Zveme vás na 19. ročník mezinárodní hokejové školy v Ostravě!

27. května 9:48

hokej.cz

(KOMERČNÍ SDĚLENÍ) Připojte se k nám a staňte se součástí naší Ostravské hokejové školy! Tento kemp je určen pro všechny hokejisty, bez ohledu na věk či úroveň dovedností. Nabízíme jedinečnou příležitost trénovat pod vedením špičkových trenérů a zlepšit své dovednosti v intenzivním a přátelském prostředí.

Co vás čeká?

Individuální přístup a kvalitní trenéři

Hráči jsou rozděleni do skupin podle věku a výkonnosti, což umožňuje přizpůsobit tréninky konkrétním potřebám každého účastníka. Každé skupině se věnují 3 až 4 trenéři, kteří mají bohaté zkušenosti a nejvyšší trenérské licence. Tento individuální přístup zajišťuje, že každý hráč dostane potřebnou pozornost a může se rychleji zlepšovat.

Moderní tréninkové metody

Naše tréninky jsou zaměřeny na zlepšení individuálních dovedností každého hráče. Používáme širokou škálu tréninkových pomůcek včetně, balančních pomůcek, švihadla, medicinbalů, bosu, činek, TRX a dalších. Tyto pomůcky nám umožňují trénovat specifické dovednosti, které jsou v hokeji klíčové.

Komplexní příprava

Kromě tréninků na ledě zahrnujeme také rehabilitační a kompenzační cvičení, která pomáhají posilovat správně zatěžované svaly a předcházet zraněním. Tato komplexní příprava zajišťuje, že hráči jsou fyzicky připraveni na náročnou sezónu a mohou podávat maximální výkony.

Proč si vybrat náš kemp?

Naším cílem je připravit děti a mládež na hokejovou sezónu a poskytnout jim nezapomenutelný zážitek setkání s vrstevníky z celého světa. Tento kemp je místem, kde se hráči mohou učit, zlepšovat své dovednosti a navazovat nová přátelství. Kempu se mohou zúčastnit děti od 5 do 17 let a v posledních letech také dospělí, což umožňuje širokou účast napříč generacemi.

Unikátní příležitosti

Setkání s hvězdami

Naši hráči mají možnost setkat se a učit se od inspirativních postav ze světa NHL i reprezentace. Tito profesionální hráči sdílejí své zkušenosti, dovednosti a příběhy, což motivuje mladé hokejisty k tvrdé práci a odhodlání. Tato setkání jsou často vrcholem kempu a poskytují hráčům nezapomenutelné zážitky.

Naši hokejovou školu jako hosté navštívili hráči světové extratřídy ...
Petr Mrázek, Ondřej Palát, Tomáš Fleischmann, Radek Faksa, Jakub Štěpánek, Zdeněk Irgl, Roman Šimíček,  Rostislav Olesz, Filip Kuba, Petr Kalus, Radek Phillip, Rostislav Klesla, Michal Barinka, Roman Polák, Marek Malík,  Tomáš Vošvrda, Dominik Uher, Matěj Stránský, Šimon Stránský, Patrik Zdráhal aj.

Naší hokejové školy se zúčastnili hráči z více jak 22 států: Česka, Polska, Slovenska, Německa, Kanady, USA, Švýcarska, Itálie, Norska, Švédska, Francie, Mexika, Litvy, Lotyšska, Belgie, Ukrajina, Finska, Španělska, Skotska, Ruska, Běloruska a Rakouska, atd.

Osobnostní rozvoj

Kromě sportovních dovedností klademe důraz na formování osobnosti hráčů. Věříme v princip ukazování každodenního režimu elitních sportovců a snažíme se inspirovat naše hráče nejen na ledě, ale i mimo něj. Naším cílem je vychovávat nejen skvělé sportovce, ale také zodpovědné a disciplinované jedince.

Přidejte se k nám!

Ostravská hokejová škola, která slaví svůj 19. ročník, je místem, kde se sny stávají skutečností. V minulém roce nás navštívilo 245 dětí a my věříme, že letos se k nám přidá ještě více nadšených hokejistů. Tento kemp není jen o tréninku, je to také o zábavě, přátelství a vytváření nezapomenutelných vzpomínek.

» PŘIHLASTE SE NYNÍ

Neváhejte a zarezervujte si své místo ještě dnes!Připojte se k nám v Ostravě a zažijte léto plné hokeje, zábavy a přátelství. Těšíme se na vás a věříme, že společně vytvoříme nezapomenutelný zážitek, který vás bude inspirovat po celý následující rok.

www.hokejovaskola.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz