Ze Vsetína do Prostějova. Jestřábi hlásí posilu do brankoviště

Foto: hc-vsetin.cz

Brankář Ondřej Bláha po konci ve Vsetíně pokračuje v Chance lize, na zatím roční spolupráci se dohodl s Prostějovem. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Ondra je v ideálním věku a má pořád ambice se posunout o level výš. Hodně si od něho slibujeme a věřím, že přinese do brankoviště více klidu než jsme měli v uplynulé sezoně,“ představuje novou akvizici sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

27letý gólman naposledy hájil barvy Vsetína. Ve valašském klubu dostával prakticky stejně prostoru jako jeho parťák David Gába, odchytal 27 utkání s průměrem 2,84 inkasované branky na zápas, úspěšností zákroků 90,07 procenta a dvěma čistými konty.

V Chance lize chytal také za mateřské České Budějovice, Benátky nad Jizerou a Havířov, celkem ve druhé nejvyšší soutěži zapsal 211 startů. Nyní brankář, který v sezoně 2016/17 jednou zasáhl i do extraligového zápasu v dresu Liberce, přidá další.

„Ondra je v ideálním věku a má pořád ambice se posunout o level výš. Hodně si od něho slibujeme a věřím, že přinese do brankoviště více klidu než jsme měli v uplynulé sezoně.“

Ondřej Bláha je devátým hráčem na tvořící se soupisce Jestřábů. Už dřív si klub pojistil brankáře Kryštofa Rochlu, obránce Petra Krejčího a útočníky Lukáše Žálčíka, Dominika Hrníčka, Petra Chlána, Kryštofa Ouřadu, Tomáše Janduse a Matěje Nováka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz