сайты ставок сайты ставок сайты ставок
Hokejka TV
Doporučujeme
před 2 dny

Výborný o zákulisí reprezentace nebo NHL: Z Nagana hořkost nemám

Rozhovorů moc nedává, vlastně k nim ale ani nemá moc příležitostí. David Výborný totiž podniká na trhu s nemovitostmi a užívá si hokejového důchodu. Úspěšného, protože se mu daří podobně, jako během hráčské kariéry. Pro Hokej.cz ale udělal výjimku a vyprávěl o zážitcích ze zlatých turnajů, vzpomínal na léta v zahraničí, popsal svůj vztah ke sportu a nechal nahlédnout i do života mimo něj.

Fanshop Českého hokeje

před 25 min

Smolný debut: Warg zavinil gól, navíc se zranil

Švédský obránce Stefan Warg nebude na svou premiéru za Spartu vzpomínat v nejlepším. V polovině zápasu zavinil třetí trefu Energie. Když se snažil svou chybu napravit, tak se navíc zranil a do zápasu již nezasáhl.

před 3 hod

To je reflex! Klimeš se předvedl proti Marcinkovi

Lukáš Klimeš se postavil v derby do vítkovické branky. Ve druhé třetině předvedl parádní zákrok proti Tomáši Marcinkovi, proti kterému zasáhl pohotově lapačkou a vysloužil si potlesk fanoušků.

včera

Rozjetý Zlín vyhrál i na Lapači! Kolín přestřílel lídra, Hübl s Lukešem slavili

Šlágr 43. kola Chance ligy patřil Zlínu, jenž zvítězil na Lapači 3:2 a natáhl vítěznou sérii už na šest klání. Kromě druhého Vsetína klopýtla i vedoucí Třebíč, když přestřelku s Kolínem ztratila v nájezdech. V nich se radovala i Poruba, která uspěla jako jediná z elitní šestky. V dalších utkáních slavily Jihlava, Sokolov, Slavia a Pardubice B, které se v boji o záchranu odpoutaly od Šumperka.

včera

Fanoušci Mory se složili na pokutu pro Fürsta! Jak manažer reagoval?

Olomoučtí příznivci se rozhodli uspořádat sbírku na pokutu, kterou obdržel generální manažer Erik Fürst za své jednání po domácím zápase s Plzní! Vybrali celkem 35 235 korun, olomoucký boss částku využije na podporu mládeže. Klub o tom informoval na svém webu.

včera

Vondraš, Volevecký nebo Vlasák. Dvacítka vezme na sever 7 nováčků

Po mistrovství světa do dvaceti let, na kterém Češi vybojovali senzační stříbro, tradičně startuje nový cyklus s vrcholem na šampionátu ve Švédsku. Jeho první díl obstará turnaj pěti zemí, který hostí v únorové reprezentační přestávce právě severská země.

včera

ULLH: Black Dogs si upevnili třetí pozici, co další výsledky?

Základní část Univerzitní ligy ledního hokeje pomalu spěje k závěru. V uplynulém týdnu se odehrály čtyři zápasy patnáctého kola. Středeční duely ovládli favorité: Akademici, Inženýři ani North Wings nezaváhali. V neděli si pak Black Dogs vyšlápli na UK Hockey.

včera

O Kapku lepší hokej: Hokejisté se počtvrté zahalí do oranžové

4. února si bude svět připomínat den boje proti rakovině. A opět za velké podpory hokejového dění České republiky. Na začátku druhého měsíce roku 2023 se totiž rozběhne 4. ročník charitativního projektu O Kapku lepší hokej, jehož cílem je nejen šířit povědomí o nádorových onemocněních, či problematice poruch krvetvorby u dětských pacientů, ale také finanční pomoc, která bude letos zacílena na zakoupení speciálního přístroje Seahorse Analyzer. V roce 2023 bude tváří projektu sedmnáctiletý hokejista Sebastian Weitz, jenž má za sebou úspěšnou transplantaci kostní dřeně. Do projektu se zapojí národní tým, týmy Tipsport extraligy, Chance ligy, Univerzitní ligy ledního hokeje či ENYAQ hokejové ligy.