Hokejová tombola v Litoměřicích: Aničku podpořil i Jan Koller

Foto: HC Stadion Litoměřice

Hokejová tombola nyní pomáhala v Litoměřicích v rámci charitativního zápasu Chance ligy domácího týmu s Českými Budějovicemi. Fanoušci mohli přispět nejen do připravených kasiček, ale také zakoupením tiketu do Hokejové tomboly 50:50.

Nový fanshop

Každý, kdo si zakoupil tiket, byl zařazen do slosování. Půlku vybrané částky mohl získat vylosovaný výherce, druhá část byla určená na nákup plošiny pro hendikepovanou Aničku, která se postarala i o úvodní vhazování. Celkově se vybralo krásných 18 700 Kč. Polovinu, tedy 9 350 korun, vyhrál pan Václav Rubeš. Peníze ale hned věnoval Aničce, která tak získala celou vybranou částku. Panu Rubešovi i všem, kteří Aničku podpořili patří velké poděkování. Mezi ně se zařadil i slavný fotbalista Jan Koller, jenž si tiket hokejové tomboly 50:50 na stadionu také zakoupil.

Příspěvek na plošinu pomůže Aničce, která od narození trpí dětskou mozkovou obrnou, překonávat náročné schody na cestě nejen do základní školy, ale i za oblíbeným sportem. Anička je totiž nesmírně šikovná a závodí i na handbiku.

Fotografie

Foto: HC Stadion Litoměřice

Foto: HC Stadion Litoměřice

Jan Koller čeká na svůj tiket Hokejové tomboly

Jan Koller čeká na svůj tiket Hokejové tomboly | Foto: HC Stadion Litoměřice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz