Zprávy z 2. ligy: Leština končí v Klatovech, koho podepsal Písek?

Foto: ihcpisek.cz

Druholigový Písek hlásí nové tváře, naopak Klatovy zahájily letní přípravu bez obránce Ondřeje Leštiny. Důležitou zprávu potom oznámila Kopřivnice.

Fanshop národního týmu

Leština se bude věnovat trenéřině

Klatovy přicházejí o stálici ve své obraně – po šesti sezonách se loučí s Ondřejem Leštinou. Šestadvacetiletý bek u hokeje zůstává, rozjíždí trenérskou kariéru. Leština nastoupil za Klatovy do celkem 163 zápasů a získal 39 kanadských bodů.

Písek má kostru kádru

Písek hodlá do budoucna usilovat o postup do vyšší soutěže, nové vedení chce tamějšímu hokeji vrátit ztracený respekt. Králové budou v nadcházející sezoně patřit k nejsilnějším týmům ve druhé lize. Na soupisce už totiž mají několik zajímavých jmen: útočníky Lukáše Volfa, Jana Sýbka nebo obránce Stanislava Doska. Smlouvu s Pískem podepsali, respektive prodloužili také brankář Richard Kříž, zadáci Marcel Dvořák s Dominikem Bílkem a z útočníků potom Martin Matějček, Lukáš Bednařík a Vojtěch Šuhaj.

Tatra zůstává partnerem Kopřivnice

Spojení hokejového klubu z Kopřivnice s tamější slavnou automobilkou nekončí – dlouholetý partner bude i v další sezoně významným sponzorem.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz