Cikánek si po roce a půl znovu zachytá, podepsal v Chance lize

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Brankář Lukáš Cikánek se po roční přestávce vrací do profesionálního hokeje, na spolupráci se dohodl s prvoligovým Ústím nad Labem. Klub o jeho příchodu informoval na svých webových stránkách.

Fanshop národního týmu

33letý gólman si zachytá zhruba po roce a půl, naposledy se postavil do branky 21. února 2020, kdy při porážce Kladna 2:5 s Pardubicemi v závěru nahradil Denise Godlu.

Po sestupu byl Lukáš Cikánek u Rytířů nechtěný, vydělával si jako malíř pokojů a čekal na nabídku, která jej zaujme. Ta však nepřišla, a tak se v září dohodl v Mělníku.

Za tým krajské soutěže ale nestihl odchytat jediný zápas. Nejdřív byl tým v karanténě, pak byly soutěže kvůli pandemii koronaviru zastaveny a později úplně zrušeny.

Nyní podepsal smlouvu s Ústím nad Labem, naváže tak na svých 180 prvoligových startů v barvách Chomutova, Berouna, Kadaně, Písku nebo už zmíněného Kladna.

Foto: Petr Pelc, slovanusti.cz

„Potěšil mě zájem Slovanu. Zvažoval jsem několik zahraničních nabídek, ale chtěl jsem být co nejblíž domovu,“ líčí Cikánek, jenž si po nabídce vzal čas na rozmyšlenou.

„Rozhodl jsem se, že budu hrát tady, a to především díky vstřícnému jednání ze strany klubu. Rád bych pomohl dostat se na co nejvyšší příčky v Chance lize,“ doplňuje.

Aktuální kádr HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři:
Lukáš Cikánek, Petr Hamalčík.

Obránci:
Vladimír Brož, Jiří Drtina, Štěpán Havránek, Erik Mareš, Petr Přindiš, Jakub Trefný.

Útočníci:
Ondřej Bláha, Štěpán Bláha, Jan Milfait, Kryštof Ouřada, Jiří Severa, Michal Trávníček, David Tůma, Martin Tůma, Daniel Vrdlovec.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz