Řada odchodů, posily zatím žádné. Dynamo odkrylo aktuální soupisku

Foto: hcdynamo.cz

Pardubice zveřejnily soupisku hráčů s kontrakty platnými i pro novou extraligovou sezonu 2019/20. Jsou na ní dva gólmani, sedm obránců a jedenáct útočníků.

Nový fanshop

PŘESTUPY v TELH a Chance lize ONLINE »

„Základ kádru máme smluvně potvrzený, nyní pracujeme na dalších příchodech. Platí, že chceme do prvního týmu zabudovávat naše odchovance, počítáme s tím že řada juniorů se zapojí do přípravy,“ hlásí generální manažer pardubického klubu Dušan Salfický s tím, že první příchody oznámí v brzké době.

„Základ kádru máme smluvně potvrzený, nyní pracujeme na dalších příchodech.“

Mezi tyčemi zůstávají Ondřej Kacetl a Milan Klouček, z obránců pak mají smlouvy Oscar Eklund, Juraj Mikuš, Karel Nedbal a Jan Zdráhal. Kontrakt s Dynamem běží od začátku května i Marku Trončinskému a klub počítá i se službami talentovaných Martina Bučka, Jakuba Merta a dalších juniorů.

Pokračování Rhetta Hollanda je zatím nejasné, klub s ním jedná. V Dynamu pak končí Jacob Cardwell, Ilja Děrvuk, Mathias Porseland, Nicholas Schaus a také Vojtěch Budík, který zamířil do Plzně. „Měli jsme o něj velký zájem, počítali s ním. Jeho odchod nás mrzí,“ přiznává Dušan Salfický.

Pro změnu se rozhodl i Francouz Jordann Perret, který zamířil k rivalovi do Hradce Králové. V Pardubicích z útočníků končí ještě Antonín Dušek s Brianem Ihnačákem. Do Komety se pak vrací Luboš Horký, kterému skončilo hostování. Opačným směrem se tak přesouvá Tomáš Vondráček.

Bez smlouvy je aktuálně zkušený útočník Petr Sýkora. „Petr, kterého považujeme za jednu z nejvýraznějších postav historie pardubického hokeje, vždy uzavíral kontrakty pouze na jeden rok. Určitě si spolu sedneme a pobavíme nad jeho další hokejovou budoucností,“ líčí pardubický šéf.

Aktuální soupiska pro sezonu 2019/20

Brankáři:
Ondřej Kacetl, Milan Klouček.

Obránci:
Martin Bučko, Oscar Eklund, Juraj Mikuš, Karel Nedbal, Marek Trončinský, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Miloš Bubela, Marek Hovorka, Denis Kusý, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Rostislav Marosz, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Tomáš Rolinek, Tomáš Vondráček.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz