сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Další kemp projektu Future Olympians se uskuteční v Milevsku

Foto: Jan Beneš, Český hokej

Po úvodní akci v Liberci bude mít projekt Future Olympians druhou zastávku v dalším koutě České republiky. Jednodenní rozvojový kemp pro talentované hokejistky se tentokrát uskuteční ve čtvrtek 24. listopadu v Milevsku.

Pozvánku dostalo dalších 44 hokejistek ročníků 2007, 2008 a 2009, a to převážně z oblasti jižních Čech či Vysočiny. Jsou mezi nimi jak hráčky, které už přičichly k reprezentačním výběrům – jako brankářka Daniela Nováková –, tak i spousta hokejistek, které budou v první šanci u národního týmu brzy doufat.

Připomeňte si, jak probíhal úvodní kemp Future Olympians v Liberci a jaký má mít projekt smysl pro rozvoj ženského hokeje v České republice.

Pozvánka na 2. kemp Future Olympians

Brankářky:
Eliška Černá
(Moravské Budějovice), Viktorie Hořínková (Mad Bull České Budějovice), Barbora Kotrbová (Písek), Daniela Nováková, Monika Mirilovičová (obě Slavia Praha), Anna Pupavová (DDM České Budějovice).

Hráčky v poli:
Viktorie Kopřivová
(Jindřichův Hradec), Karolína Čapková, Anna Pártlová (obě Světlá nad Sázavou), Monika Antalíková, Amálie Karásková (obě Velké Meziříčí), Adéla Pánková (Soběslav), Natálie Musilová, Dominika Mertlová (obě Mad Bull České Budějovice), Madlen Chladová (Humpolec), Tereza Kvěšová (Písek), Melissa Mikulecká, Nella Šmerdová (obě Choceň), Ester Rosenbaumová, (Slavia Praha), Klára Mědílková (Trutnov), Tereza Lukšová, Veronika Palíšková (obě DDM České Budějovice), Gabriela Šafandová (Pilsen Wolves), Marie Chrastinová, Bára Kolářová (obě Nové Město nad Metují), Tereza Kovářová (Česká Třebová), Veronika Štursová (Jaroměř), Zuzana Bužková (Veselí nad Lužnicí), Adéla Kolihová (Milevsko), Nikola Navrátilová (Hlinsko), Kristýna Vosmiková, Marie Klímová (obě Kadaň), Andrea Němcová, Natálie Pátková (SK Telč), Růžena Šimíková (Klatovy), Adéla Vávrová, Zoe Petrová (obě Ice Dragons Telč), Anna Malimánková (Ledeč nad Sázavou), Natálie Pitelová, Johana Požárková (obě Sušice), Viktorie Urbanová (Jindřichův Hradec), Kristýna Janovská, Johana Šefčíková (obě Tábor), Markéta Žampachová (Strakonice)

Realizační tým:

Manažerka ženského hokeje: Tereza Sadilová
Manažerka U16: Kateřina Rezeková
Šéftrenér ženského hokeje: Dušan Andrašovský
Hlavní trenér U16: Jan Lucák
Asistent trenéra U16: Martin Cimrman
Trenér gólmanek: Dalimil Svoboda

Program akce

8:00 sraz
9:00–9:45 led 1. skupina / suchá 2. skupina
10:00–10:45 led 2. skupina / suchá 1. skupina
11:00 svačina
11:30–13:30 zápas
14:00 oběd
14:45 ukončení akce

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz