Litvínov odkryl odchody. Trávníček s Hanzlem pokračují, vrátí se Kubát?

Foto: Hynek Haruda, hcverva.cz

Litvínov si pojistil služby útočníků Michala Trávníčka a Martina Hanzla, kteří s Vervou podepsali dvouleté smlouvy. Klub oznámil také první odchody, loučí se pětice hráčů.

Zlatá hokejka

PŘESTUPY v TELH a Chance lize ONLINE »

V Litvínově se dohodli na rozvázání smlouvy s útočníkem Davidem Tůmou, nepokračuje ani brankář Michael Petrásek a končí i obránci Ladislav Romančík, Roman Graborenko a Marek Trončinský, kteří v uplynulé sezoně pomáhali Vervě při marodce v obranných řadách.

„Rádi bychom ho udrželi, ale už nechceme, aby se nám stalo, že nám v září zase odejde.“

„Do kádru přivedeme minimálně dva obránce, kde už máme předběžnou dohodu. Nevíme zatím jak Karel Kubát, který se k nám vrací a má tady platnou smlouvu. Pořád mu v ní ale zůstala klauzule, že může odejít do zahraničí,“ říká generální ředitel Litvínova Jiří Šlégr.

Ten by chtěl mít co nejdřív jasno. „Rádi bychom ho udrželi, ale už nechceme, aby se nám stalo, že nám v září zase odejde. Loni nám to nepomohlo, takže chceme mít jasno minimálně do doby, než půjdeme na led, aby nám řekl jak se rozhodl,“ dodává hlavní kouč chemiků.

„Michal Trávníček už má nějaké roky, ale pořád podává skvělé výkony."

Radost mu dělá setrvání dvou útočníků, Martina Hanzla a Michala Trávníčka. Oba udržel, podepsali smlouvy na dva roky. „Michal už sice má nějaké roky, ale pořád podává skvělé výkony," říká Šlégr na adresu devětatřicetileté opory, která je už roky kapitánem týmu.

„Myslím si, že i tuto sezonu, která se týmově nepodařila, měl velice slušnou. Zasloužil si, abychom s ním podepsali smlouvu ne na rok, ale na dva, aby měl nějakou jistotu. Svými výkony si o ni řekl. O přístupu k hokeji se vedle něj mohou mladí hráči učit,“ těší Šlégra.

Foto: hcverva.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz