Po Vrdlovcovi další podpisy. Kdo už má smlouvu ve Slavii?

Foto: Jakub Mezlík, hc-slavia.cz

Kromě Daniela Vrdlovce, o jehož setrvání v Edenu jsme informovali dříve, už podepsali se Slavií smlouvy na příští sezonu také obránce Marek Ryzák a útočníci Jiří Doležal (na fotce), Martin Ondráček a Tomáš Šmerha.

Nový fanshop

Jiří Doležal s Martinem Ondráčkem v uplynulém ročníku patřili k týmovým tahounům. Doležal v základní části zaujal třiceti body (10+20) a navíc ovládl týmové hodnocení +/- (+18). Ondráček pak k týmové produktivitě přispěl 29 body (11+18).

„I když jde o defenzivnější typy útočníků, jsou to velmi důležití hráči. Jsou výborní do oslabení, při bránění, ale na druhou stranu oba umí dát i gól," popisuje pro web hc-slavia.cz jejich přednosti trenér Miloš Říha mladší. „Odvádějí kus práce, pomáhají s chodem mužstva a je z nich cítit, že bojují za Slavii."

„Pomáhají s chodem mužstva a je z nich cítit, že bojují za Slavii."

Zatímco Ondráček s Doležalem jsou veteráni, Tomáš Šmerha je na začátku kariéry. A Slavia věří, že by to 21letý útočník mohl dotáhnout daleko. Ostatně během února nasázel v Chance lize hned šest gólů a ukázal, čeho může být schopný.

„Pokud bude dobře pracovat a uvědomí si, čeho by chtěl dosáhnout, tak se v příští sezoně může určitě více prosadit a stát se důležitým článkem týmu. My věříme, že se zařadí mezi klíčové hráče," doufá nový sportovní manažer Jiří Veber.

„Věříme, že se Tomáš Šmerha zařadí mezi klíčové hráče."

V Edenu bude v nadcházejícím ročníku s jistotou pokračovat i Marek Ryzák. 195 centimetrů vysoký bek loni pendloval mezi druholigovou Kobrou (27 utkání, 9+15) a Slavií (6 zápasů, 3+2).

„Svým důrazem a agresivitou je velice platný pro mužstvo, takový hráč nám tady dlouhodobě chyběl," říká na klubových stránkách Říha. „Svými výkony si řekl o to, aby měl ve Slavii svoji pozici – a to třeba i lepší, než tu míval v minulosti.“

Martin Ondráček.

Martin Ondráček. | Foto: hc-slavia.cz

Dosud potvrzené odchody ze Slavie

Jiří Drtina (O, pokračuje ve VHK ROBE Vsetín)
Lukáš Krejčík (Ú, neznámo kam)
Zdeněk Kubica (Ú, neznámo kam)
Petr Tejral (Ú, přerušení kariéry)


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz