Hokejka TV
Doporučujeme

Fanshop Českého hokeje

včera

Oslava smlouvy? Hattrick i bleskový postup! Jdeme si pro titul, hlásí Vitouch

Nic ve zlém proti zbytku týmu, ale... Sparta bez Petra Hausera a Michala Vitoucha by byla o dost jiná, než je Sparta s Petrem Hauserem a Michalem Vitouchem. Nejvíc se to ukázalo ve třetím čtvrtfinále, kdy tahle dvojka dotáhla Pražany k výhře v prodloužení a překonání karlovarské překážky nejrychlejším možným způsobem!

včera

Vsetín – Zlín v televizi? Vypadá to nadějně!

Úvodní finálové utkání Chance ligy mezi Vsetínem a Zlínem by mohla v přímém přenosu odvysílat Česká televize. Na svém Twitteru to naznačil šéfkomentátor její sportovní redakce Robert Záruba.

včera

Pro výhru jsme udělali všechno, líčí Stehlík. Holaně mrzel rasismus

Vyrovnaná čtvrtfinálová série mezi Kometou a Vítkovicemi nabídla v pondělní podvečer parádní vyvrcholení. Ostravané přijeli do moravské metropole s mečbolem a už v 7. minutě vedli, po několika zvratech ale muselo za stavu 3:3 rozhodnout prodloužení. V tom se o poslední hřebíček do rakve Komety postaral Peter Mueller, jenž v minulých třech sezonách platil za miláčka brněnského publika.

včera

Odehráli jsme to se ctí, ale úspěch to není, shodují se Furch s Martincem

Brněnská Kometa má po sezoně. Ačkoliv byla série s Vítkovicemi velmi vyrovnaná, Ostravané nakonec v šestém zápase zvítězili v prodloužení díky brance Petera Muellera a získali tak postupové čtvrté vítězství. „Každý konec bolí, pokud sezona neskončí titulem,“ sděluje brněnský brankář Dominik Furch.

včera

Kurovský: Neskutečná obětavost! A oslabení? Čekal jsem, že někdo omdlí

Třetí branku Ocelářů v pátém čtvrtfinálovém klání obstaral sváteční střelec Daniel Kurovský. Vytáhlý forvard si v třineckém dresu kroutí svou třetí sezonu a nyní už netrpělivě vyhlíží šesté čtvrtfinálové klání na domácím kluzišti. „Máme mužstvo dobře poskládané a díky tomu můžeme tyhle zápasy zvládat. Máme v týmu hodně bojovníků, plus rozdílového Růžu,“ pochvaloval si.