Zvrat! Stach za Spartu nakonec hrát nebude, proč ukončil smlouvu?

Foto: hcsparta.cz

17. května 2019, 11:38

David Jahoda

Nečekaná až šokující zpráva přichází z týmu pražské Sparty. Od útočníka Davida Stacha, který přišel na začátku května po tříletém působení v Plzni, si tým z hlavního města hodně sliboval. Teď se ale 27letý rodák z Kladna rozhodl na vlastní žádost ve Spartě skončit.

partneři českého hokeje

Jak informují oficiální webové stránky pražského klubu, Stach tak učinil z osobních důvodů. Následně po vzájemné dohodě mezi ním a klubem došlo k předčasnému ukončení kontraktu.

Davidovo rozhodnutí respektujeme a v jeho životě i budoucí kariéře mu přejeme hodně štěstí a úspěchů,“ uvedl Petr Ton, nový sportovní ředitel Sparty.

V uplynulé sezoně odehrál Stach v základní části Tipsport extraligy 30 zápasů, v nichž si připsal 15 bodů (5+10). V deseti zápasech play off přidal tři body.

Před působením na západě Čech hrál Stach za mateřské Kladno, kde během sezony 2015/16 vytvořil s 91 body nový rekord Chance ligy. V minulosti hrál také ve Finsku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz