Zlínský brankář Kořének si poprvé zachytá v Chance lize

Foto: hokej.zlin.cz

Havířov pokračuje v představování posil pro nadcházející prvoligový ročník 2021/22, v rámci hostování ze Zlína získal brankáře Michala Kořénka. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

Fanshop národního týmu

20letý gólman v uplynulé sezoně zaznamenal své premiérové starty mezi tuzemskou elitou, při zraněních parťáků Libora Kašíka a Daniela Hufa odchytal na přelomu ledna a února celkem pět duelů za Zlín.

Před časem pak s klubem prodloužil smlouvu. „Michal ukázal, že na sobě poctivě pracuje a do budoucna by měl být dalším z odchovanců, který bude v klubu působit,“ uvedl tehdy zlínský trenér Robert Svoboda.

„Věříme, že Michal bude nadále tvrdě pracovat a přiblíží se svou výkonností gólmanům před sebou,“ dodával Svoboda s tím, že vedení klubu usiluje o to, aby měl Kořének dostatečné vytížení v Chance lize.

Povedlo se. Pomůže Havířovu, přidá se k brankářům Tomáši Fučíkovi a Marku Štipčákovi a čeká jej debut ve druhé nejvyšší soutěži. Ještě o patro níž chytal za Valašské Meziříčí, Hodonín a Moravské Budějovice.

Aktuální kádr AZ Heimstaden Havířov

Brankáři:
Tomáš Fučík, Michal Kořének, Marek Štipčák.

Obránci:
Matúš Hlaváč, David Chroboček, Daniel Kabelka, Fabien Kočí, Jaroslav Mrowiec, Richard Záruba.

Útočníci:
Lukáš Bednář, Ondřej Becher, Ondřej Damašek, Jakub Doktor, Vlastimil Dostálek, Kevin Horváth, Jan Hudeček, Tomáš Krupa, Jan Maruna, Maxim Mastič, Jakub Mrva, Ján Petriska, Jan Vašenka, Jakub Veselý, Antonín Pechanec, Radek Veselý.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz