Benátky odhalily kádr. Vyjdou jednání se dvěma zkušenými hráči?

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Benátky nad Jizerou vstoupí i do nadcházejícího ročníku Chance ligy s hodně mladým kádrem. V jednání jsou ještě dvě zkušené posily, jinak je ale tým plný mladíků.

Chance liga na Hokejka TV

„Benátky jsou farmou Liberce. Dál se bude pokračovat v tygří cestě, která nese své ovoce," říká na klubovém webu trenér Valdemar Jiruš.

„Takže i v průběhu letošní sezony se u nás budou prolínat hráči z liberecké juniorky, kteří si o starty v první lize řeknou svými výkony v extraligové juniorce," dodává Jiruš.

Benátky nad Jizerou už dříve oznámily příchod veterána Lukáše Pabišky. Pokračuje brankářská opora Matěj Žajdlík, počítá se také s obráncem Petrem Kolmannem nebo útočníkem Danielem Špačkem. Bez nich si snad ani benátecký tým nejde představit – oba patří ke klubovým legendám. Zůstává i Adam Dlouhý.

A tím je výčet starších hráčů u konce. 

„Dál se bude pokračovat v tygří cestě, která nese své ovoce.“

Alespoň zatím. „Trénují s námi ještě zkušený obránce a útočník, jejichž případné angažmá je v jednání,“ napíná fanoušky Jiruš.

Profesionální kariéra Radka Dudy je ale – zdá se – definitivně u konce. „V klubu nastoupil jako skills trenér a skaut,“ potvrdil Jiruš v rozhovoru pro hokejbenatky.cz.

Staronovou posilou je osmnáctiletý Jan Cikhart, který se k Jizeře vrací po sezoně ve WHL. Mládežnický reprezentant loni v kanadské juniorce sehrál 49 utkání (3+5).

Aktuální kádr HC Benátky nad Jizerou

Brankáři: Matěj Žajdlík, Jakub Hrstka.

Obránci: Petr Kolmann, Jakub Šedivý, Filip Kovář, David Aubrecht, Petr Had, Martin Böhm, Adam Charvát.

Útočníci: Daniel Špaček, Adam Dlouhý, Michael Drábek, Petr Wiencek, Lukáš Pabiška, Vojtěch Jiruš, Petr Šafařovský, Dominik Šeliga, Jan Cikhart, Jan Žemba, Filip Jansa.

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz