Hokejka TV
před 2 dny

Jak se hledají talentovaní brankáři, co pomáhá zlepšit první reprezentační výběr?

První oficiální reprezentační výběr U16 hráče poprvé nechává nahlédnout do mezinárodního hokeje. Vybraní hokejisté si poprvé obléknou reprezentační dres, musí se přizpůsobit rychlejší hře a konkurenci, která je o patro výš. Platí to i o brankářích. I oni se musí přizpůsobit. Jak se vybírají gólmani do prvního stupně národního týmu, co všechno musí zlepšit, aby obstáli proti lépe zakončujícím soupeřům?

Doporučujeme

Fanshop Českého hokeje

před 6 dny

O systému mládežnických soutěží – Švédsko

Už dlouhou dobu platí formát juniorských a dorosteneckých soutěží v českém hokeji za velmi vděčné téma k diskusím a kritikám. Tím spíš, když prochází neustálými změnami. Jak ale vypadá v ostatních hokejově významných zemích v Evropě? To vám ukážeme v miniseriálu.

před 7 dny

Lundqvist a spol. budou tvářemi juniorského šampionátu

Pořadatelé nejbližšího mistrovství světa do dvaceti let odhalili jména čtyř hokejových legend, které se staly oficiálními ambasadory šampionátu. Ten se ve švédském Göteborgu uskuteční už za sedm měsíců.

před 9 dny

Lotyšský talent Ločmelis: Největší moment v mé kariéře! Fanoušci nám pomohli

(TAMPERE, od našeho zpravodaje) Je mu stále jen devatenáct let, přesto však patřil k důležitým oporám lotyšské reprezentace. Rodák z Jelgavy nejprve otevíral skóre čtvrfinálového duelu se Švédskem a stejný kousek zvládl i v semifinále proti Kanadě. Nyní společně se svými spoluhráči slaví historický zisk bronzových medailí.