сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Kousal načal kamarády gólem: Nechtěl jsem slavit, ujelo mi to!

Pavel Kousal | Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

V pátečním duelu proti Kometě sparťané bleskově prohrávali, o dva dny později proti Mladé Boleslavi naopak rychle udeřili. Pavel Kousal už v první minutě otevřel skóre proti týmu, v jehož dresu ještě před měsícem sám hrál. „Bylo to divný, protože tam mám kamarády. Navíc jsem dal hned při prvním střídání gól, který jsem nechtěl slavit, ale ujelo mi to. Síla zvyku,“ smál se teď už stabilní člen sparťanské sestavy.

Výhra se však nerodila lehce. Mladá Boleslav v dalších minutách srovnala hru a ve druhé třetině dokonce vyrovnala. „Hráli fakt dobře. Nebál bych se říct, že byli lepší než my, akorát nebyli schopni dát gól,“ chválil hru svých bývalých parťáků autor gólu a asistence.

Ani mladému reprezentantovi se tak nevyhne příspěvek do kasy. „Vždycky, když se hraje proti bývalému týmu, tak se něco přidává, takže budu muset v pondělí zaplatit,“ culil se před novináři Kousal. Důvodů k úsměvům má spoustu.

V novém týmu se zabydlel, dostává prostor i na přesilovkách a sbírá téměř bod na zápas: „Na začátku to nebylo ideální. Musel jsem si trošku zvykat, ale spoluhráči mi hodně pomáhají. Když se vyhrává, nemusí se dařit všem. Chybičky tam navíc budou vždycky.“

„Když se vyhrává, nemusí se dařit všem. Chybičky tam navíc budou vždycky.“

I díky své lednové posile Pražané vstoupili do letošního ročníku Sparta vzdává hold vítězně, když v hasičských dresech s reflexními prvky brali šestou výhru v řadě.

„Bylo to super! Přišlo hrozně moc lidí a je super, že se takové akce dělají. Doufám, že jich bude víc a víc,“ pochvaloval si Kousal, jehož dres si mohou fanoušci vydražit na webu www.sportovniaukce.cz, přičemž celkový výtěžek poputuje na podporu složek IZS a Armády ČR.

„Přišlo hrozně moc lidí a je super, že se takové akce dělají.“

Na serveru Donio navíc probíhá doprovodná aukce, kde si můžete vydražit speciální zážitky s hrdiny, případně další sparťanské artefakty. Už teď fanoušci vybrali přes 550 tisíc korun a mají nakročeno, aby překonali loňský rekord, který činil 1 104 350 korun.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz