Gulaš už je mezi finalisty. Stane se nejužitečnějším hráčem Ligy mistrů?

Foto: hcskoda.cz

Plzeňský útočník Milan Gulaš uspěl v konkurenci dalších čtyř kandidátů a dostal se mezi trojici finalistů na ocenění pro nejužitečnějšího hráče Ligy mistrů.

MS U20 2020

Třiatřicetiletý hokejista je čtvrtým nejproduktivnějším hráčem aktuálního ročníku Ligy mistrů, zaznamenal 13 bodů za osm gólů a pět asistencí a výrazně se podepsal pod plzeňskou jízdu.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE »

Indiáni nejdřív suverénně ovládli skupinu, pak v osmifinále dvakrát přejeli Bolzano, následně si ve čtvrtfinále vyšlápli na Skellefteu a poprvé padli až v úvodním semifinále s Frölundou.

O vítězi ankety, kterou loni ovládl třinecký brankář Šimon Hrubec, mohou fanoušci hlasovat až do 3. února na webu soutěže. Výsledek pak bude zveřejněn o dva dny později při finále.

Chay Genoway a Ryan Lasch z Frölundy skončili těsně před finálovými branami, společně s Gulašem se o výhru ucházejí Stephen Michalek ze Salcburku a Trevor Parkes z Mnichova.

Americký brankář zapsal devět startů, má průměr 1,77 obdržené branky na zápas a úspěšnost zákroků 93,55 procenta. Kanadský útočník v sedmi zápasech zazářil dvanácti body (9+3).

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz