Další ztráta pro Kanadu. Kvůli zranění na MS skončil Montour

Foto: iihf.com

(BRATISLAVA, od našeho zpravodaje) Kanadskou reprezentaci potkala další nepříjemnost. Tým opouští obránce Brandon Montour, který se zranil při pondělním zápase se Slovenskem.

Nový fanshop

Kvůli zranění v dolní části těla už do zbytku MS nezasáhne. „Je to smutné, když se zraní takový hráč jako on a ještě na svém prvním mistrovství," řekl Jason Botterill, jeden z manažerů reprezentace.

„Byl náš klíčový hráč," dodal Botterill pro iihf.com. „Do týmu toho hodně vnesl. Byli jsme nadšení jeho pracovní morálkou na ledě i mimo něj."

Pětadvacetiletý bek se nyní vrací do Buffala na další vyšetření. Montour v Košicích stihl tři zápasy, v nichž zůstal bez kanadského bodu.

Připomínáme, že vinou zranění vypadl z kanadské sestavy už hvězdný centr John Tavares. Možná i proto zatím nejsou výkony Javorového listu zrovna ideální. Kanaďané na úvod prohráli s Finskem (1:3), pak sice smetli Velkou Británii (8:0), ale v pondělí se hodně natrápili se Slovenskem (6:5).

Aktuální soupiska Kanady

Brankáři: Mackenzie Blackwood, Carter Hart, Matt Murray.

Obránci: Thomas Chabot, Dante Fabbro, Darnell Nurse, Damon Severson, Troy Stecher, Shea Theodore.

Útočníci: Tyler Bertuzzi, Anthony Cirelli, Sean Couturier, Adam Henrique, Mathieu Joseph, Anthony Mantha, Jonathan Marchessault, Jared McCann, Sam Reinhart, Dylan Strome, Mark Stone, Kyle Turris.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz