, že dojde co nejvíc lidí a užijí si to s námi.“

Sestava Týmu žďárských hvězd

Milan Řehoř, Radovan Biegl – Martin Lojek, Martin Pleva, Václav Půža, Tomáš Doležal, Ondřej Trejbal – Jiří Plachý, Martin Sobotka, Martin Nečas, Tomáš Havránek, Ondřej Machala, Petr Koukal, Tomáš Rolinek, Martin Kaut, Jiří Kaut, Tomáš Kaut, Petr Vampola, Martin Rousek, Tomáš Bláha, Radek Haman. Trenér: Jaroslav Benák.

Sestava SKLH Žďár nad Sázavou

Jiří Sláma, Jan Radosta, Tomáš Kulich – Aleš Koželuh, Jakub Peslar, Vojtěch Pražák, Petr Marek, Jakub Černohorský, Daniel Poizl, Jan Klodner, Josef Kolda – Matias Mäki, Ondřej Stehlík, Lukáš Bureš, Martin Gregar, Marek Prokš, Tomáš Franek, Martin Kuřítko, Lukáš Jícha, Ondřej Kovářů, Lukáš Krupka, Martin Nagy, Jakub Konečný, Lukáš Gergel, Luboš Kunstmüller. Trenér: Michal Konečný.

Foto: Petr Nedvěd, hokejzr.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz