Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Necelé tři týdny chybí do startu mládežnického mistrovství republiky. Z celkových čtrnácti účastníků už je jasno o prvních třech – turnaj osmých tříd nemine mladíky Kladna, Komety a domácích Vítkovic.
V Lize starších žáků zbývá týmům dohrát tři až pět zápasů, ovšem tři skupiny jsou již nyní rozhodnuté. Ústeckou vede Kladno o osm bodů před Chomutovem, jenž může ve třech zbývajících kolech nanejvýš snížit ztrátu. Rozdíl mezi oběma soupeři přitom určily jen a pouze vzájemné duely – Rytíři vyhráli všechny čtyři v sezoně! Ten poslední z února dokonce vysokým poměrem 8:1.
Podobně si už mohou bukovat hotel v Ostravě také hokejisté Komety. Druhý Přerov je v Jihomoravské skupině sedm bodů pozadu, ve hře jich je přitom pouhých šest. Shodou okolností dva z posledních tří zápasů sehrají Zubři právě proti Brňanům, nicméně ti už se teď vůbec nemusejí stresovat. A to ani nemluvíme o tom, že předchozí tři vzájemná utkání ovládli po výsledcích 9:0, 8:1 a 7:3.
MČR mládeže ve velkém – na přelomu března a dubna v Ostravě »
Jestli je ale někdo naprosto suverénní, pak je to lídr Moravskoslezské skupiny. Vítkovice se po 26 ze 30 zápasů mohou pochlubit neskutečným skóre 270:17, jediný bod za remízu 3:3 jim vzal na začátku ledna Třinec, a jistě budou patřit mezi největší favority domácího mistrovství republiky.
Velmi blízko k postupu mají osmáci Plzně. Jihočeskou skupinu vedou o šest bodů před Slavií, která má před sebou posledních pět zápasů. 18. března přivítá právě indiány, nicméně i kdyby je přemohla a porazila rovněž ostatní soupeře, pořád by ještě Plzeňští museli ztratit další dva body.
Takřka stejná situace panuje i v Pražské skupině, kde má všechno ve svých rukou Sparta. Na druhý Hradec má k dobru sice jen jeden bod, ale zároveň ji čeká o zápas víc. Pokud by Mountfield 17. března na jejím ledě vyhrál, stále by potřeboval to samé co Slavia – aby sparťany někdo další obral o dva body.
Liga starších žáků "A" 2004–2005
Skupina 1 – Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Rytíři Kladno |
29 |
24 |
2 |
3 |
209:84 |
50 |
2. |
Piráti Chomutov |
30 |
21 |
2 |
7 |
183:107 |
44 |
3. |
ELZ Jungadler Mannheim |
30 |
16 |
4 |
10 |
178:117 |
36 |
4. |
HC Energie Karlovy Vary |
28 |
16 |
2 |
10 |
145:90 |
34 |
5. |
HC Litvínov |
29 |
14 |
2 |
13 |
130:115 |
30 |
6. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
30 |
13 |
1 |
16 |
118:163 |
27 |
7. |
HC Stadion Litoměřice |
27 |
12 |
0 |
15 |
127:118 |
24 |
8. |
HC Děčín |
28 |
4 |
2 |
22 |
92:215 |
10 |
9. |
PZ Kladno |
27 |
1 |
1 |
25 |
76:249 |
3 |
Skupina 2 – Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Plzeň 1929 |
28 |
24 |
2 |
2 |
248:42 |
50 |
2. |
HC Slavia Praha |
27 |
19 |
6 |
2 |
206:76 |
44 |
3. |
HC Motor České Budějovice |
27 |
18 |
4 |
5 |
180:66 |
40 |
4. |
HC Meteor Třemošná |
28 |
14 |
2 |
12 |
115:109 |
30 |
5. |
HC Strakonice |
26 |
12 |
5 |
9 |
123:109 |
29 |
6. |
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
28 |
11 |
3 |
14 |
137:150 |
25 |
7. |
HC Letci Letňany |
27 |
6 |
2 |
19 |
110:160 |
14 |
8. |
HC Tábor |
28 |
4 |
0 |
24 |
70:228 |
8 |
9. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
27 |
3 |
0 |
24 |
54:303 |
6 |
Skupina 3 – Pražská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Sparta Praha |
27 |
25 |
1 |
1 |
265:44 |
51 |
2. |
Mountfield HK |
28 |
25 |
0 |
3 |
224:45 |
50 |
3. |
Bílí Tygři Liberec |
28 |
21 |
0 |
7 |
201:102 |
42 |
4. |
HC Dynamo Pardubice |
26 |
17 |
1 |
8 |
141:70 |
35 |
5. |
HC Hvězda Praha |
29 |
10 |
1 |
18 |
118:150 |
21 |
6. |
BK Mladá Boleslav |
28 |
8 |
3 |
17 |
58:166 |
19 |
7. |
HC Kobra Praha |
29 |
6 |
3 |
20 |
67:172 |
15 |
8. |
SC Kolín |
27 |
6 |
2 |
19 |
53:133 |
14 |
9. |
HC Chrudim |
28 |
1 |
1 |
26 |
44:289 |
3 |
Skupina 4 – Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Kometa Brno |
26 |
22 |
2 |
2 |
184:45 |
46 |
2. |
HC ZUBR Přerov |
27 |
18 |
3 |
6 |
139:96 |
39 |
3. |
HC Dukla Jihlava |
27 |
18 |
1 |
8 |
165:79 |
37 |
4. |
Aukro Berani Zlín |
27 |
16 |
3 |
8 |
147:110 |
35 |
5. |
BK Havlíčkův Brod |
27 |
7 |
3 |
17 |
116:194 |
17 |
6. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
29 |
5 |
3 |
21 |
77:176 |
13 |
7. |
HCM Warrior Brno |
27 |
1 |
1 |
25 |
51:179 |
3 |
Skupina 5 – Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
26 |
25 |
1 |
0 |
270:17 |
51 |
2. |
HC RT TORAX Poruba |
27 |
18 |
3 |
6 |
139:93 |
39 |
3. |
HC Oceláři Třinec |
27 |
14 |
6 |
7 |
112:76 |
34 |
4. |
HC AZ Havířov 2010 |
26 |
12 |
4 |
10 |
144:100 |
28 |
5. |
HC Olomouc |
28 |
11 |
3 |
14 |
75:113 |
25 |
6. |
HC Černí Vlci |
25 |
3 |
2 |
20 |
66:154 |
8 |
7. |
Metropolia Silesia |
27 |
0 |
1 |
26 |
19:272 |
1 |
Liga starších žáků "B" 2004–2005
Skupina 6 a 7 – Karlovarská a Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Tachov |
29 |
24 |
2 |
3 |
224:98 |
50 |
2. |
HC Slovan Louny |
28 |
22 |
1 |
5 |
220:104 |
45 |
3. |
HC Energie Karlovy Vary |
28 |
21 |
0 |
7 |
179:104 |
42 |
4. |
Piráti Chomutov |
27 |
19 |
1 |
7 |
186:102 |
39 |
5. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
28 |
18 |
2 |
8 |
187:113 |
38 |
6. |
HC Draci Bílina |
28 |
16 |
5 |
7 |
231:138 |
37 |
7. |
HC Litvínov |
29 |
16 |
2 |
11 |
183:124 |
34 |
8. |
HC Čerti Ostrov |
29 |
14 |
4 |
11 |
175:132 |
32 |
9. |
HC Klášterec nad Ohří |
27 |
15 |
1 |
11 |
191:150 |
31 |
10. |
HC Baník Sokolov |
29 |
12 |
2 |
15 |
138:131 |
26 |
11. |
HC Stadion Litoměřice |
28 |
10 |
0 |
18 |
118:151 |
20 |
12. |
Mostečtí Lvi |
28 |
9 |
2 |
17 |
116:182 |
20 |
13. |
HC Stadion Cheb |
28 |
9 |
0 |
19 |
190:199 |
18 |
14. |
SK Kadaň |
27 |
6 |
2 |
19 |
109:243 |
14 |
15. |
HC Děčín |
29 |
2 |
0 |
27 |
52:294 |
4 |
16. |
HC Mariánské Lázně |
30 |
1 |
0 |
29 |
51:285 |
2 |
Skupina 8 a 9 – Plzeňská a Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
IHC Písek |
27 |
25 |
1 |
1 |
226:77 |
51 |
2. |
HC Tábor |
29 |
22 |
3 |
4 |
154:74 |
47 |
3. |
HC Plzeň 1929 |
30 |
21 |
2 |
7 |
167:87 |
44 |
4. |
HC Strakonice |
29 |
21 |
1 |
7 |
195:95 |
43 |
5. |
HC Meteor Třemošná |
29 |
18 |
6 |
5 |
213:93 |
42 |
6. |
HC Příbram |
29 |
16 |
3 |
10 |
152:116 |
35 |
7. |
HC Motor České Budějovice |
27 |
16 |
1 |
10 |
156:98 |
33 |
8. |
HC Domažlice |
29 |
15 |
3 |
11 |
189:135 |
33 |
9. |
TJ DDM Rokycany |
29 |
14 |
2 |
13 |
108:114 |
30 |
10. |
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
28 |
14 |
1 |
13 |
138:141 |
29 |
11. |
TJ Sušice |
28 |
12 |
1 |
15 |
97:121 |
25 |
12. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
28 |
9 |
4 |
15 |
136:134 |
22 |
13. |
HC Klatovy |
29 |
10 |
1 |
18 |
122:209 |
21 |
14. |
HC Tábor "B" |
29 |
6 |
1 |
22 |
92:176 |
13 |
15. |
HC Milevsko 2010 |
28 |
3 |
3 |
22 |
63:211 |
9 |
16. |
HC Spartak Žebrák |
29 |
1 |
3 |
25 |
49:190 |
5 |
17. |
HC Slavoj Český Krumlov |
27 |
0 |
2 |
25 |
42:228 |
2 |
Nadstavba skupin 10 a 11 – Královéhradecká a Liberecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Bílí Tygři Liberec |
12 |
11 |
0 |
1 |
91:48 |
22 |
2. |
Mountfield HK |
11 |
10 |
0 |
1 |
109:26 |
20 |
3. |
HC Stadion Vrchlabí |
12 |
7 |
0 |
5 |
78:48 |
14 |
4. |
Spartak Nové Město nad Metují |
10 |
6 |
0 |
4 |
74:65 |
12 |
5. |
HC Česká Lípa |
10 |
5 |
0 |
5 |
45:46 |
10 |
6. |
HC Frýdlant |
11 |
2 |
0 |
9 |
39:115 |
4 |
7. |
HC Lomnice nad Popelkou |
10 |
1 |
0 |
9 |
30:71 |
2 |
8. |
HCM Jaroměř |
10 |
1 |
0 |
9 |
25:72 |
2 |
Skupiny 10 a 11 – o umístění
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC TS Varnsdorf |
8 |
8 |
0 |
0 |
61:15 |
16 |
2. |
HC Nová Paka / Jičín |
8 |
6 |
1 |
1 |
63:44 |
13 |
3. |
TJ HC Jablonec nad Nisou |
8 |
5 |
0 |
3 |
51:44 |
10 |
4. |
HC Náchod |
5 |
4 |
0 |
1 |
48:15 |
8 |
5. |
HC Jičín |
8 |
3 |
1 |
4 |
19:26 |
7 |
6. |
SK Třebechovice pod Orebem |
8 |
2 |
1 |
5 |
23:34 |
5 |
7. |
Stadion Nový Bydžov |
7 |
2 |
1 |
4 |
28:49 |
5 |
8. |
HC Opočno |
5 |
0 |
0 |
5 |
8:40 |
0 |
9. |
HC Trutnov |
7 |
0 |
0 |
7 |
22:56 |
0 |
Skupina 12 – Středočeská I
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Sparta Praha |
29 |
28 |
0 |
1 |
355:70 |
56 |
2. |
HC Slavia Praha |
30 |
23 |
2 |
5 |
192:81 |
48 |
3. |
HC Berounští Medvědi |
28 |
18 |
2 |
8 |
175:102 |
38 |
4. |
HC Lev Benešov |
30 |
17 |
4 |
9 |
150:138 |
38 |
5. |
PZ Kladno |
28 |
17 |
2 |
9 |
225:110 |
36 |
6. |
HK Kralupy nad Vltavou |
30 |
15 |
6 |
9 |
153:123 |
36 |
7. |
HK Lev Slaný |
29 |
12 |
5 |
12 |
136:124 |
29 |
8. |
Rytíři Kladno |
28 |
9 |
0 |
19 |
139:143 |
18 |
9. |
SK Černošice |
30 |
7 |
4 |
19 |
125:185 |
18 |
10. |
HC Kobra Praha |
26 |
7 |
3 |
16 |
89:172 |
17 |
11. |
HC Rakovník |
30 |
5 |
0 |
25 |
99:279 |
10 |
12. |
Slavoj Velké Popovice |
28 |
1 |
0 |
27 |
32:343 |
2 |
Skupina 13 – Středočeská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
BK Mladá Boleslav |
26 |
22 |
1 |
3 |
234:60 |
45 |
2. |
HC Letci Letňany |
25 |
19 |
3 |
3 |
197:65 |
41 |
3. |
SC Kolín |
24 |
15 |
2 |
7 |
182:80 |
32 |
4. |
HC Poděbrady |
26 |
14 |
1 |
11 |
141:117 |
29 |
5. |
HC Benátky nad Jizerou |
25 |
12 |
3 |
10 |
132:97 |
27 |
6. |
HC Rytíři Vlašim |
25 |
10 |
4 |
11 |
99:128 |
24 |
7. |
HC Hvězda Praha |
27 |
9 |
3 |
15 |
116:129 |
21 |
8. |
SK Sršni Kutná Hora |
26 |
9 |
3 |
14 |
110:134 |
21 |
9. |
HC Nymburský Lev |
24 |
8 |
2 |
14 |
101:151 |
18 |
10. |
TJ Slavoj Zbraslav |
27 |
8 |
2 |
17 |
75:137 |
18 |
11. |
HC Junior Mělník |
21 |
0 |
0 |
21 |
18:307 |
0 |
Skupina 14 – Vysočina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
25 |
22 |
0 |
3 |
238:64 |
44 |
2. |
HC Dukla Jihlava |
23 |
20 |
1 |
2 |
211:57 |
41 |
3. |
HC Ledeč nad Sázavou |
25 |
16 |
1 |
8 |
166:115 |
33 |
4. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
24 |
10 |
5 |
9 |
110:96 |
25 |
5. |
HC Chotěboř |
24 |
9 |
1 |
14 |
109:170 |
19 |
6. |
HHK Velké Meziříčí |
24 |
7 |
2 |
15 |
126:172 |
16 |
7. |
BK Havlíčkův Brod |
24 |
6 |
0 |
18 |
105:175 |
12 |
8. |
HC Lední medvědi Pelhřimov |
25 |
2 |
0 |
23 |
76:292 |
4 |
Skupina 15 – Pardubická
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Dynamo Pardubice |
26 |
24 |
2 |
0 |
229:65 |
50 |
2. |
HC Spartak Choceň |
30 |
22 |
2 |
6 |
206:106 |
46 |
3. |
HC Slovan Moravská Třebová |
29 |
19 |
0 |
10 |
146:74 |
38 |
4. |
HC Hlinsko |
28 |
19 |
0 |
9 |
215:150 |
38 |
5. |
TJ Lanškroun |
28 |
13 |
2 |
13 |
125:109 |
28 |
6. |
TJ Loko Česká Třebová |
29 |
9 |
4 |
16 |
141:140 |
22 |
7. |
HC Chrudim |
28 |
8 |
2 |
18 |
109:216 |
18 |
8. |
HC Skuteč |
28 |
5 |
1 |
22 |
83:201 |
11 |
9. |
HC Litomyšl |
30 |
2 |
1 |
27 |
44:240 |
5 |
Skupina 16 a 17 – Zlínská a Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
EHC Lions |
23 |
19 |
1 |
3 |
203:76 |
39 |
2. |
HC Bobři Valašsk éMeziříčí |
27 |
19 |
1 |
7 |
194:90 |
39 |
3. |
HC Brumov-Bylnice |
25 |
18 |
2 |
5 |
209:92 |
38 |
4. |
HCM Warrior Brno |
25 |
18 |
2 |
5 |
179:66 |
38 |
5. |
HC Kometa Brno |
26 |
16 |
3 |
7 |
170:91 |
35 |
6. |
VHK ROBE Vsetín |
25 |
16 |
2 |
7 |
181:97 |
34 |
7. |
Hokej Uherský Ostroh |
27 |
16 |
1 |
10 |
245:132 |
33 |
8. |
HC Uherské Hradiště |
26 |
16 |
1 |
9 |
190:107 |
33 |
9. |
Aukro Berani Zlín |
26 |
10 |
7 |
9 |
163:140 |
27 |
10. |
HK Kroměříž |
25 |
9 |
1 |
15 |
133:176 |
19 |
11. |
HC Orli Znojmo |
27 |
7 |
3 |
17 |
96:130 |
17 |
12. |
SHK Hodonín |
26 |
8 |
1 |
17 |
154:222 |
17 |
13. |
HC Lvi Břeclav |
26 |
7 |
2 |
17 |
97:182 |
16 |
14. |
VSK Technika Brno |
25 |
6 |
3 |
16 |
117:159 |
15 |
15. |
HC Boskovice |
26 |
3 |
0 |
23 |
54:323 |
6 |
16. |
HC Spartak Uherský Brod |
27 |
3 |
0 |
24 |
89:391 |
6 |
Nadstavba skupin 18 a 19 – Olomoucká a Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HK Mladí Draci Šumperk |
8 |
8 |
0 |
0 |
60:13 |
16 |
2. |
HC Oceláři Třinec |
8 |
6 |
1 |
1 |
53:26 |
13 |
3. |
Hokejový klub Opava |
8 |
6 |
0 |
2 |
47:26 |
12 |
4. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
7 |
4 |
0 |
3 |
42:17 |
8 |
5. |
HC Uničov |
7 |
4 |
0 |
3 |
36:26 |
8 |
6. |
HC Frýdek-Místek |
7 |
3 |
2 |
2 |
29:32 |
8 |
7. |
HC Olomouc |
7 |
1 |
1 |
5 |
25:39 |
3 |
8. |
HK Nový Jičín |
7 |
1 |
1 |
5 |
20:47 |
3 |
9. |
HK Krnov |
8 |
1 |
1 |
6 |
17:61 |
3 |
10.. |
HC Orlová |
7 |
0 |
0 |
7 |
15:57 |
0 |
Skupiny 18 a 19 – o umístění
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SK Prostějov 1913 |
10 |
9 |
0 |
1 |
62:22 |
18 |
2. |
HC ZUBR Přerov |
7 |
4 |
2 |
1 |
43:28 |
10 |
3. |
TJ Slavoj Český Těšín |
8 |
4 |
1 |
3 |
30:42 |
9 |
4. |
SK Karviná |
7 |
3 |
1 |
3 |
35:33 |
7 |
5. |
AZ RESIDOMO Havířov |
5 |
3 |
0 |
2 |
35:16 |
6 |
6. |
HC RT TORAX Poruba |
6 |
3 |
0 |
3 |
29:23 |
6 |
7. |
Metropolia Silesia |
4 |
1 |
1 |
2 |
11:24 |
3 |
8. |
HC Černí Vlci |
7 |
0 |
1 |
6 |
16:43 |
1 |
9. |
HC Studénka |
6 |
0 |
0 |
6 |
17:47 |
0 |
Share on Facebook
Share on Google+