Ztracený koupil permici na Plzeň: Budu slyšet, slibuju!

Foto: Facebook HC Škoda Plzeň

Plzeňští fanoušci mohou na zimním stadionu pravidelně vídat nejen populárního YouTubera Pedra, ale třeba i zpěváka Marka Ztraceného.

Nový fanshop

„Koupil jsem dvě celoročky. Pro mě a pro malýho," líčí před sezonou 2018/2019 autor mnoha hitů. Namátkou Ztrácíš, Léto 95, Sex s ex nebo Povolání syn. „Chodíme už spoustu let. Máme tu super partu."

Ztracený měl permanentky už loni – a i když si tentokrát přišel koupit nové až po skončení rezervací, měl štěstí. „Jsem rád, že mi je neprodali. Díkybohu mám stejná místa. Bylo s tím trochu drama, byla to moje chyba. Jsou to takový ztracený permanentky," usmál se v rozhovoru pro hcskoda.cz.

Ztracený pochází ze Železné Rudy. Jak se vůbec dostal k plzeňskému hokeji?

„Já byl jediný ze Železné Rudy, který šel do školy do Prahy. Takže jsem pak do Plzně jezdil za kamarády. To bylo asi v patnácti letech. To jsem chodil jednou za čas... A před deseti lety mě sem vzal kamarád – od té doby chodím pravidelně," vypráví idol mnoha žen.

„Když mám čas, chodím i na Ligu mistrů. Už jen proto, že mám rád zimu a v létě se tam člověk může zavřít," směje se v rozhovoru pro klubový web. 

„Oblíbených hráčů mám spoustu, dokonce se s některými znám. Dominik Kubalík byl třeba vždycky fajn kluk. Občas jsme se vídávali s Ryanem Hollwegem, který bydlel v Železné Rudě. Oblíbil jsem si i nové hráče," říká a ukazuje na permanentky, kde jsou letos vyobrazení útočník Milan Gulaš a brankář Dominik Frodl.

Jaké má od příští sezony očekávání? „Já jsem věčnej optimista. Mám z toho dobrý pocit," tvrdí. „Já tam ale chodím hlavně za hokejem a dobrou atmosférou. Když se chvíli nedaří, tak nejsem ten, který nadává nebo přestane chodit."

„Doufám, že budeme vysoko. Tak jako každej rok, jak jsme už zvyklí. A kdyby náhodou měli nějakou slabší chvilku, já na ně nezanevřu," hlásí.

A podobně jako na koncertech bude z tribun slyšet. „Slibuju!"

Foto: hcskoda.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz