Zlatá helma KB: velké finále 2024

Předchozí kola

O co jde?

Na konci každého měsíce vám Zlatá helma Komerční banky přináší šest nejlepších hokejových akcí Tipsport extraligy. Rozhodněte svým hlasováním a vyberte tu nejlepší z nich. Vítěz každého měsíčního kola postupuje do finále, v němž je na konci sezóny vyhlášen absolutní vítěz Zlaté helmy Komerční banky, autor nejlepší akce roku.

Podmínky registrace a hlasování

Uživatel internetových stránek portálu HOKEJ.CZ, který se řádným způsobem zaregistroval, odesláním registračního formuláře poskytuje společnosti BPA sport marketing a.s. (dále jen "Provozovatel") souhlas se zpracováním jeho osobních údajů uvedených v tomto či rozšířeném formuláři. Uživatel prohlašuje, že si je vědom svých práv týkajících se ochrany jeho osobních údajů vyplývajících ze Zákona.

Uživatel je srozuměn s tím, že Provozovatel bude zpracovávat jeho osobní údaje poskytnuté v souvislosti se soutěží i pro nabízení obchodu nebo služeb, za účelem vytváření finančních zdrojů v souladu s cíli a posláním Provozovatele jako marketingového partnera Tipsport extraligy ledního hokeje.

Provozovatel prohlašuje, že je správcem osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon“).

Komerční banka HOKEJ.cz BPA ČT O2
Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.