Znojmo rozpouští kádr. Koho kam pustilo?

Foto: Kamila Chmel, hcorli.cz

Protože se letošní ročník 2. ligy s největší pravděpodobností nedohraje, Orli rozpouští svůj profesionální kádr. Několik hráčů míří do Chance ligy, jiní do zahraničí.

Aplikace Tipsport extraligy

O odchodu Vojtěcha Němce do Komety jsme už informovali, stejně tak o prodlouženém hostování Jakuba Stehlíka a Dominika Tejnora v Třebíči.

V Havířově budou i nadále pokračovat brankář Dominik Groh a útočník Jan Rudovský.

A co dál?

Útočník Jakub Köver se vrací na Slovensko – hrát bude rakouskou ligu za Bratislavu Capitals.

Obránce Dávid Stránský také hlásí návrat domů, ve zbytku sezony pomůže druholigovým Topoľčanům.

Finský bek Mikko Vainonen odchází do Itálie, kde bude nově nastupovat za Cortinu.

Znojemskou kolonii v Třebíči rozšíří ještě útočník Vladimír Oščádal.

„U několika hráčů došlo k ukončení smluv finanční kompenzací."

Vzhledem k tomu, že dojde k ukončení sezony vinou vyšší moci, mohli Orli všem hráčům ukončit smlouvy bez náhrady.

„Přes všechny obrovské problémy, které tato doba přináší, jsme k této možnosti přistoupili jen v nižších jednotkách případů," říká ovšem na znojemských stránkách prezident klubu Pavel Ohera.

„V mnoha případech se dál finančně podílíme na jejich smlouvách."

„U ostatních hráčů došlo buď k ukončení smluv finanční kompenzací s tím, že si můžou hledat další angažmá a klub je jim v této činnosti výrazně nápomocen, nebo jsme hráčům, o jejichž služby projevily zájem jiné kluby, samozřejmě umožnili odchod. V mnoha případech se dál finančně podílíme na jejich smlouvách," dodal Ohera.

Brzy by měli nová působiště ohlásit ještě zkušení útočníci Tomáš Svoboda s Anthonym Lucianim, stále se potom jedná o budoucnosti obránce Adama Sedláka.

Foto: Kamila Chmel, hcorli.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz