soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | Turnaje výběrů VTM U14 | Výběr 14 Střed | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Turnaj výběrů VTM U14 I | Výběr 14 Střed | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2017-2018 | Olympiáda dětí a mládeže | Jihočeský kraj | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Olympiáda dětí a mládeže – sk. A | Jihočeský kraj | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD | MD České Budějovice | 35 | 0 | 8 | 8 | 3 | 39 | 36 | 40 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD – S | MD České Budějovice | 17 | 0 | 4 | 4 | 10 | 25 | 15 | 14 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD – 2. část – sk. A | MD České Budějovice | 18 | 0 | 4 | 4 | -7 | 14 | 21 | 26 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD – play off – A | MD České Budějovice | 2 | 0 | 0 | 0 | -4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2018-2019 | ELIOD ELD | D Škoda Plzeň | 17 | 5 | 10 | 15 | 15 | 23 | 8 | 16 | 1 | 1 | 0 | ||||||||||||||||
ELIOD ELD – Z | D Škoda Plzeň | 17 | 5 | 10 | 15 | 15 | 23 | 8 | 16 | 1 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
2019-2020 | ELIOD ELD | D Mladá Boleslav | 38 | 10 | 17 | 27 | 17 | 49 | 32 | 64 | 1 | 3 | 0 | ||||||||||||||||
ELIOD ELD – Střed | D Mladá Boleslav | 18 | 2 | 9 | 11 | 10 | 27 | 17 | 28 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – o pořadí v play off | D Mladá Boleslav | 20 | 8 | 8 | 16 | 7 | 22 | 15 | 36 | 1 | 2 | 0 | |||||||||||||||||
turnaj O Pohár DHL | J Mladá Boleslav | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2020-2021 | Tipsport extraliga | BK Mladá Boleslav | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
CHANCE LIGA | Ústecký Slovan s.r.o. | 9 | 1 | 3 | 4 | 3 | 6 | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
JLA | J Mladá Boleslav | 10 | 0 | 5 | 5 | -2 | 6 | 8 | 10 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
JLA – z.č. | J Mladá Boleslav | 10 | 0 | 5 | 5 | -2 | 6 | 8 | 10 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2021-2022 | CHANCE LIGA | Ústecký Slovan s.r.o. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
CHANCE LIGA – play down | Ústecký Slovan s.r.o. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL ELJ | J Mladá Boleslav | 34 | 8 | 16 | 24 | 12 | 34 | 22 | 38 | 2 | 3 | 0 | |||||||||||||||||
DHL ELJ – z. č. | J Mladá Boleslav | 24 | 6 | 9 | 15 | 8 | 21 | 13 | 24 | 1 | 3 | 0 | |||||||||||||||||
DHL ELJ – o účast v play off C | J Mladá Boleslav | 10 | 2 | 7 | 9 | 4 | 13 | 9 | 14 | 1 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL ELJ – play off | J Mladá Boleslav | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2022-2023 | DHL ELJ | J Mladá Boleslav | 11 | 3 | 2 | 5 | 3 | 6 | 3 | 35 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | Extraliga | 1 klub | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
CHANCE LIGA | 1 klub | 12 | 1 | 3 | 4 | 3 | 6 | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL extraliga juniorů | 1 klub | 47 | 12 | 19 | 31 | 15 | 42 | 27 | 75 | 2 | 3 | 0 | |||||||||||||||||
Extraliga dorostu | 2 kluby | 55 | 15 | 27 | 42 | 32 | 72 | 40 | 80 | 2 | 4 | 0 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů | 1 klub | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Juniorská liga akademií | 1 klub | 10 | 0 | 5 | 5 | -2 | 6 | 8 | 10 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
turnaj O Pohár DHL | 1 klub | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Extraliga mladšího dorostu | 1 klub | 37 | 0 | 8 | 8 | -1 | 39 | 40 | 42 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaje výběrů VTM | 1 klub | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | Reprezentace 16 (celá sezona) | Česko 16 | 4 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Wolfgang Rud Cup – 16 | Česko 16 | 4 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 10 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2019-2020 | Reprezentace 17 (celá sezona) | Česko 17 | 5 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Reprezentace 17 – příp. | Česko 17 | 5 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2020-2021 | Reprezentace 18 (celá sezona) | Česko 18 | 3 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Reprezentace 18 – příp. | Česko 18 | 3 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 6 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2021-2022 | Reprezentace 20 (celá sezona) | Česko 20 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Turnaj čtyř v Příbrami – 20 | Česko 20 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 6 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2022-2023 | Reprezentace 20 (celá sezona) | Česko 20 | 3 | 0 | 2 | 2 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Turnaj čtyř v Rovaniemi – 20 | Česko 20 | 3 | 0 | 2 | 2 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
soutěž | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | Reprezentační zápasy mládeže | 18 | 0 | 5 | 5 | - | - | - | 24 | 0 | 0 | 0 |
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz