Útočník Hejcman už má jasno. U Zubrů z Přerova přidá třetí sezonu

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Hokejisté Přerova mají před startem nového ročníku Chance ligy jistých devět útočníků. Vedení klubu na svém webu potvrdilo, že nadále pokračuje Darek Hejcman. Někdejší hokejista Pirátů či Kadaně přidá u Zubru už třetí sezonu.

partneři českého hokeje

Pětadvacetiletý rodák z Chomutova přišel do Přerova v létě 2018. Během uplynulé sezony sehrál za Přerov 48 utkání Chance ligy, zaznamenal osm branek a 17 nahrávek. Hejcman se zařadil k útočníkům základního kádru a teď je jasné, že to bude platit i v příštím období.

„Jednání byla trošku složitější, ale jsme rádi, že jsme se domluvili na jeho pokračování. Letos by měl svou hru posunout ještě výš," uvedl pro klubový web sportovní manažer Pavel Hanák. Zubři nedávno ohlásili setrvání Radka Čípa, teď mají v kapse další oporu.

Hejcman netají spokojenost, že se s vedením klubu dohodl na prodloužení smlouvy. „Setrvání v Přerově pro mě bylo prioritou. Bohužel se to trochu zkomplikovalo kvůli koronaviru, ale jsem rád, že jsme našli společnou řeč a můžu pokračovat. Všechno tu funguje. Prostředí klubu je příjemné, domácké. Všichni lidé kolem hokeje i fanoušci jsou super," řekl pro stránky Zubrů.

Útočník, jenž si v sezoně 2016-17 zahrál jedno utkání Tipsport extraligy za Chomutov a v minulosti nastupoval také za Kadaň, si liboval, jak v uplynulých měsících fungovala jeho spolupráce s Radkem Čípem. Byť to zpočátku chtělo trochu času. „Šance jsme si vytvářeli, ale nepadalo nám to tam. Něco jsme si řekli a začalo nám to jít. Týmu jsme tak mohli ještě víc pomoci. Škoda, že sezona skončila předčasně."

Pokud spolupráce obou parťáků v jedné formaci vydrží, chtěli by ji ještě vylepšit. „Navzájem si můžeme dost pomoci. Posunout to někam bodově, a doufám, že i týmově," zmínil Hejcman. Zubři chtějí zachovat soudržné mužstvo, což byla jejich veliká přednost. „Výsledky by opět měly pramenit z toho, že jsme jeden tým. Chci, abychom hráli hezký hokej jako loni," doplnil závěrem Hejcman.

Aktuální kádr HC ZUBR Přerov

Brankář:
Michal Postava.

Obránci:
Mikuláš Zbořil, Jiří Krisl, Lukáš Forman, Matyáš Gréč, Tomáš Dřímal.

Útočníci:
Roman Pšurný, Jiří Goiš, Darek Hejcman, Daniel Indrák, Filip Dvořák, Jan Süss, David Dobša, Jan Fencl, Radek Číp.

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz