Sestup? Velké Meziříčí i tak zůstane ve 2. lize, kupuje licenci

Foto: hokejvm.cz

Velké Meziříčí se navzdory nezvládnuté baráži může těšit na další druholigovou sezonu, kupuje totiž licenci od jiného z účastníků třetí nejvyšší soutěže. Podle informací Hokej.cz jde o Letňany.

„Bezprostředně po posledním zápase nás kontaktovaly druholigové týmy, které zvažovaly přenechání licence," popisuje v rozhovoru pro hokejvm.cz jednatel Jaroslav Juda.

„V rozhodování, zda získat druholigovou licenci touto cestou, nás podpořilo jak vedení města Velkého Meziříčí, tak naši partneři. Dnes můžeme potvrdit, že jsme získali právo účasti ve druhé lize v příští sezoně," dodává Juda.

„K pořízení licence nás vedlo hned několik faktorů. V první řadě sportovní, kdy budeme moci hráčům, kteří budou mít zájem, nabídnout ligovou soutěž. Máme mladé mužstvo, a to se bude rok od roku zlepšovat," popisuje. „Také budeme moct nadále počítat s účastí B-týmu v krajské lize a mít tak potřebnou rezervu pro první mužstvo."

„V rozhodování, zda získat druholigovou licenci touto cestou, nás podpořilo jak vedení města Velkého Meziříčí, tak naši partneři."

„V neposlední řadě jde o finanční podporu ze strany svazu a ADK LH, díky účasti ve třetí nejvyšší soutěži se totiž navyšují finanční prostředky na trenéry mládeže a na chod druholigového týmu," vysvětluje Juda na webových stránkách velkomeziříčského celku.

Horáci aktuálně finišují složení realizačního týmu a v průběhu května oznámí novinky z kádru. Připomeňme, že pro ně půjde o pátou druholigovou sezonu v řadě, do play off se prozatím nepodívali a hned dvakrát hráli baráž o záchranu.

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz