Motor chce pomoct nemocnicím, odkládá příští domácí zápas

Foto: hcmotor.cz

Utkání mezi Českými Budějovicemi a Libercem, které se původně mělo hrát 3. prosince, se přeloží až na 11. ledna. Motor tak reaguje na nepříznivý stav v jihočeských nemocnicích.

Fanshop národního týmu

Epidemiologická situace v České republice se dál zhoršuje: v úterý testy odhalily přes 25 tisíc nakažených a některé nemocnice čelí velkému náporu. 

Například ve Zlínském kraji se tak chystá omezení hromadných akcí a pomoct se po apelu jihočeského hejtmana Martina Kuby rozhodl také Motor. 

„Vnímáme vážnost situace, stejně jako si uvědomujeme, že potřebujeme fanoušky v hale.“

Následujících čtrnáct dní tak Budvar aréna neuvidí žádný duel. Díky vstřícnosti Liberce byla vzájemná bitva přeložena až na leden. 

„Vnímáme vážnost situace, stejně jako si uvědomujeme, že potřebujeme fanoušky v hale,“ cituje klubový web generálního manažera Stanislava Bednaříka. 

„Věříme, že během více než dvou týdnů, kdy se nebudou hrát v Budvar aréně zápasy, by se mohla situace alespoň částečně uklidnit,“ dodává Bednařík. 

„Každý další člověk, který přispěje ke zlepšení situace, si zaslouží odměnu.“

České Budějovice kromě toho informovaly, že jejich podpůrnou akci pro očkování podpořil první partner. Společnost FCC pomůže koupí 500 vstupenek na lednové duely Motoru, které fanoušci dostanou za vakcinaci. 

„Každý další člověk, který přispěje ke zlepšení situace, si zaslouží odměnu. Moc rádi zprostředujeme lidem zápasy klubu, který naše jméno nosí na dresu,“ uvedl generální manažer FCC Česká republika Pavel Tomášek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz