Zprávy z Třebíče: Jirásek končí a klíčový bek je na marodce

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Defenzivní útočník Filip Jirásek (na fotce) už za Horáckou Slavii hrát nebude. Z třebíčské soupisky mizí také Jakub Čejka, který na vlastní žádost odešel za větším herním vytížením do Šumperka.

HokejkaTV

Komplikací pro Třebíč je pak zdravotní stav Šimona Szathmáryho. Druhý nejproduktivnější obránce posledního ročníku Chance ligy je zraněný v horní polovině těla. Doba léčení zatím není známa.

Jak ale řekl po čtvrtečním utkání asistent trenéra Jaroslav Barvíř, ve hře jsou ještě nějaké posily: „Pracujeme pořád. Uzavřený kádr určitě nemáme."

O odchodu Jakuba Čejky, který v uplynulé sezoně pendloval mezi Třebíčí a druholigovými Žihadly, k Drakům už jsme psali v samostatném článku.

Kam povedou kroky Filipa Jiráska, to se zatím neví. 

Dvacetiletý útočník má za sebou dvě sezony mezi muži: jako mládežnický reprezentant se účastnil projektu Dukla. V Litoměřicích loni odehrál 58 utkání s bilancí 3+6. V Chance lize si vybudoval pověst specialisty na oslabení.

Aktuální soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda.

Obránci: Václav Čejka, Šimon Szathmáry, Lukáš Forman, Jakub Jenáček, Michal Furch, Lukáš Hort, Lukáš Marek, Martin Padrnos, Karel Nedbal.

Útočníci: Michal Vodný, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota, Martin Šťovíček, David Michálek, Ondřej Malec, Lukáš Paták, Tadeáš Král, Radim Ferda, Robert Havlát, Jan Václavek, Tomáš Havránek, Josef Podlaha, Michal Matiaško, Denis Kusý.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz