31. března 2018, 16:30
Mládežnický hokejPRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME – 9. mládežnické mistrovství České republiky klubů v ledním hokeji proběhne od středy 28. března do 1. dubna 2018 ve vítkovické Ostravar Aréně a přilehlé Multifunkční hale.
28. 3. – Čtrnáctým a posledním týmem na MČR jsou mladší dorostenci Bílých Tygrů Liberec.
27. 3. – Jsou známi všichni účastníci finálových bitev starších dorostenců – Salcburk, Plzeň, České Budějovice a Sparta Praha – stejně jako tři ze čtyř týmů v turnaji mladšího dorostu – Plzeň, Hradec Králové a Přerov.
25. 3. – Do rozpisu byli doplněni poslední dva známí účastníci turnaje starších žáků – HC Plzeň 1929 a HC Slavia Praha.
23. 3. – Semifinálové zápasy turnaje staršího dorostu se odehrají v sobotu, program MČR zná definitivní podobu.
22. 3. – Finálový zápas Extraligy staršího dorostu v neděli od 10:55 živě odvysílá Česká televize na kanálu ČT sport. Více informací »
Mistrovství republiky se poprvé uskuteční společně pro kategorie staršího dorostu, mladšího dorostu a starších žáků (8. třídy).
Hokejisté osmých tříd odstartují celý šampionát ve středu 28. března. Na turnaj postoupí vítězové jednotlivých skupin Ligy starších žáků "A" a rovněž nejlepší tým z druhých míst, celkem tedy šest týmů. Čtyři účastníci turnaje mladšího dorostu (pátek až neděle) vzejdou ze semifinálových sérií extraligového play off A a B, ve starším dorostu rovněž čtyři ze čtvrtfinálových sérií play off.
Jen starší dorostenci budou pokračovat systémem play off na jedno vítězné utkání včetně zápasu o bronz. Ve zbylých dvou kategoriích čeká hokejisty turnajový formát každý s každým, v němž o medailistech rozhodne konečné pořadí v tabulce.
Podrobné organizační pokyny k mistrovství republiky, propozice turnajů a informace k ubytování pro rodiče a přátele ledního hokeje naleznete v níže přiložených souborech.
Kontakt na organizátora: tel. 724 221 612, e-mail rulehky@seznam.cz
12:30 starší žáci HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA (Multifunkční hala)
15:00 starší žáci Rytíři Kladno – HC Sparta Praha (Multifunkční hala)
17:30 starší žáci HC Plzeň 1929 – HC Slavia Praha (Multifunkční hala)
10:30 starší žáci Rytíři Kladno – HC Kometa Brno (Ostravar Aréna)
13:00 starší žáci HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Plzeň 1929 (Ostravar Aréna)
15:30 starší žáci HC Sparta Praha – HC Slavia Praha (Ostravar Aréna)
09:30 starší žáci HC Kometa Brno – HC Sparta Praha (Ostravar Aréna)
10:30 starší žáci HC Plzeň 1929 – Rytíři Kladno (Multifunkční hala)
12:00 starší žáci HC Slavia Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA (Ostravar Aréna)
14:30 mladší dorost Mountfield HK – HC ZUBR Přerov (Ostravar Aréna)
17:00 mladší dorost HC Plzeň 1929 – Bílí Tygři Liberec (Ostravar Aréna)
09:00 starší žáci HC Sparta Praha – HC Plzeň 1929 (Ostravar Aréna)
09:30 starší žáci HC Slavia Praha – HC Kometa Brno (Multifunkční hala)
12:00 starší žáci HC VÍTKOVICE RIDERA – Rytíři Kladno (Multifunkční hala)
12:30 starší dorost semifinále 1 (rozbruslení 11:50) EC Red Bull Salcburk – HC Sparta Praha (Ostravar Aréna)
14:30 mladší dorost Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec (Multifunkční hala)
16:00 starší dorost semifinále 2 (rozbruslení 15:20) HC Plzeň 1929 – HC Motor České Budějovice (Ostravar Aréna)
17:00 mladší dorost HC ZUBR Přerov – HC Plzeň 1929 (Multifunkční hala)
19:00 – 02:00 „hokej párty“ – restaurace Eliáš, Chalupníkova 698/8
telefon pro rezervace míst: 595 782 846, heslo „HOKEJ“
07:45 starší žáci HC Slavia Praha – Rytíři Kladno (Ostravar Aréna)
08:00 starší žáci HC Kometa Brno – HC Plzeň 1929 (Multifunkční hala)
10:30 starší žáci HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA (Multifunkční hala)
11:00 starší dorost finále (rozbruslení 10:20) (Ostravar Aréna) – ČT sport
13:00 mladší dorost Bílí Tygři Liberec – HC ZUBR Přerov (Multifunkční hala)
15:00 starší dorost o 3. místo (rozbruslení 14:20) (Ostravar Aréna)
15:30 mladší dorost HC Plzeň 1929 – Mountfield HK (Multifunkční hala)
18:30 závěrečný ceremoniál (Ostravar Aréna)
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz