Havlíčkův Brod si pojistil kanonýra, jaký má bonus? Zůstává i talent Cachnín

Foto: Markéta Křížová, bkhb.cz

22. srpna 2020, 20:05

Jan Šimek

Havlíčkobrodský kádr získává před nadcházející druholigovou sezonou stále jasnější obrysy. V Kotlině bude pokračovat zkušený střelec Luboš Voříšek, novou smlouvu podepsal i Richard Cachnín mladší.

Aplikace Tipsport extraligy

Naopak se loučí útočníci Tomáš Cejpek a Daniel Homola, kteří skončili poté, co trenéři zúžili havlíčkobrodský kádr. Klub z Vysočiny o těchto změnách informoval na svém webu.

Pětatřicetiletý Voříšek je tak na prahu už páté sezony v dresu Havlíčkova Brodě v řadě. Borec, jenž v uplynulých třech ročních vždy nasázel minimálně 20 branek a dvakrát za sebou byl nejproduktivnějším hráčem i nejlepším střelcem týmu, dostal i zajímavý podpisový bonus – dvě balení Coca-Coly.

Foto: bkhb.cz

Radost bude v Kotlině rozdávat i devatenáctiletý mladík Richard Cachnín. Ten v posledním ročníku sehrál za Havlíčkův Brod v základní části druhé ligy 38 zápasů, v nichž nastřílel 12 gólů a na 18 jich nahrál. Ve třech duelech play off nasbíral tři asistence. Velká naděje havlíčkobrodského hokeje vedle toho válela také v extraligové juniorce – stal se nejlepším nahrávačem celé soutěže.

Aktuální kádr BK Havlíčkův Brod

Brankáři: Martin Nedvěd, Martin Pejsar, Tomáš Svoboda, Marek Peřina, Ondřej Chaloupek.

Obránci: Michal Kliment, Matěj Krejčí, Matěj Škareda, Matěj Vála, Matěj Trupl, Josef Vácha, Jiří Marek, Pavel Zvěřina, Robert Věžník, Jaroslav Ludvík, Tomáš Semrád, Štěpán Kudrna, Jiří Benák, Adam Dvořák, Kryštof Kulhánek, Daniel Piskač, Ladislav Pospíchal.

Útočníci: Tomáš Ludvík, Petr Kuchta, Richard Cachnín mladší, Vojtěch Holenda, Marek Tecl, Lukáš Pokorný, Jakub Košťál, Tomáš Kratochvíl, Jan Janiurek, Jakub Čejka, David Košťál, Aleš Padělek, Patrik Přidal, Roman Mikeš, Luboš Voříšek, Tomáš Mlynář, Vítězslav Brož, Patrik Čermák, Kryštof Hrala, Miroslav Třetina, David Kalač.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz