Tipsport bonus 500 Kč

Mistrovství světa 2024

MS 2024 - play off

Čtvrtfinále, 23. května

Semifinále, 25. května

O 3. místo, 26. května

Finále, 26. května

Kanadské bodování MS

1. 14(6+8)
2. 13(7+6)
3. 13(7+6)
4. 12(6+6)
5. 12(3+9)
6. 11(9+2)
7. 11(6+5)
8. 11(6+5)
Doporučujeme
včera

TOP hlášky od ledu: Už bych šel rád slavit! Vidíme se na Staromáku

Být u největšího úspěchu českého hokeje na domácím mistrovství světa je neskutečný zážitek. O to víc, když si můžete společnou radost vychutnat přímo s hráči. Smích, řev radosti, vtípky a sprcha pro trenéra? Pojďte se s námi podívat na ty nejlepší momenty. A nezmeškejte pondělní oslavy na Staroměstském náměstí od 17:00!

fangear.cz

včera

Akademií bylo 15, nově jich je 31. Kdo od svazu dostane kolik peněz?

Projekt mládežnických Akademií Českého hokeje vstupuje do nové kapitoly, licenci teď každoročně získá mnohem větší počet klubů než dosud. Zatímco v uplynulé sezoně jich bylo patnáct, v té následující jich bude 31. Známe rovněž přesnou výši finanční podpory, kterou jednotlivé kluby dostanou.

včera

Zkropený Rulík: Kdo mě polil? Asi prezident... Síla = srdce. Je to nádhera

Praha je poprvé od roku 1985 zlatá. Bravo, pánové! Dokázali jste to. Česko po čtrnácti letech opět vládne světovému hokeji. Více než dvoutýdenní pouť šampionátem dostala zlatý hřeb. „To je nádhera. Ale pro kluky… Pro ně je to odměna,“ vykládal zkropen pivem a šampaňským hlavní kouč Radim Rulík.

včera

Červenka: Silnější než 2010! Věděl jsem, že mám poslední šanci

„Pivo jsem měl naposledy snad v Tampere,“ řekne Roman Červenka na úvod rozhovoru, u kterého popíjí. Zase ho vybrali mezi tři nejlepší útočníky turnaje, stejně jako před dvěma lety. Na krku se mu tentokrát houpe zlatá medaile. Na domácím mistrovství světa zvedl nad hlavu pohár, mistrem světa je podruhé v kariéře! Nejzkušenější borec týmu. Kapitán.

včera

Dostál: Nemám slov! Moje abstinence? Jedno pivo si dám

Nejlepší brankář turnaje plus člen All-Star týmu podle novinářů. Lukáš Dostál má obrovskou zásluhu na tom, že jsou Češi po čtrnácti letech mistry světa. Ve finále udržel stejně jako ve čtvrtfinále čisté konto.

před 2 dny

A přišel... Kouzelník Pastrňák střelcem zlatého gólu

Možná přijde i kouzelník? Ano, přišel. Po příletu z Bostonu se tři zápasy hledal, ani jednou nebodoval, a to ani při sedmigólové přestřelce se Švédy, v pravý čas ale dorazil. Ano, David Pastrňák! V 50. minutě střelou z první rozhodl o zisku zlaté medaile z domácího mistrovství světa.

před 2 dny

MVP šampionátu je Fiala. V All-Star týmu i dva Češi

Akreditovaní novináři zvolili nejužitečnějším hráčem mistrovství světa švýcarského útočníka Kevina Fialu. Kdo ho doplnil v All-Star týmu turnaje? Mimo jiné dva Češi: brankář Lukáš Dostál a útočník Roman Červenka.

před 2 dny

Češi jsou po čtrnácti letech MISTŘI SVĚTA!

Kapitán Roman Červenka po čtrnácti letech našel zlatý otvírák. Čeští hokejisté poprvé od roku 2010 vyhráli mistrovství světa, ve finále porazili Švýcary 2:0. Vítězný gól vstřelil David Pastrňák, čisté konto udržel Lukáš Dostál.

před 2 dny

Krejčík stále s otazníkem! Chce hrát, ale...

Stále není jisté, zda obránce Jakub Krejčík po zranění ze semifinálového utkání se Švédskem nastoupí do večerního finále proti Švýcarsku. Jednou z variant může být dopsání náhradníka Jana Ščotky.