Ze slovenské extraligy do 2. ligy? V Brodě zkoušejí dalšího obránce

Foto: Facebook MHK 32 LM

25. srpna 2020, 19:05

Adam Bagar

Do přípravy druholigového Havlíčkova Brodu se nově zapojil obránce Michal Smutný, který se o místo v kádru porve na zkoušce. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Aplikace Tipsport extraligy

22letý bek, jenž uplynulý ročník strávil ve slovenské nejvyšší soutěži v barvách Liptovského Mikuláše, začal letošní přípravu s prvoligovou Kadaní. Ale aktuálně se už chystá o patro níž s Havlíčkovým Brodem, kam dorazil v rámci zkoušky.

Michal Smutný je odchovancem znojemského hokeje, v mládežnických kategoriích působil v Jihlavě, v Chomutově, ve Skalici a v Olomouci. Naposledy pod Tatrami odehrál 44 utkání, zapsal dvě asistence či 30 záporných bodů v bilanci +/-.

Naopak na zkoušce neuspěl další obránce Josef Vácha, jenž poslední roky působí především v krajských soutěžích. 32letý hráč, který hrál dřív 2. ligu za Jindřichův Hradec a Pelhřimov, se trenérům představil ve všech pěti přípravných duelech.

Bruslaři zatím střídají prohry s výhrami. Po úvodní porážce z Třebíče vyzráli na Tábor, načež vyšli naprázdno v Kolíně, následně nasypali osm branek druholigovému nováčkovi z Velkého Meziříčí a naposledy nezvládli odvetu na ledě Tábora.

Dnes bojují podruhé s Kolínem a už i se Smutným v sestavě.

Aktuální kádr BK Havlíčkův Brod

Brankáři:
Martin Nedvěd, Martin Pejsar, Tomáš Svoboda, Marek Peřina, Ondřej Chaloupek.

Obránci:
Michal Kliment, Matěj Krejčí, Matěj Škareda, Matěj Vála, Matěj Trupl, Jiří Marek, Pavel Zvěřina, Robert Věžník, Jaroslav Ludvík, Tomáš Semrád, Štěpán Kudrna, Jiří Benák, Adam Dvořák, Kryštof Kulhánek, Daniel Piskač, Ladislav Pospíchal, Michal Smutný.

Útočníci:
Tomáš Ludvík, Petr Kuchta, Richard Cachnín ml., Vojtěch Holenda, Marek Tecl, Lukáš Pokorný, Jakub Košťál, Tomáš Kratochvíl, Jan Janiurek, Jakub Čejka, David Košťál, Aleš Padělek, Patrik Přidal, Roman Mikeš, Luboš Voříšek, Tomáš Mlynář, Vítězslav Brož, Patrik Čermák, Kryštof Hrala, Miroslav Třetina, David Kalač, Jakub Kadlec.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz