Chomutov ve finále 2. ligy srovnal krok, rozhodl Hübl

Foto: Michal Polák, hc-havirov.cz

Finále třetí nejvyšší soutěže hlásí: SROVNÁNO! Stejně jako ve středu dospělo utkání v Havířově až do prodloužení, tentokrát se šťastným koncem pro Chomutov. Autorem vítězné branky byl veterán Viktor Hübl.

Chomutov s bilancí 35 výher ze 42 utkání ovládl tabulku západní konference, Havířov pro změnu s 38 triumfy ze 44 zápasů v základní části vládl východu. A úvodní dva finálové duely svou vyrovnaností napověděly, že letošní ročník 2. ligy nabídne opravdu strhující vyvrcholení.

Čtvrteční souboj měl v podstatě stejný průběh jako ten středeční, akorát v opačném gardu. Tentokrát se do vedení dostal Chomutov, Havířov však srovnal krok a za stavu 1:1 se šlo do prodloužení. 

A v něm se naplno projevil chomutovský faktor X – tím je pětačtyřicetiletý útočník Viktor Hübl, jenž se bodem doposud podílel na všech třech pirátských brankách ve finále.

AZ HAVÍŘOV – PIRÁTI CHOMUTOV 1:2 po prodloužení (0:0, 0:1, 1:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 47. Bednář (Haas) – 27. M. Tůma (Hübl, Eret), 77. Hübl (Eliáš).
Rozhodčí: Micka, Rapák – Zídek, Augusta.
Vyloučení: 7:3.
Využití: 0:1.
Diváci: 2 496.
Stav série: 1:1.
AZ Havířov: Sachr – Michálek, Valenta, Ševčík, Ščurek, Vosátko, Ficek, Havlík – Klimša, Křivohlávek, Karafiát – Franek, Haas, Bednář – Antoníček, Ćmiel, Mrva – Pavlík, Spratek, Apolenář – Tvrdý. Trenér: Raszka.
Piráti Chomutov: Běhula – Březák, Kadeřávek, Eliáš, Ulrych, Záruba, Havel, Seemann, Váchal – Zajíček, Hübl, T. Svoboda – M. Tůma, Eret, J. Svoboda – Jouza, Putz, Veselý – Chrpa, T. Koblížek, Mála. Trenér: Pešout.

Další program finále 2. ligy

Neděle 21. dubna – 3. zápas:
17:30 Piráti Chomutov – AZ Havířov

Pondělí 22. dubna – 4. zápas:
17:30 Piráti Chomutov – AZ Havířov

Čtvrtek 25. dubna – 5. zápas:
17:30 AZ Havířov – Piráti Chomutov

Sobota 27. dubna – případný 6. zápas:
17:30 Piráti Chomutov – AZ Havířov

Pondělí 29. dubna – případný 7. zápas:
17:30 AZ Havířov – Piráti Chomutov

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz