Zkušenosti pro nováčka? Velké Meziříčí jedná s Malcem

Foto: Facebook, HHK Velké Meziříčí

Na zvučnou posilu má políčeno druholigový nováček z Velkého Meziříčí. Za Horáky totiž v pátečním přípravném utkání proti Havlíčkově Brodu nastoupil zkušený útočník Ondřej Malec.

Aplikace Tipsport extraligy

Malec měl letošní sezonu původně strávit mezi mantinely Chance ligy. Za Třebíč, kde hrál už několik posledních let a v týmu si vydobyl svou pozici.

Jenže představa realizačního týmu Horácké Slavie o kádru na příští soutěžní ročník byla nakonec jiná. Devětadvacetiletý útočník by nedostal tolik prostoru, což vyústilo v rozchod.

Od té doby si Malec angažmá hledá. Jeho největší předností je bezesporu silová hra, bojovnost, zarputilost. Jde o hráče, který se nebojí shodit rukavice, to jsou největší přednosti, jež může svému budoucímu chlebodárci nabídnout.

Teď to vypadá, že novým působištěm odchovance jihlavské Dukly se může stát druholigový nováček z Velkého Meziříčí. V dresu Horáků nastoupil Malec poprvé v pátek večer, kdy se svěřenci trenéra Vejmelky postavili Havlíčkově Brodu.

O tom, jestli důrazný forvard stráví v dresu nováčka kompletní ročník, zatím jasno není. HHK však má podle informací na oficiálním klubovém webu o služby Ondřeje Malce eminentní zájem.

Jak by taky ne, první ligou protřelý hokejista by mohl být důležitým stavebním kamínkem ve velkomeziříčské mozaice. Navíc se přímo nabízí obnovení úderného spojení s Lukášem Patákem. Tihle dva spolu strávili řadu sezon v jednom útoku, když váleli za prvoligovou Třebíč. Znají se, hrát můžou prakticky poslepu. Taková chemie by se Velkému Meziříčí nadmíru hodila.

Ondřej Malec odehrál v první lize přes 300 zápasů, během nichž si na své konto připsal 85 kanadských bodů. Zamíří teď o patro níž?

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz