Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
6. září 2018, 15:11
Kateřina KundertováVíc než měsíční období přípravných zápasů je pryč, teď už jsou účastníci DHL Extraligy juniorů i ELIOD Extraligy dorostu plně nachystáni na ostrý start soutěží. V létě změřili síly nejenom mezi sebou, ale i se soupeři z Německa, Slovenska, Norska, Ruska, či dokonce Kanady. Podívejte se na přehled výsledků.
Mezi zajímavé soupeře v juniorské kategorii se řadí celek z Lillehammeru, který se představil na ledě karlovarské arény. Tam dorazilo i několik mužstev z Německa – Drážďany, Kolín nad Rýnem, Mannheim a Regensburg.
Ze severských zemí absolvoval přípravu v České republice výběr ze Stockholmu, který se utkal s tuzemskými týmy na turnaji nejstarší mládežnické kategorie v Mladé Boleslavi. Do Prahy na souboj s juniorkou Slavie přijel Berlín, který nastoupil i proti rakouskému účastníkovi extraligy ze Salcburku.
Právě Red Bull měl hodně pestrou přípravu. Vyzval totiž finskou Raumu a dva týmy z Tampere, poté se postavil proti švédským celkům – Linköpingu, Djurgårdenu ze Stockholmu a Frölundě.
Další juniorská mužstva měla na programu tuzemské turnaje například v Karlových Varech, Mladé Boleslavi nebo Přerově.
Na výsledky mládežnických turnajů se můžete podívat v tomto článku.
Stejně jako karlovarští junioři, i jejich mladší kolegové z dorostu narazili na německé soupeře z Weidenu, Regensburgu nebo Drážďan, které se představily také v Chomutově. Dorostenci pražské Slavie přivítali v rámci turnaje německý Rosenheim.
I nejmladší kategorii čekalo několik turnajů, které pořádaly České Budějovice, Chomutov, Zlín, Přerov nebo Jihlava. Prestižní turnaj President Cup se uskutečnil v Třinci, kam přiletěly CSKA Moskva, HS Riga nebo Slovan Bratislava.
Hned na startu přípravy měli v kalendáři hodně zajímavou prověrku dorostenci Zlína. Na domácí půdě totiž hostili dvojici kanadských celků – Canada Bears z Alberty a Nothern Rage ze Saskatchewanu.
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
31.07. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň 4:2 (Slanina 2)
02.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň 1:2 pp (Hasman 2)
09.08. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 1:2 (Adamec)
14.08. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 3:5 (Hasman 2, Princl)
18.08. HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň (turnaj) 6:0
18.08. HC Litvínov – HC Škoda Plzeň (turnaj) 9:2 (Kolda, Princl)
19.08. Starbulls Rosenheim – HC Škoda Plzeň (turnaj) 0:5 (Šilhán, Adamec, Hasman, Kvasnička, Balín)
19.08. ČEZ Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň (turnaj) 5:4 sn (Hasman 2, Procházka, Kolda)
24.08. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec 4:2 (Kremláček, Reitspies, Malát, Kolda)
29.08. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov 1:4 (Princl)
31.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň 8:2 (Hollar, Malát)
31.07. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 5:1 pp (Stejskal)
08.08. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 0:3
09.08. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 1:2 (Holub, Jiskra)
11.08. HC Energie Karlovy Vary – Drážďany 6:1 (Holub 2, Berčík, Záruba, Černý, Maydl)
15.08. HC Energie Karlovy Vary – Kölner Haie 1:5 (Prošek)
16.08. HC Energie Karlovy Vary – Mannheim (turnaj v KV) 3:2 pp (Cankov, Jiskra, Holub)
18.08. HC Energie Karlovy Vary – Kometa Brno (turnaj v KV) 4:1 (Křemen 2, Prošek, Křehlík)
19.08. HC Energie Karlovy Vary – Kölner Haie (turnaj v KV) 5:4 pp (Křemen 2, Holub, Křehlík, Petrov)
25.08. HC Energie Karlovy Vary – Regensburg 4:3 (Petrov, Černý, Ptáček, Halberštát)
28.08. HC Energie Karlovy Vary – Lillehammer IK 6:4 (Křehlík 3, Křemen, Záruba, Halberštát)
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
27.07. Mountfield HK – HC Slavia Praha 7:3 (Macek, Křenek, Černý)
31.07. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice 0:4
02.08 HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 2:0 (Antoš, Brož)
07.08. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha 3:4 sn
13.08. HC Slavia Praha – Eisbären Berlín 5:2 (Havrda 2, Holý, Hradil, Hasil)
14.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:1 (Havrda, Holý)
18.08. HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň (turnaj) 6:0 (Štibingr 2, Havrda, Hradil, Zderadička, Brož)
18.08. Starbulls Rosenheim – HC Slavia Praha (turnaj) 2:5 (Štibingr 2, Hasil, Macek, Havrda)
19.08. HC Slavia Praha – ČEZ Motor České Budějovice (turnaj) 4:1 (Martinec 2, Klatt, Brož)
19.08. HC Litvínov – HC Slavia Praha (turnaj) 4:1
23.08. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno 0:3
24.08. HC Slavia Praha – Norsko 6:4
28.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:2
30.08. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha
31.07. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 5:1 pp (Švec 2, Ouřada, Bajer, T. Koblížek)
02.08. Piráti Chomutov – HC Plzeň 1929 1:2 pp (Beneš)
07.08. Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov 4:1 (Chlán)
08.08. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 0:3 (Chlán, Holka, Švec)
16.08. Kölner Haie – Piráti Chomutov (turnaj v K. Varech) 3:4 (Bajer, Koblížek, Mežnar, Zeman)
17.08. Piráti Chomutov – HC Dukla Jihlava (turnaj v K. Varech) 2:4 (Pech, Kleiner)
19.08. Piráti Chomutov – Adler Mannheim (turnaj v K. Varech) 2:5 (Ouřada, T. Koblížek)
22.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 2:3 pp (Pech, Prokop)
28.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:2 (Lobodowski, Chlán, Ouřada)
29.08. HC Plzeň 1929 – Piráti Chomutov 1:4 (Ouřada, Koláček, Pech, Holka)
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
31.07. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 2:2 pp (Vomáčka, Adamec)
02.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 4:5 (Rychlovský 2, Vomáčka, Šeliga)
07.08. Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov 4:1 (Drábek, Hájek, Šafařovský, Bitman (TS))
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov (turnaj v Pardubicích) 4:2 (Cikhart 2, Kovář, Rychlovský)
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:1 (Jiruš, Charvát)
12.08. Bílí Tygři Liberec – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Pardubicích) 3:1 (Adamec, Rychlovský, Šeliga)
12.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice (turnaj v Pardubicích) 2:0 (Kovář, Liška)
14.08. HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec 5:1 (Liška)
17.08. Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha 4:5 sn (Drábek 2, Moc, Dospěl)
22.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 2:3 sn (Šafařovský, Najman, Cikhart)
24.08. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec 4:2 (Dospěl, Hájek)
28.08. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec 2:0
31.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň 8:2 (Ira, Šeliga, Dospěl, Žůrek, Najman, Žemba, Strnad, Hampl)
31.07. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice 0:4
02.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav 8:1
09.08. Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice 3:1
11.08. HC Dynamo Pardubice – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Pardubicích) 7:0 (Bucek 3, Kostka, Šír, Hebek, Antoníček)
11.08. HC Dynamo Pardubice – HC Litvínov (turnaj v Pardubicích) 4:0 (Tobiáš 2, Leder, Hledík)
12.08. HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 6:1 (Chára 2, Bucek, Blažej, Jelínek, Trejbal)
12.08. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec (turnaj v Pardubicích) 0:2
16.08. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc 3:1
21.08. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 0:2 (Leder, Rozlínek)
23.08. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice 4:5
28.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:2
30.08. HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha 1:7
27.07. Mountfield HK – HC Slavia Praha 7:3 (Pinkas 2, Janda, Kuboš, Síla, Jušta, Jakubec)
02.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 4:5 (Hrabčák 2, Jakubec, Daniel, Šedivý)
03.08. HC Olomouc – Mountfield HK 3:8 (Sklenář 2, Lang, Síla, Kukla, Pinkas, Kuboš, Jušta)
08.08. BK Mladá Boleslav – Mountfield HK (turnaj v Ml. Boleslavi) 3:5 (Kukla, Síla, Janda, Ďuriš, Hrabčák)
08.08. AZ RESIDOMO Havířov – Mountfield HK (turnaj v Ml. Boleslavi) 1:2 (Ďuriš, Kynčl)
09.08. Lidingö Vikings HC – Mountfield HK (turnaj v Ml. Boleslavi) 4:6 (Sklenář 2, Hrabčák 2, Síla, Poppel)
09.08. Mountfield HK – Orli Znojmo (turnaj v Ml. Boleslavi) 5:2 (Ďuriš 2, Janda, Kukla, Sklenář)
14.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:1 (Pajer)
16.08. Mountfield HK – BK Havlíčkův Brod 6:2 (Jakubec, Šedivý, Kašpar, Síla, Hrabčák, Řehák)
17.08. Mountfield HK – Eisbären Berlín 9:1 (Síla 2, Šedivý 2, Poppel, Ďuriš, Kukla, Kašpar, Pěnčík)
21.08. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 0:2
24.08. Mountfield HK – HC Olomouc 4:1 (Janda 2, Poppel, Müller)
28.08. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec 2:0 (Sklenář, Dominik Šedivý)
30.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (Sklenář 2, Lang, T. Pinkas, Poppel)
31.07. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 2:2 pp
01.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav 8:1 (Moucha)
08.08. BK Mladá Boleslav – Mountfield HK (turnaj v Ml. Boleslavi) 3:5 (Zajíček, Houška,Simon)
09.08. AZ RESIDOMO Havířov – BK Mladá Boleslav (turnaj v Ml. Boleslavi) 4:2
09.08. BK Mladá Boleslav – Stockholm (turnaj v Ml. Boleslavi) 6:2
10.08. BK Mladá Boleslav – Orli Znojmo (turnaj v Ml. Boleslavi) 7:0
16.08. Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav 3:1 (Imlauf)
21.08. BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno 2:3
23.08. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice 4:5 (Zajíček 2, Imlauf, Závora)
28.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:1 (Klikorka)
30.08. HC Litvínov – BK Mladá Boleslav 6:2 (Grim, Bitman)
03.08. BK Havlíčkův Brod – Orli Znojmo 5:3 (Košťál, Kopic, Klofáč, Fiala, Vacík)
04.08. BK Havlíčkův Brod – Orli Znojmo 5:2 (Petržilka, Pokorný, Tecl, Kopic, Cachnín)
07.08. BK Havlíčkův Brod – Kometa Brno 2:3 (Tecl (TS), Petržilka)
11.08. HC Dynamo Pardubice – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Pardubicích) 7:0
11.08. BK Havlíčkův Brod – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:4 (Košťál, Petržilka)
12.08. BK Havlíčkův Brod – Bílí Tygři Liberec (turnaj v Pardubicích) 1:3 (Kopic)
12.08. HC Litvínov – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Pardubicích) 1:2 (P. Vacík, Dudycha)
16.08. Mountfield HK – BK Havlíčkův Brod 6:2 (Kulhánek, Tecl)
17.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 1:3 (Dvořák)
23.08. SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod 2:3 (Kulhánek 2, Kohout)
28.08. Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod 3:4 pp (Pokorný, Cachnín, Fiala, Petržilka)
30.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (Kulhánek, Pokorný)
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
HC Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava 2:3
HC David servis České Budějovice – HC Motor České Budějovice 5:3
HC David servis České Budějovice – HC Motor České Budějovice 6:1
HC Litvínov – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 6:4
Starbulls Rosenheim – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 0:5
HC Slavia Praha – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 4:1
HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 5:4 sn
HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice 1:6
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
03.08. HC Kometa Brno – VHK ROBE Vsetín 7:2
07.08. BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno 2:3 (Kadlic, Snášel, Kunc)
17.08. Mannheim – HC Kometa Brno (turnaj v Karlových Varech) 4:1 (Popelka)
18.08. HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v K. Varech) 1:4 (Kadlic)
19.08. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava (turnaj v K. Varech) 4:2 (Kadlic 2, Kučerík, Kunc)
23.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín (v Blansku)
28.08. HC Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod 3:4 pp
30.08. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno
31.07. PSG Berani Zlín – HC Olomouc 3:2 (Štědrý, Ministr)
03.08. HC Olomouc – Mountfield HK 3:8 (Pěcha, Kořenek, Mácha)
08.08. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 4:3 (Kaplan, Vosátko, Štědrý)
10.08. HC Dukla Jihlava – HC Olomouc 6:3 (Tichý 2, Štědrý)
14.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 3:1 (Kalač, Hlaváč, Horký)
16.08. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc 3:1
21.08. HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA 9:3 (Štědrý 2, Mácha 2, Kaplan, Ministr, Dvořák, Bahounek, Kořenek)
23.08. HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice 4:1 (Kořenek 2, Mácha 2)
24.08. Mountfield HK – HC Olomouc 4:1 (Kořenek)
28.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc 3:1 (Kořenek)
30.08. VKH ROBE Vsetín – HC Olomouc 7:4 (Štědrý, Dvořák, Ministr, Mácha)
01.09. HC Olomouc – HC AZ Havířov 2010 1:0 (Hlaváč)
11.08. EC Red Bull Salcburk – Eisbären Berlín 1:4
12.08. EC Red Bull Salcburk – Eisbären Berlín 3:2
17.08. JYP Jyväskylä – EC Red Bull Salcburk 1:6
18.08. Ässät Pori – EC Red Bull Salcburk 8:7
18.08. HPK Hämeenlinna – EC Red Bull Salcburk 2:5
19.08. Tappara Tampere – EC Red Bull Salcburk 1:10
24.09. Linköping HC – EC Red Bull Salcburk 6:3
25.09. Djurgårdens IF – EC Red Bull Salcburk 8:7
26.08. Frölunda HC – EC Red Bull Salcburk 2:7
03.08. Dynamo Pardubice – SKLH Žďár nad Sázavou 3:4
07.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dukla Jihlava 2:1
08.08. SKLH Žďár nad Sázavou – SK Horácká Slavia Třebíč 9:3
17.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 1:3
21.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dynamo Pardubice 8:2
23.08. SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod 2:3
28.08. HC Dukla Jihlava – SKLH Žďár nad Sázavou 4:5
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
31.07. PSG Berani Zlín – HC Olomouc 3:2
07.08. PSG Berani Zlín – HC ZUBR Přerov 5:4 sn
09.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – PSG Berani Zlín
14.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 3:1
16.08. PSG Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA 6:2
23.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín (v Blansku)
28.08. HC ZUBR Přerov – PSG Berani Zlín 3:2 pp (Fajkus, Pröschl)
30.08. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
03.08. Kometa Brno – VHK ROBE Vsetín 7:2
11.08. HC Zubr Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 6:2 (Holba, Zetocha)
11.08. VHK ROBE Vsetín – HC Tábor (turnaj v Přerově) 15:0 (Krupa 4, Kožený 3, Petriska 2, Gorás, Frimel, Jenáček, Lukačka, Pospíšil, Vašenka)
12.08. Banská Bystrica – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 4:1 (Lukačka)
12.08. VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou (turnaj v Přerově) 3:3 (Krupa, Tulpa, Veselý)
17.08. AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín 2:3
24.08. VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov 1:2 (Frydrych)
30.08. VHK ROBE Vsetín – HC Olomouc 7:4 (Klímek 2, Krupa, J. Jenáček, Zetocha, Pospíšil, Lukačka)
31.08. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín 5:3
04.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC Oceláři Třinec (turnaj) 1:2 (Králík, Michálek)
04.08. HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec (turnaj) 5:1 (Matěj)
08.08. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 4:3 (Geidl, Havránek, Krč, Matěj)
11.08. BK Havlíčkův Brod – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:4 (Mikler, Matěj, Najsar, Čmiel)
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:1 (Čmiel)
12.08. HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 6:1
12.08. HC Litvínov – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích)
19.08. HV71 – HC Oceláři Třinec (SP juniorů v Soči) 7:2 (Michálek, Przybyla)
21.08. HC Oceláři Třinec – Davos (SP juniorů v Soči) 3:2 pp (Kaukič, Kalus, Przybyla)
23.08. HC Oceláři Třinec – EC Red Bull Salcburk (SP juniorů v Soči) 1:7 (Indrst)
24.08. Jokerit Helsinky – HC Oceláři Třinec (SP juniorů v Soči) 7:1 (Krč)
31.08. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín 5:3
28.07. HC ZUBR Přerov – HC VÍTKOVICE RIDERA 0:0
28.07. HC ZUBR Přerov – HC VÍTKOVICE RIDERA 1:2 (Takáč)
02.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC ZUBR Přerov 6:0
07.08. PSG Berani Zlín – HC ZUBR Přerov 5:4 sn (Kylnar, Bieniek, Kristek, Zmeškal)
11.08. HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj) 6:2 (Chytil 2,Kopeček, Tarnoczy, Indrák, Kylnar)
11.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC ZUBR Přerov (turnaj) 4:1 (Fencl)
12.08. HC Tábor – HC ZUBR Přerov (turnaj) 2:16 (Tarnoczy 4, Chytil 3, Hradil 3, Hanák 2, Vlček, Vohrabal, Krátký, Zeman)
12.08. HC ZUBR Přerov – Banská Bystrica (turnaj) 5:2 (Chytil, Zmeškal, Hradil, Kristek, Kylnar)
17.08. HC ZUBR Přerov – HK Skalica 17:1 (Indrák 3, Bieniek 3, Hradil 2, Kopeček 2, Kylnar, Zmeškal, Tarnoczy, Holík, Chytil, Kristek, Krátký)
22.08. HK Skalica – HC ZUBR Přerov 1:3
28.08. HC ZUBR Přerov – PSG Berani Zlín 3:2 pp (Takáč, Dvořáček, Indrák)
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
31.07. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 4:2 (Soukup 2, Matoušek, Kupčo)
02.08. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov 8:3 (Korčák 2, Jánský, Matoušek, Kreuzman, Hodinář, Fiala, Hauser)
07.08. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň 1:2 (Kaiser, Šiler)
10.08. HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha 2:3 (Korčák, Jiříček)
13.08. HC Škoda Plzeň – HC Litvínov 3:4 (Dáňa, Korčák, Hauser)
18.08. PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 3:6 (Soukup 3, Jasečko, Kupčo, Dáňa)
18.08. AZ RESIDOMO HAVÍŘOV – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 2:7 (Soukup 2, Korčák 2, Jasečko, Kupčo, Dáňa)
19.08. Mountfield HK – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 4:3 sn (Jiříček, Hauser, Kanta)
19.08. HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 3:0
24.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň 2:3 pp (Korčák, A. Matoušek, Hauser)
28.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň 1:3 (Kupčo, Hauser, Soukup)
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
06.08. HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary (President Cup) 2:1 sn (März)
06.08. HC Energie Karlovy Vary – CSKA Moskva (President Cup) 0:16
07.08. HC Energie Karlovy Vary – HK Dukla Trenčín (President Cup) 6:4
12.08. HC Energie Karlovy Vary – Drážďany 1:4 (Blecha)
18. 08. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v Chomutově) 14:2 (Vican, Krmač)
18.08. HC Energie Karlovy Vary – ČEZ Motor České Budějovice (turnaj v Chomutově) 3:1 (Šmajda 2, Sapoušek)
23.08. HC Energie Karlovy Vary – Weiden 8:3
25.08. HC Energie Karlovy Vary – Regensburg 5:6
28.08. HC Energie Karlovy Vary – Lillehammer IK 1:2 (Korčmaroš)
01.09. HC Energie Karlovy Vary – HC Meteor Třemošná 4:5 (Šmajda 2, März, Zolnaj)
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
27.07. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 4:3 (Srdínko 2, Slavíček 2)
31.07. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha 3:2 (Hofman, Slavíček)
02.08 HC Slavia Praha – HC Meteor Třemošná 1:4 (M. Svoboda)
03.08. PZ Kladno – HC Slavia Praha 4:3 pp
10.08. HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha 2:3
11.08. HC Litvínov – HC Slavia Praha 4:1
12.08. HC Slavia Praha – Velké Popovice 6:0
16.08. HC Slavia Praha – PZ Kladno 1:3 (Růzha)
16.08. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha 3:2 (Vymětal, Hofmann)
21.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:5 (Srdínko, Rulc, Srdínko, Brummel, Altrichter)
24.08. HC Meteor Třemošná – HC Slavia Praha 2:7 (Malínek 2, Slavíček 2, Altrichter, Palát, Brummel)
28.08. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno 2:6
29.08. HC Slavia Praha – HC Poděbrady 4:5 sn (Novák, Kořánek, Černý, Štěpánek)
31.08. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice 5:2 (Brummel, Hofmann, Slavíček, Srdínko, Vymětal)
27.07. Piráti Chomutov – HC Meteor Třemošná 6:4 (Štefančík, Kalčík, Príhoda, Rindoš, Ekrt, Poschl)
02.08. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov 8:3 (Vostiňák, Kulich, T. Svoboda)
07.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:2 (L. Koblížek, Iljuk, Príhoda)
11.08. Piráti Chomutov – HC Meteor Třemošná (turnaj v Č. Budějovicích) 8:1 (Štefančík, Jiří Kulich, Martínek, Iljuk, Vostiňák, Döring, Príhoda, T. Svoboda)
11.08. ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Č. Budějovicích) 3:4 pp (Štefančík 2, Spudich, Príhoda)
12.08. Piráti Chomutov – Orli Znojmo (turnaj v Č. Budějovicích) 19:1 (Štefančík 5, T. Svoboda 2, M. Pöschl 2, Perný 2, T. Šilar, Ekrt, Vostiňák, Iljuk, Döring, Jiří Kulich, Vostiňák)
12.08. ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Č. Budějovicích) 1:2 (Perný, Kalčík)
18.08. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v Chomutově) 14:2 (Štefančík 5, Kalčík 2, Spudich 2, Svoboda 2, Kulich 2, Ekrt)
18.08. ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Chomutově) 2:8 (Štefančík 5, Iljuk, Kulich, Svoboda)
22.08. BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov 8:3 (L. Koblížek 2, T. Svoboda)
24.08. Piráti Chomutov – ESC Drážďany 6:2 (Kalčík 2, Príhoda 2, T. Šilar, Spudich)
28.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň 1:3 (Ekrt)
31.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 3:2
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
31.07. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 4:5 pp
02.08. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice 3:7
07.08. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec 6:5 sn
09.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 8:0
15.08. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava 1:5
16.08. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK 4:3
21.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:5
25.08. HC Dynamo Pardubice – BK Havlíčkův Brod (turnaj) 4:0 (Nekvinda, kloz, Červenka, Vašíček)
25.08. HC Dynamo Pardubice – HC Litvínov (turnaj) 3:4 sn (Šervenka 2, Štetka)
26.08. HC Dynamo Pardubice – Mannheim (turnaj) 4:2 (Formánek, Kloz, Nekvinda, Matuška)
26.08. HC Dynamo Pardubice – AZ RESIDOMO Havířov (turnaj) 2:4 (Formánek, Herčík)
29.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
03.08. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 7:1 (Plos 2, Trunda 2, Hujer, Polák, Jenčovský)
07.08. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec 5:5 (Putz, Gajda, Damašek, Tůma, Plos)
09.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 8:0 (Měchura 2, Putz 2, Gajda, Vodlan, Trunda, Jenčovský)
17.08. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 3:6 (Trunda 2, Rossmy, Šíma, Kříž, Šedivý)
21.08. Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec 11:4 (Hujer, Jenčovský, Putz, Plos)
23.08. Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno 5:4 sn (Rossmy, Gajda, Plos, Jenčovský, roz. nájezd Hujer)
24.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň 2:3 pp (Trunda, Plos)
31.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 3:2 (Vodlan 2)
26.07. Mountfield HK – HC Olomouc 10:1 (Pinkas 3, Brožek 2, Novotný, Pavlata, Budina, Boukal, Králik)
30.07. Generation France – Mountfield HK 1:4 (Pajer 2, Budina, Marha)
31.07. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 4:6 pp (Marha 2, Moravec, Pelda)
03.08. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava 4:2 (Havlíček, Moravec, Budina, Pajer)
07.08. HC Olomouc – Mountfield HK 1:5 (Pajer, Pinkas, Pavlata, Jerman, Beneš)
10.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:4 (Marha 2, Pajer, Moravec)
15.08. Mountfield HK – SKLH Žďár nad Sázavou 13:0 pp (Giesl 3, Brožek 2, Pinkas 2, Marha 2, Beneš, Gaspar, Havlíček, Budina)
16.08. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK 4:3
18.08. HC Kometa Brno – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 0:4 (Moravec 3, Pelda)
18.08. PSG Berani Zlín – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 1:4 (Pajer 2, Pelda, Moravec)
19.08. HC Škoda Plzeň – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 3:4 sn (Pajer, Budina, Marha, rozh. nájezd Beneš)
19.08. AZ RESIDOMO Havířov – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 1:4 (Pinkas, Brožek, Pinkas, Budina)
23.08. Mountfield HK – HC Tábor 6:1 (Pavlata 2, Pelda, Marha, Novotný, Marha)
24.08. HC Dukla Jihlava – Mountfield HK 3:5 (Moravec 2, Marha, Pavlata, Giesl)
27.08. SKLH Žďár nad Sázavou – Mountfield HK 1:14 (Beneš 2, Táborský 2, Pelda 2, Budina 2, Brožek 2, Marha, Pavlata, Giesl, Jirků)
01.09. Mountfield HK – Nové Město nad Metují
05.09. HCM Jaroměř jun. – Mountfield HK 5:7 (Marha 2, Budina 2, Jirků, Boukal, Novotný)
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
31.07. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
03.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno 5:3 (Brabenec 2, Masař)
08.08. HC Kometa Brno – HCM Warrior Brno (v Blansku) 7:2 (Brabenec 2, Sever 2, Fajmon, Mišiak, Sedláček)
16.08. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
18.08. HC Kometa Brno – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 0:4
18.08. HC Kometa Brno – AZ RESIDOMO Havířov (turnaj ve Zlíně) 1:1
19.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín (turnaj ve Zlíně) 4:2
19.08. HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 3:0
22.08. HC Olomouc – HC Kometa Brno 3:12
28.08. HC Kometa Brno – HC Olomouc 9:3 (Horký 2, Linka, Sedláček, Šalé, Fajmon, Masař, Běhůnek, Harmin)
31.08. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava
03.08. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 7:1
07.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:1 (Sommer)
09.08. Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav 7:1
14.08. BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno 5:4
17.08. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 3:6
22.08. BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov 7:5
29.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
31.08. Kobra Praha – BK Mladá Boleslav
08.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0 (Dymák 3, Juřica, Prášek)
09.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:4 (Mi. Beneš, Juřica)
18.08. BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno 4:2 (Dymák, Jiráček, Kozlík, Matoušů)
23.08. HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod 1:2 sn (Holenda, rozh. nájezd Kuchta)
28.08. Warrior Brno – BK Havlíčkův Brod 3:4
02.08. Warrior Brno – SKLH Žďár nad Sázavou 4:4
08.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0
09.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dukla Jihlava 0:13
14.08. SKLH Žďár nad Sázavou – Warrior Brno 2:7
15.08 Mountfield HK – SKLH Žďár nad Sázavou 13:0
27.08. SKLH Žďár nad Sázavou – Mountfield HK 1:14
28.08. SK Horácká Slavia Třebíč – SKLH Žďár nad Sázavou 3:3
01.09. VSK Technika Brno – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
01.08. PSG Berani Zlín – Canada Bears 11:2
01.08. PSG Berani Zlín – Northern Rage 9:2
02.08. PSG Berani Zlín – Northern Rage 8:2
02.08. PSG Berani Zlín – Canada Bears 14:2
09.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 7:3
15.08. PSG Berani Zlín – VHK ROBE Vsetín 3:6
18.08. PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 3:6
18.08. PSG Berani Zlín – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 1:4
19.08. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno (turnaj ve Zlíně) 2:4
19.08. PSG Berani Zlín – AZ RESIDOMO Havířov (turnaj ve Zlíně) 0:3
24.08. PSG Berani Zlín – VSK Technika Brno 6:1
31.08. PSG Berani Zlín – HC Olomouc 5:4 sn
26.07. Mountfield HK – HC Olomouc 10:1 (Zembol)
01.08. HC Olomouc – VSK Technika Brno 1:5 (Zembol)
07.08. HC Olomouc – Mountfield HK 1:5 (Ruda)
09.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 7:3 (Zembol 2, Prísažný 2, Václavský, Havel, Ruda)
15.08. VSK Technika Brno – HC Olomouc 4:4
18.08. HC Olomouc – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 3:1 a 2:0
18.08. HC Olomouc – HC Tábor (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 1:2 a 0:2
18.08. HC Olomouc – HC Dukla Jihlava (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 0:6 a 3:1
19.08. HC ZUBR Přerov – HC Olomouc (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 0:2 a 0:1
19.08. HC Olomouc – SKLH Žďár nad Sázavou (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 1:2 a 0:2
22.08. HC Olomouc – Kometa Brno 3:12
28.08. Kometa Brno – HC Olomouc 9:3 (Drábek, Ruda, Havel)
31.08. PSG Berani Zlín – HC Olomouc 5:4 sn (Martinec, Sedláček, Fasner, Masare)
03.09. HC Olomouc – HC RT TORAX Poruba 3:0 (Martinec 2, Zembol)
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
04.08. HC Zubr Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 7:8 (Jurek 2, Urban, Turek, Novotný, Babeliak, Kočí, Kuchařík)
04.08. VHK ROBE Vsetín – Poprad (turnaj v Přerově) 9:2 (Bednařík 2, Babeliak, Kočí, Jurek, Půček, Kunst, Dědek, Turek)
05.08. HC Tábor – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 1:4 (Půček 2, Jurek, Kuchařík)
05.08. VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou (turnaj v Přerově) 10:5 (Turek 2, Bednařík 2, Jurek, Dědek, Půček, Kočí, Babeliak, Urban)
09.08. AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín 10:1
12.08. Púchov – VHK ROBE Vsetín 0:5 (Půček 2, Dědek, Babeliak, Kočí)
18.08. HC Olomouc – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 5:1
18.08. HC Zubr Přerov – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 3:4
18.08. VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 6:0
19.08. HC Dukla Jihlava – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 3:2
19.08. VHK ROBE Vsetín – HC Tábor (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 4:2
22.08. VHK ROBE Vsetín – HC Brumov-Bylnice 12:4
30.08. VHK ROBE Vsetín – Púchov 4:3 (Bednařík 2, Kuchařík, Kočí)
06.08. HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary (President Cup) 2:1 sn (Wawrzkiewicz, rozh. nájezd Petrovský)
06.08. HC Oceláři Třinec – HK Dukla Trenčín (President Cup) 6:3 (Ramik 2, Przybyla, Samuhel, Chovaniak, Tomiczek)
07.08. CSKA Moskva – HC Oceláři Třinec (President Cup) 7:1
07.08. HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA (President Cup) 1:4 (Kašpárek)
08.08. HS Riga – HC Oceláři Třinec (President Cup) 8:3 (Ramik 2, Petrovský)
28.07. HC ZUBR Přerov – Draci Šumperk 3:4 sn (Jobánek 2, Štíbr)
04.08. HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj) 7:8 (Závadský 2, Buršík, Štíbr, Juřička, Kaprál, Hlávka)
04.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC ZUBR Přerov (turnaj) 4:6 (Jobánek 2, Shchipakin, Machalík, Halík, Kuncek)
05.08. HK Poprad – HC ZUBR Přerov (turnaj) 2:8 (Závadský 3, Kuncek, Brázda, Holík, Kuncek, Buršík)
05.08. HC ZUBR Přerov – HC Tábor (turnaj) 2:2 (Hradil, Ryšavý)
08.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC ZUBR Přerov 6:2 (Halík, Štíbr)
17.08. HC ZUBR Přerov – HK Skalica 10:1 (Brázda 3, Hlávka 2, Juřička 2, Halík, Fiala, Štíbr)
18.08. HC ZUBR Přerov – SKLH Žďár nad Sázavou (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 2:1 a 3:0
18.08. HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 2:3 a 1:1
18.08. HC Tábor – HC ZUBR Přerov (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 2:1 a 1:1
19.08. HC Olomouc – HC ZUBR Přerov (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 2:0 a 1:0
19.08. HC Dukla Jihlava – HC ZUBR Přerov (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 1:0 a 1:1
22.08. HK Skalica – HC ZUBR Přerov 1:9
28.08. HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov 5:6 pp
30.08. HC ZUBR Přerov – AZ RESIDOMO Havířov 0:3
01.08. HC Olomouc – VSK Technika Brno 1:5 (Frýza 2, Fonrál, Hrnčíř, Přidal)
10.08. VSK Technika Brno – Skalica 7:2
15.08. VSK Technika Brno – HC Olomouc (v Boskovicích) 4:4
18.08. BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno 4:2
21.08. Skalica – VSK Technika Brno 2:5
24.08. PSG Berani Zlín – VSK Technika Brno 6:1
01.09. VSK Technika Brno – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
Klub rozpis přípravy nezveřejnil.
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz