PODCAST: Speciální díl! Žebříčky, tipy a hodnocení sezony

Na Silvestra vychází speciální díl podcastu 1. Liga, taky liga. Moderátor pořadu Adam Kodet s redaktorem hokej.cz Markem Hedbávným probrali dosavadní průběh sezony.

Aplikace Tipsport extraligy

Na konci roku je vždy ideální příležitost k bilancování, hodnocení i tipování. 

A tak si můžete poslechnout názory na to, komu z brankářů, obránců a útočníků se první část sezony povedla, a kdo naopak trochu zklamal.

Řeč přišla i na to, kdo je hlavním favoritem na postup. 

Ve speciálním dílu podcastu také připomeneme nejvýznamnější momenty dosavadního průběhu sezony: starty Jaromíra Jágra s Tomášem Plekancem, kauzu v Třebíči, aféru Radka Dudy s Petrem Vampolou a podobně. 

Svoje vlastní žebříčky a názory nám můžete posílat do komentářů, případně si na instagramovém profilu 1. Liga, taky liga stáhněte šablony a pošlete je do Stories. Budeme se těšit!

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz