soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | 8. třída - turnaj o mistra | SŽ8 Litvínov | 5 | 0 | 2 | 2 | -1 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
2016-2017 | ELIOD ELMD | MD Litvínov | 5 | 0 | 0 | 0 | -4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
ELIOD ELMD – 2. část – sk. A | MD Litvínov | 5 | 0 | 0 | 0 | -4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaje výběrů VTM U14 | Výběr 14 Západ | 2 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj výběrů VTM U14 II | Výběr 14 Západ | 2 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2017-2018 | Olympiáda dětí a mládeže | Ústecký kraj | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Olympiáda dětí a mládeže – sk. B | Ústecký kraj | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD | MD Litvínov | 33 | 13 | 17 | 30 | 35 | 50 | 15 | 12 | 2 | 2 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD – Z | MD Litvínov | 18 | 8 | 13 | 21 | 30 | 40 | 10 | 8 | 2 | 2 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD – 2. část – sk. A | MD Litvínov | 15 | 5 | 4 | 9 | 5 | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD – play off – A | MD Litvínov | 5 | 1 | 4 | 5 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaje výběrů VTM U15 | Výběr 15 Západ | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj výběrů VTM U15 II | Výběr 15 Západ | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2018-2019 | ELIOD ELD | D Litvínov | 36 | 18 | 17 | 35 | 6 | 37 | 31 | 38 | 0 | 2 | 1 | ||||||||||||||||
ELIOD ELD – Z | D Litvínov | 16 | 8 | 10 | 18 | 14 | 22 | 8 | 18 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – 2. část – A | D Litvínov | 20 | 10 | 7 | 17 | -8 | 15 | 23 | 20 | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – play off – A | D Litvínov | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2019-2020 | ELIOD ELD | D Litvínov | 18 | 10 | 12 | 22 | 16 | 24 | 8 | 25 | 4 | 2 | 0 | ||||||||||||||||
ELIOD ELD – Západ | D Litvínov | 12 | 6 | 6 | 12 | 7 | 13 | 6 | 25 | 3 | 2 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – o pořadí v play off | D Litvínov | 6 | 4 | 6 | 10 | 9 | 11 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
turnaj O Pohár DHL | J Litvínov | 17 | 1 | 0 | 1 | -5 | 2 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL Superpohár | J Litvínov | 6 | 2 | 2 | 4 | -3 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
DHL Superpohár – sk. A | J Litvínov | 6 | 2 | 2 | 4 | -3 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
2020-2021 | JLA | J Litvínov | 8 | 3 | 4 | 7 | 2 | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||
JLA – z.č. | J Litvínov | 8 | 3 | 4 | 7 | 2 | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
2021-2022 | DHL ELJ | J Litvínov | 50 | 20 | 27 | 47 | 0 | 43 | 43 | 10 | 5 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
DHL ELJ – z. č. | J Litvínov | 38 | 15 | 20 | 35 | -6 | 30 | 36 | 8 | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||||
DHL ELJ – o umístění na 13.–19. místě | J Litvínov | 12 | 5 | 7 | 12 | 6 | 13 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL ELJ – baráž | J Litvínov | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
2022-2023 | CHANCE LIGA | LHK Jestřábi Prostějov | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
DHL ELJ | J Litvínov | 20 | 14 | 18 | 32 | 4 | 22 | 18 | 6 | 0 | 5 | 1 | |||||||||||||||||
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | CHANCE LIGA | 1 klub | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
DHL extraliga juniorů | 1 klub | 73 | 36 | 46 | 82 | 6 | 67 | 61 | 20 | 7 | 12 | 2 | |||||||||||||||||
Extraliga dorostu | 1 klub | 56 | 28 | 29 | 57 | 20 | 61 | 41 | 63 | 4 | 4 | 1 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů | 1 klub | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Juniorská liga akademií | 1 klub | 8 | 3 | 4 | 7 | 2 | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
turnaj O Pohár DHL | 1 klub | 17 | 1 | 0 | 1 | -5 | 2 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL Superpohár | 1 klub | 6 | 2 | 2 | 4 | -3 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Extraliga mladšího dorostu | 1 klub | 43 | 14 | 21 | 35 | 36 | 57 | 21 | 14 | 2 | 2 | 0 | |||||||||||||||||
8. třída – MMČR | 1 klub | 5 | 0 | 2 | 2 | -1 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaje výběrů VTM | 2 kluby | 4 | 1 | 1 | 2 | -3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019-2020 | Reprezentace 17 (celá sezona) | Česko 17 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Reprezentace 17 – příp. | Česko 17 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2020-2021 | Reprezentace 18 (celá sezona) | Česko 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Reprezentace 18 – příp. | Česko 18 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
MS 18 – 2021 | Česko 18 | 5 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2021-2022 | Reprezentace 20 (celá sezona) | Česko 20 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Turnaj čtyř v Příbrami – 20 | Česko 20 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Reprezentace 19 (celá sezona) | Česko 19 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Summer Hockey Challenge | Česko 19 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2022-2023 | Reprezentace 19 (celá sezona) | Česko 19 | 3 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Turnaj pěti v Porubě – 20 | Česko 19 | 3 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
soutěž | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | Reprezentační zápasy mládeže | 19 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 4 | 0 | 0 | 0 |
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz