Další podpis v Prostějově: pokračuje i útočník Komety

Foto: lhkjestrabi.cz

Útočník Matěj Novák přidá v Prostějově minimálně ještě jednu sezonu, s vedením Jestřábů se dohodl na další spolupráci. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

21letý forvard na Hané loni v letě uspěl na zkoušce a řekl si o smlouvu. V sezoně pak odehrál v prostějovském dresu 50 zápasů, nasbíral v nich 17 bodů za osm branek a devět nahrávek.

V tu chvíli už měl s první ligou zkušenosti z rodné Třebíče, za kterou debutoval už v ročníku 2016/17. V Horácké Slavii nastoupil k 67 střetnutím a zaznamenal devět bodů při bilanci 4+5.

Matěj Novák je hráčem Komety, v jejímž dresu už jako sedmnáctiletý naskočil za tamní A-tým. Na kontě má devět extraligových startů, zaskvěl se dokonce jednou trefou do černého.

Mladý útočník je u Jestřábů už šestým potvrzeným hráčem z minulé sezony. Už dřív si klub pojistil Lukáše Žálčíka, Dominika Hrníčka, Petra Chlána, Kryštofa Ouřadu a Tomáše Janduse.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz