Zlín řeší krizi. V týmu končí střelec Jaroslav Balaštík

Foto: hokej.zlin.cz

1. listopadu 2014, 2:48

Daniel Poláček

Ve 14 zápasech nasbíral jen 5 bodů (2+3) a jeho pozice v týmu postupně slábla. Teď Jaroslav Balaštík míří ze Zlína pryč. Podle serveru iSport.cz už s klubem rozvázal kontrakt. Napovídá tomu i fakt, že s mužstvem neodjel k dosud poslednímu duelu na půdě Liberce.

Plekanec Chance liga

Ševci tak dělají další krok k tomu, aby se dostali z dlouhotrvající krize, která je drží na poslední příčce extraligové tabulky. Zlínští dosud vyhráli jen čtyři ze 17 zápasů a hledají nový impulz. Už ve čtvrtek tým opustil další zkušený hráč – bek Radim Tesařík. Ten s klubem rozvázal kontrakt na vlastní žádost.

Nyní přišla řada na Balaštíka. Zkušený útočník, jenž v listopadu oslaví 35. narozeniny, pomohl Zlínu k zisku dvou titulů a třikrát se stal nejlepším střelcem ligy. Ještě loni byla jeho pozice v klubu silná, neboť v 52 zápasech nasbíral 31 bodů (20+11), což ho řadilo na třetí příčku v týmové produktivitě. Svůj standard si držel i ve vyřazovacích bojích, které ševcům přinesly mistrovský titul.

Letos je ale všechno jinak. Zlínští se nevymotali z krize ani ve třetině základní části. Proto už se uchylují k radikálnějším krokům. Pomohou jim?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz