Foto: hc-avto.ru
23. listopadu 2018, 21:03
Petr DejnožkaNávrat do Finska se brankáři Dominikovi Hrachovinovi povedl na výbornou, na ledě Helsinek předvedl parádní výkon a zejména díky jeho zákrokům si Astana veze do Kazachstánu výhru po nájezdech. Dařilo se i střelcům Vojtěchu Polákovi s Hynkem Zohornou či Znojmu, které po vítězství v Bolzanu uspělo už popáté v řadě. Zato Slovan ztratil proti Viťazu vyhrané utkání.
V Kontinentální hokejové lize po dlouhé době zvítězili hokejisté Admiralu Vladivostok. Sérii devíti porážek v řadě se podařilo zrušit i českým hráčům, kteří se nad jasnou výhrou výrazně podepsali. Zatímco Karel Kubát zaznamenal v utkání jednu gólovou nahrávku, Vojtěch Polák v polovině duelu zvyšoval třetí brankou v sezoně již na 4:1.
Skvělé zápasy v nejlepší lize Evropy mají za sebou také dva čeští brankáři. Dominik Hrachovina se skvěle prezentoval na ledě Jokeritu Helsinky, když velmi dlouho držel Astanu ve hře. Finský zástupce měl sice herně silnou převahu, ani 48 střel mu ale nestačilo k vítězství. Duel nakonec za stavu 1:1 došel až do nájezdů, kde Hrachovina vystřihl dalších pět zákroků a stal se tak hlavním strůjcem vítězství Barysu.
O trochu méně štěstí měl Jakub Štěpánek. Jeho Slovan vedl nad Viťazem ještě deset minut před koncem o dvě branky, poté ale český brankář třikrát lovil kotouč zpoza svých zad, čímž nezabránil velkému obratu. Důležitý souboj o umístění v elitní osmičce slovenský zástupce v KHL nezvládl, padl gólem v čase 59:50 a na osmou pozici nyní ztrácí již šest bodů.
Ve Finsku se dařilo nejen Hrachovinovi, kvalitu zde ukázali také hráči v poli. Hynek Zohorna si proti KooKoo připsal devátou branku v letošní sezoně, jeho gól ale na výhru nestačil. Škarek totiž inkasoval dvakrát a Lahti tím pádem padlo potřetí v řadě. V EBEL se rozjelo Znojmo, které si vyšláplo na mistrovské Bolzano a slavilo už popáté v řadě.
ADMIRAL VLADIVOSTOK – DINAMO MINSK 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Mereskin (Ďjakov, Glazačev), 24. V. Strelcov (A. Strelcov, Černikov), 27. Černikov (K. Voronin, Karmaškov), 29. V. Polák (Tatalin, Koňkov), 56. Zajcev (Koňkov, Kubát) – 19. Bujnickij (D. Osipov, Wiercioch).
KUNLUN PEKING – SPARTAK MOSKVA 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Zubov (Kalinin), 60. Fjodorov (Grigorev).
JOKERIT HELSINKY – BARYS ASTANA 1:2 po nájezdech (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 50. O'Neill (Norman, Joensuu) – 22. Asetov (Makljukov, Sagadejev), rozh. náj. Dietz.
DINAMO RIGA – AVANGARD OMSK 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 34. McMillan (Clark), 47. M. Redlihs (Razgals), 60. Džerinš (Darzinš).
SLOVAN BRATISLAVA – VIŤAZ MOSKEVSKÁ OBLAST 2:3 (1:0, 1:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 13. Lunter, 26. C. Bailey (Rau, Lunter) – 49. Rendulić (Makejev, A. Nikulin), 55. Švec-Rogovoj (Jevsejenkov, Stasenko), 60. Rendulić (A. Nikulin, Makejev).
Tabulka západní konference:
1. | CSKA Moskva | 30 | 20 | 6 | 0 | 4 | 93:32 | 52 | |
2. | Petrohrad | 30 | 21 | 2 | 3 | 4 | 102:42 | 49 | |
3. | Jokerit | 29 | 18 | 2 | 4 | 5 | 104:70 | 44 | |
4. | Jaroslavl | 31 | 16 | 3 | 3 | 9 | 82:58 | 41 | |
5. | Sp. Moskva | 32 | 13 | 2 | 6 | 11 | 79:77 | 36 | |
6. | Soči | 31 | 9 | 5 | 5 | 12 | 71:81 | 33 | |
7. | Din. Riga | 29 | 11 | 3 | 2 | 13 | 64:72 | 30 | |
8. | Viťaz | 31 | 11 | 2 | 2 | 16 | 73:87 | 28 | |
9. | Dyn. Moskva | 30 | 7 | 4 | 3 | 16 | 71:81 | 25 | |
10. | Slovan Bratislava | 32 | 7 | 3 | 2 | 20 | 58:111 | 22 | |
11. | Dyn. Minsk | 31 | 7 | 1 | 4 | 19 | 60:94 | 20 | |
12. | Čerepovec | 31 | 5 | 3 | 4 | 19 | 45:92 | 20 |
Tabulka východní konference:
1. | Jekatěrinburg | 31 | 22 | 4 | 1 | 4 | 102:54 | 53 | |
2. | Omsk | 31 | 15 | 6 | 2 | 8 | 92:66 | 44 | |
3. | Kazaň | 31 | 18 | 3 | 3 | 7 | 80:65 | 45 | |
4. | Barys Astana | 29 | 12 | 6 | 6 | 5 | 96:78 | 42 | |
5. | Magnitogorsk | 32 | 16 | 4 | 1 | 11 | 86:69 | 41 | |
6. | Nižnij Novgorod | 30 | 12 | 4 | 6 | 8 | 90:81 | 38 | |
7. | Ufa | 29 | 14 | 3 | 3 | 9 | 78:57 | 37 | |
8. | Kunlun | 28 | 11 | 1 | 4 | 12 | 60:76 | 28 | |
9. | Nižněkamsk | 30 | 9 | 4 | 2 | 15 | 72:79 | 28 | |
10. | Traktor Čeljabinsk | 30 | 7 | 5 | 3 | 15 | 55:87 | 27 | |
11. | Chabarovsk | 30 | 8 | 1 | 4 | 17 | 61:91 | 22 | |
12. | Novosibirsk | 31 | 7 | 1 | 3 | 20 | 61:93 | 19 | |
13. | Vladivostok | 31 | 4 | 2 | 4 | 21 | 62:104 | 16 |
NITRA – POPRAD 7:2 (0:1, 4:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 22. Majdan (Hrušík), 29. Lantoši (McCormack), 31. Buček, 37. Blackwater (Scheidl), 47. Blackwater (Slovák, Lantoši), 51. Scheidl (Kerbashian), 53. Lantoši (Slovák, Blackwater) – 15. Takáč (Václav), 34. Bondra
TRENČÍN – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 7´4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Radivojevič (Rýgl), 16. Hecl (Bartovič, Sádecký), 20. Rýgl (Luhový), 48. Hecl (Holenda, Valent) – 22. Tamáši (Uram, Nádašdi), 23. Nádašdi (Uram, Košecký), 41. Huna Ro. (Kriška).
ZVOLEN – DETVA 4:3 po prodloužení (0:1, 2:0, 1:2 – 1:0)
Branky a nahrávky: 21. Vandas (Špirko), 39. Kytnár (Vandane, Chovan), 53. Vandas (Špirko), 64. Obdržálek (Chovan, Špirko) – 20. Murček (Puliš, Fekiač), 42. Ďaloga (Sládok, Murček), 50. Sládok (Ščurko, Hraško).
DVTK – KOŠICE 1:2 po nájezdech (1:0, 0:0, 0:1 – 0:0)
Branky a nahrávky: 11. Magosi (Harrison) – 45. Galamboš (Dudáš, McDowell), rozh. náj. Nagy.
MAC BUDAPEŠŤ – BANSKÁ BYSTRICA 3:6 (2:3, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Klempa, 14. Bodó (Orban, Nagy), 21. Klempa (Dansereau) – 7. Zigo (Faille), 12. Šťastný (Ďatelinka), 16. Selleck (Asselin, Nemčík), 24. Asselin (Sloboda, Sýkora), 29. Asselin (Higgs), 45. Higgs (Faille).
Tabulka:
1. | Zvolen | 27 | 17 | 4 | 2 | 4 | 113:56 | 61 | ||
2. | Košice | 27 | 18 | 1 | 1 | 7 | 97:58 | 57 | ||
3. | Poprad | 27 | 16 | 2 | 1 | 8 | 76:56 | 53 | ||
4. | B. Bystrica | 26 | 15 | 1 | 4 | 6 | 74:58 | 51 | ||
5. | Nitra | 27 | 14 | 3 | 1 | 9 | 99:66 | 49 | ||
6. | Nové Zámky | 27 | 13 | 3 | 2 | 9 | 70:57 | 47 | ||
7. | Trenčín | 26 | 12 | 2 | 1 | 11 | 61:59 | 41 | ||
8. | Detva | 27 | 9 | 1 | 4 | 13 | 67:89 | 33 | ||
9. | L. Mikuláš | 27 | 9 | 2 | 1 | 15 | 68:81 | 32 | ||
10. | DVTK | 27 | 8 | 2 | 4 | 13 | 70:86 | 32 | ||
11. | MAC Ujbuda | 26 | 8 | 1 | 5 | 12 | 70:87 | 31 | ||
12. | Žilina | 27 | 5 | 5 | 0 | 17 | 69:96 | 25 | ||
13. | Slovensko U20 | 21 | 0 | 0 | 1 | 20 | 26:111 | 1 |
HÄMEENLINNA – SAIPA LAPEENTRANNTA 6:0 (2:0, 0:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 20. Puustinen (Lucenius, Innala), 20. Nenonen (Turunen, Paajanen), 44. Friman (Nenonen, Paajanen), 51. Turunen (Tuulola, Lucenius), 52. Innala (Friman, Leino), 58. Paajanen (Turunen, Laatikainen).
KALPA KUOPIO – VÄÄSÄN SPORT 6:3 (2:1, 2:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. Gymer (Texier, Jokinen), 13. Vainiola (Knuutinen), 30. Texier (Fairchild, Vainiola), 34. Jokinen (Texier, Grondahl), 48. Kantola (Luostarinen, Parikka), 58. Kantola (Luostarinen) – 1. Talaja (Rapuzzi), 24. Rapuzzi (Robak, Talaja), 39. Talaja (Sund, Kalapudas).
KÄRPÄT OULU – IFK HELSINKY 5:6 (3:1, 2:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 15. Kupari (Ohtamaa, Krištof), 16. Leskinen (Koblížek, Makela), 20. Kivihalme (Pyörala, Hakanpaa), 28. Heponiemi (Ohtamaa, Krištof), 39. Heponiemi (Kupari, Koblížek) – 20. Thorell (Rask, Tyrvainen), 29. Kangasniemi (Tyrvainen, Eronen), 36. Lundell (Eronen), 37. Kangasniemi (Lundell), 46. Thorell (Eronen, O'Connor), 59. Santala (Lundell, Jaaska).
LUKKO RAUMA – ÄSSÄT PORI 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Heinola (Ganahl, Ilomaki), 37. Ilomaki (Heinola, Krejčík) – 3. Salminen (Tiivola), 26. Salminen (Rekonen, Makkonen), 39. Marttinen (Salminen, Karki).
PELICANS LAHTI – KOOKOO 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 37. H. Zohorna (Salo, Teppo) – 17. Stromberg (Leivo, Virtanen), 23. Ojantakanen (Haataja, Pelli).
TAPPARA TAMPERE – JYP JYVÄSKYLÄ 2:3 po nájezdech (1:0, 1:0, 0:2 – 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Elorinne (Kuusela, Jarvinen), 35. Jarvinen (Erkinjuntti, Ojamaki) – 51. Perrin (Lindroos, Louhivaara), 60. Nattinen (Eklund, Turkulainen), rozhodující nájezd Nattinen.
TPS TURKU – ILVES TAMPERE 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Budish (Palve, Lukka), 19. Filppula (Piskula, Kakko), 34. Suoranta (Filppula), 39. Kakko (Gormley, Suoranta), 59. Kuru (Eronen) – 6. Antonen (Lepaus), 39. Rautiainen, 45. Suomi.
Tabulka:
1. | Kärpät | 23 | 15 | 4 | 1 | 3 | 74:33 | 54 | |
2. | TPS Turku | 23 | 12 | 3 | 4 | 4 | 65:46 | 46 | |
3. | Hämeenlinna | 25 | 11 | 4 | 2 | 8 | 69:54 | 43 | |
4. | Tappara | 23 | 11 | 2 | 3 | 7 | 62:58 | 40 | |
5. | Pelicans | 24 | 10 | 1 | 5 | 8 | 65:56 | 37 | |
6. | SaiPa | 23 | 9 | 4 | 2 | 8 | 62:66 | 37 | |
7. | KooKoo | 23 | 10 | 2 | 2 | 9 | 67:70 | 36 | |
8. | Sport | 23 | 7 | 4 | 5 | 7 | 69:79 | 34 | |
9. | Ilves | 23 | 9 | 2 | 2 | 10 | 66:64 | 33 | |
10. | IFK Helsinki | 23 | 7 | 3 | 5 | 8 | 67:69 | 32 | |
11. | Jukurit | 23 | 7 | 3 | 4 | 9 | 56:60 | 31 | |
12. | Lukko | 24 | 7 | 2 | 4 | 11 | 61:75 | 29 | |
13. | KalPa | 24 | 5 | 4 | 4 | 11 | 54:75 | 27 | |
14. | JYP | 23 | 4 | 5 | 3 | 11 | 61:65 | 25 | |
15. | Ässät | 23 | 4 | 4 | 1 | 14 | 46:74 | 21 |
EBEL
FEHÉRVÁR AV19 – VILLACH 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 27. Sarauer (Kuralt, Koskiranta, 30. Erdely (Caruso, Koskiranta), 55. Šille (Glenn), 60. Meland (Caruso, Koskiranta) – 20. Maxa (Pelech, Petrik), 26. Lahoda (Alderson, Goumas).
DORNBIRN – INNSBRUCK 5:3 (1:1, 0:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 18. Trotter (O'Donnell, Parks), 43. Reid (Trotter, Broda), 45. Trotter (Reid, O'Donnell), 51. O'Donnell (Dupont, Timmins), 60. Timmins (Reid, McNeill) – 6. Yogan (Clark, Lammers), 38. Lamoureux (Štach, Yogan), 47. Lamoureux (Lammers, Šedivý).
LINEC – GRAZ 5:2 (3:2, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Rutkowski (Kristler, Lebler), 12. Locke (Umicevic), 20. Schofield (Kapstad, Lebler), 25. DaSilva (Schofield, Kapstad), 60. Lebler (Rutkowski) – 3. Setzinger (Zusevics), 16. Oleksuk (Zusevics, King).
MEDVEŠČAK ZÁHŘEB – KLAGENFURT 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 24. Zanoski (Brine), 46. Sylvestre (Puzic) – 14. Geier (Petersen, Fischer), 23. Geier (Koch, Fischer), 37. Wahl (Hundertpfund, Bischofberger), 49. Koch (Gartner, Petersen).
BOLZANO – ORLI ZNOJMO 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 54. Insam (Rowley, Glira) – 23. Novák (Němec, Stehlík), 45. Lattner.
Tabulka:
1. | Graz | 21 | 10 | 5 | 2 | 4 | 79:57 | 42 | |
2. | Bolzano | 21 | 12 | 2 | 1 | 6 | 60:45 | 41 | |
3. | Klagenfurt | 20 | 11 | 2 | 3 | 4 | 59:41 | 40 | |
4. | Vienna | 20 | 11 | 3 | 0 | 6 | 61:54 | 39 | |
5. | Salcburk | 20 | 10 | 1 | 2 | 7 | 81:58 | 34 | |
6. | Linec | 21 | 9 | 1 | 3 | 8 | 59:62 | 32 | |
7. | Innsbruck | 21 | 6 | 4 | 3 | 8 | 77:79 | 29 | |
8. | Znojmo | 20 | 8 | 0 | 3 | 9 | 56:66 | 27 | |
9. | Fehervar AV19 | 21 | 5 | 4 | 3 | 9 | 65:82 | 26 | |
10. | Dornbirn | 21 | 6 | 1 | 3 | 11 | 56:64 | 23 | |
11. | Medveščak Záhřeb | 19 | 6 | 0 | 2 | 11 | 47:67 | 20 | |
12. | Villach | 21 | 3 | 3 | 1 | 14 | 51:76 | 16 |
AUGSBURG – NORIMBERK 5:2 (0:2, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 23. McNeill (LeBlanc, Fraser), 24. Tolzer (Stieler, Trevelyan), 42. Fraser (Haase, Sezemsky), 50. Detsch (Trevelyan, Tolzer), 58. Stieler (McNeill, White) – 1. Brown (Bast, Lalonde), 3. Pfoederl (Reimer, Gilbert).
ISERLOHN – KOLÍN NAD RÝNEM 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 23. Florek (Orendorz, Turnbull) – 38. Pfohl (Schutz, Akeson), 42. Uvira (Dumont, Zalewski), 58. Ellis (Zalewski, Dumont).
MANNHEIM – KREFELD 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Wolf (Plachta, Lehtivuori), 22. Akdag (Eisenschmid, Wolf), 51. Raedeke (Kink, Lehtivuori).
MNICHOV – BREMERHAVEN 2:3 po prodloužení (1:0, 1:1, 0:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 11. Seidenberg (Shugg, Voakes), 40. Stajan (Parkes, Shugg) – 27. Friesen, 53. Urbas (Jensen, Zengerle), 42. Jensen (Zengerle, Nehring).
STRAUBING – INGOLSTADT 7:2 (3:0, 3:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Loibl (Brandt, Heard), 12. Brandl (Wruck, Eriksson), 15. Brandt (Williams, Loibl), 35. Loibl (Laganiere, Pfleger), 37. Schonberger (Schopper), 40. Loibl (Heard), 43. Ziegler (Daschner, Connolly) – 27. Edwards (Olson), 44. Wohlgemuth (D'Amigo, Collins).
WOLFSBURG – SCHWENNINGER 1:2 po nájezdech (0:0, 1:1, 0:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 27. Hohenleitner (Sparre, Dehner) – 25. Bartalis (Hult, Boháč).
Tabulka:
1. | Mannheim | 20 | 15 | 0 | 4 | 1 | 74:41 | 49 | |
2. | Mnichov | 20 | 11 | 3 | 2 | 4 | 65:49 | 41 | |
3. | Düsseldorf | 20 | 8 | 5 | 5 | 2 | 70:50 | 39 | |
4. | Augsburg | 21 | 11 | 1 | 2 | 7 | 56:51 | 37 | |
5. | Ingolstadt | 20 | 10 | 3 | 0 | 7 | 66:51 | 36 | |
6. | Eisbären Berlín | 20 | 8 | 4 | 0 | 8 | 56:54 | 32 | |
7. | Kolín n. R. | 21 | 9 | 1 | 3 | 8 | 55:54 | 32 | |
8. | Straubing | 21 | 9 | 1 | 2 | 9 | 61:63 | 31 | |
9. | Bremerhaven | 20 | 8 | 3 | 0 | 9 | 56:58 | 30 | |
10. | Krefeld | 20 | 5 | 5 | 2 | 8 | 59:67 | 27 | |
11. | Iserlohn | 20 | 6 | 1 | 2 | 11 | 70:81 | 22 | |
12. | Norimberk | 21 | 5 | 1 | 2 | 13 | 60:68 | 19 | |
13. | Wolfsburg | 20 | 4 | 0 | 5 | 11 | 46:78 | 17 | |
14. | Schwenninger | 20 | 2 | 3 | 2 | 13 | 34:63 | 14 |
FRÖLUNDA – FÄRJESTAD 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Carlsson (Lasch, Rakhshani), 5. Soderlund (Stalberg, Hjalmarsson), 42. Rakhshani (Westerholm), 56. Lash (Fagemo, Ekbom) – 25. Johansson (Lindqvist, Ottosson).
Tabulka:
1. | Frölunda | 19 | 9 | 4 | 1 | 5 | 53:42 | 36 | |
2. | Luleå | 19 | 10 | 2 | 2 | 5 | 49:38 | 36 | |
3. | Malmö | 20 | 8 | 5 | 1 | 6 | 49:47 | 35 | |
4. | Djurgården | 19 | 9 | 1 | 4 | 5 | 62:43 | 33 | |
5. | Linköpings | 20 | 7 | 3 | 4 | 6 | 53:46 | 31 | |
6. | Växjö | 19 | 8 | 2 | 3 | 6 | 42:38 | 31 | |
7. | Färjestad | 19 | 7 | 3 | 3 | 6 | 54:45 | 30 | |
8. | Skellefteå | 19 | 6 | 4 | 4 | 5 | 54:46 | 30 | |
9. | Rögle | 19 | 9 | 0 | 3 | 7 | 45:48 | 30 | |
10. | Brynäs | 19 | 8 | 0 | 5 | 6 | 41:51 | 29 | |
11. | HV 71 | 19 | 6 | 1 | 2 | 10 | 42:48 | 22 | |
12. | Örebro | 19 | 4 | 4 | 1 | 10 | 45:55 | 21 | |
13. | Timra | 19 | 5 | 2 | 1 | 11 | 42:66 | 20 | |
14. | Mora | 19 | 2 | 5 | 2 | 10 | 44:62 | 18 |
DAVOS – AMBRI-PIOTTA 3:6 (0:1, 2:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 32. Nygren (Ambuhl), 35. Lindgren, 53. Wieser (Ambuhl) – 15. D. Kubalík (Muller, Ngoy), 25. Guerra (Trisconi), 39. Muller, 43. Muller (D. Kubalík), 56. Hofer, 59. Zwerger.
LANGNAU – RAPPERSWIL 2:1 po prodloužení (0:1, 0:0, 1:0 – 1:0)
Branky a nahrávky: 59. Elo (DiDomenico), 63. Erni (Glauser) – 10. Spiller.
LAUSANNE – CURYCH 4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 5. Jeffrey (Junland, Vermin), 11. Vermin (Lindbohm, Jeffrey), 40. Leone, 56. Lindbohm – 8. Prassl, 22. Baltisberger (Prassl), 33. Klein, 36. Bodenmann (Pettersson), 55. Hollenstein (Klein).
LUGANO – FRIBOURG 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Chiesa, 18. Lapierre (Sannitz), 22. Ulmer (Klasen), 24. Fazzini (Chorney, Hofmann), 31. Klasen (Loeffel), 57. Lajunen.
SERVETTE – BIEL 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 13. Rod (Fransson), 24. Richard (Winnik, Wingels), 28. Rubin (Berthon), 42. Douay, 47. Richard, 58. Wick (Douay, Berthon) – 37. Salmela (Rajala).
ZUG – BERN 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 31. Martschini, 43. Martschini (TS), 51. Martschini (Everberg) – 20. Scherwey (Sciaroni), 36. Moser (Ebbett), 58. Andersson (Arcobello), 60. Arcobello.
Tabulka:
1. | Bern | 20 | 11 | 2 | 1 | 6 | 60:38 | 38 | |
2. | Biel | 21 | 11 | 1 | 2 | 7 | 70:55 | 37 | |
3. | Lausanne | 22 | 12 | 0 | 1 | 9 | 62:51 | 37 | |
4. | Zug | 20 | 11 | 1 | 1 | 7 | 64:46 | 36 | |
5. | Langnau | 20 | 10 | 2 | 1 | 7 | 58:49 | 35 | |
6. | Fribourg | 21 | 11 | 1 | 0 | 9 | 58:54 | 35 | |
7. | Curych | 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 47:44 | 32 | |
8. | Lugano | 20 | 10 | 0 | 2 | 8 | 63:46 | 32 | |
9. | Servette | 21 | 9 | 1 | 0 | 11 | 53:64 | 29 | |
10. | Ambri-Piotta | 20 | 7 | 2 | 3 | 8 | 53:62 | 28 | |
11. | Davos | 20 | 5 | 1 | 0 | 14 | 41:77 | 17 | |
12. | Rapperswil | 21 | 2 | 1 | 2 | 16 | 28:71 | 10 |
Esbjerg – Herlev 3:2
Aalborg – Odense 5:3
Rodovre – Sonderjyske 2:3 po prodloužení
Tabulka:
1. | Rungsted | 19 | 15 | 1 | 0 | 3 | 80:41 | 47 | |
2. | Sonderjyske | 19 | 10 | 2 | 5 | 2 | 60:40 | 39 | |
3. | Frederikshavn | 19 | 11 | 3 | 0 | 5 | 60:44 | 39 | |
4. | Aalborg | 19 | 11 | 3 | 0 | 5 | 74:47 | 39 | |
5. | Rodovre | 19 | 5 | 1 | 5 | 8 | 50:58 | 22 | |
6. | Herlev | 19 | 5 | 3 | 1 | 10 | 61:66 | 22 | |
7. | Herning | 19 | 4 | 4 | 2 | 9 | 45:53 | 22 | |
8. | Esbjerg | 19 | 5 | 2 | 2 | 10 | 57:70 | 21 | |
9. | Hvidovre | 19 | 4 | 1 | 6 | 8 | 41:64 | 20 | |
10. | Odense | 19 | 4 | 1 | 0 | 14 | 37:82 | 14 |
Amiens – Lyon 5:1
Chamonix Mont-Blanc – Anglet 3:0
Mulhouse – Bordeaux 3:2 (za domácí M. Šeda 0+1 a Jurík 1+0)
Nice – Gap 2:3 (za domácí Bjalončík 1+0, Hampl 0+1, Hrehorčák 0+1 a Matis 0+1)
Rouen – Grenoble 2:5 (za hosty Kramár 0+1)
Štrasburk – Angers 4:3 po nájezdech (za domácí Důras 0+1 a Havlíček 0+1)
Tabulka:
1. | Rouen | 18 | 14 | 3 | 0 | 1 | 71:31 | 48 | |
2. | Grenoble | 18 | 13 | 2 | 0 | 3 | 84:36 | 43 | |
3. | Angers | 17 | 8 | 2 | 1 | 6 | 54:55 | 29 | |
4. | Amiens | 19 | 8 | 2 | 1 | 8 | 49:46 | 29 | |
5. | Gap | 17 | 8 | 0 | 2 | 7 | 52:53 | 26 | |
6. | Lyon | 17 | 7 | 2 | 0 | 8 | 45:58 | 25 | |
7. | Chamonix Mont-Blanc | 19 | 7 | 0 | 2 | 10 | 58:60 | 23 | |
8. | Bordeaux | 17 | 10 | 0 | 1 | 6 | 50:37 | 22 | |
9. | Nice | 18 | 6 | 1 | 0 | 11 | 52:58 | 20 | |
10. | Anglet | 17 | 5 | 0 | 4 | 8 | 41:59 | 19 | |
11. | Mulhouse | 19 | 3 | 2 | 3 | 11 | 43:78 | 16 | |
12. | Štrasburk | 18 | 2 | 2 | 2 | 12 | 44:72 | 12 |
Beibarys Atyrau – Gorňak Rudnyj 5:2
Tabulka:
1. | Kokshetau | 26 | 16 | 3 | 2 | 5 | 88:49 | 56 | |
2. | Pavlodar | 28 | 17 | 2 | 1 | 8 | 80:51 | 56 | |
3. | Kazzinc-Torpedo 2 | 28 | 16 | 2 | 2 | 8 | 68:54 | 54 | |
4. | Beibarys Atyrau | 27 | 16 | 1 | 2 | 8 | 63:48 | 52 | |
5. | Kulager | 24 | 13 | 2 | 3 | 6 | 79:53 | 46 | |
6. | Nomad Astana | 26 | 12 | 2 | 3 | 9 | 80:51 | 43 | |
7. | Temirtau | 28 | 10 | 2 | 1 | 15 | 69:83 | 35 | |
8. | Almaty | 24 | 8 | 3 | 3 | 10 | 53:53 | 33 | |
9. | Gornyak Rudny | 29 | 5 | 2 | 2 | 20 | 48:80 | 21 | |
10. | HC Astana | 26 | 1 | 0 | 0 | 25 | 31:137 | 3 |
Sarpsborg – Stjernen 5:2
Tabulka:
1. | Storhamar | 21 | 11 | 4 | 2 | 4 | 74:41 | 43 | |
2. | Stavanger | 21 | 12 | 1 | 4 | 4 | 73:49 | 42 | |
3. | Lillehammer | 22 | 13 | 1 | 1 | 7 | 82:67 | 42 | |
4. | Vålerenga | 20 | 12 | 2 | 2 | 4 | 79:43 | 42 | |
5. | Sarpsborg | 21 | 10 | 1 | 4 | 6 | 59:54 | 36 | |
6. | Frisk Asker | 21 | 10 | 1 | 2 | 8 | 69:67 | 34 | |
7. | Stjernen | 21 | 5 | 2 | 0 | 14 | 51:84 | 19 | |
8. | Manglerud | 21 | 5 | 1 | 0 | 15 | 46:77 | 17 | |
9. | Ringerike | 22 | 1 | 3 | 1 | 17 | 40:91 | 10 |
Jastrzebie – Bytom 5:0 (za domácí Komínek 1+1, Kubeš 0+1 a Fabuš 1+1)
Podhale – Torun 5:3 (za hosty Pařízek 0+1)
Osvětim – Opole 3:0 (za domácí Bezuška 0+2, Tabaček 0+1 a Themár 0+1)
Krakov – Gdaňsk 3:1 (za hosty Vítek 0+1)
Zaglebie – Katovice 2:3 (za domácí Luka 1+0)
Tabulka:
1. | Katowice | 23 | 20 | 1 | 0 | 2 | 118:35 | 62 | |
2. | Tychy | 22 | 13 | 3 | 3 | 3 | 101:52 | 48 | |
3. | MMKS Podhale | 23 | 14 | 3 | 0 | 6 | 88:48 | 48 | |
4. | Jastrzebie | 24 | 13 | 2 | 4 | 5 | 69:45 | 47 | |
5. | Krakow | 22 | 11 | 1 | 4 | 6 | 75:51 | 39 | |
6. | Torun | 23 | 10 | 3 | 2 | 8 | 84:66 | 38 | |
7. | Unia Oswiecim | 23 | 9 | 3 | 2 | 9 | 82:66 | 35 | |
8. | Gdaňsk | 24 | 7 | 0 | 4 | 13 | 59:71 | 25 | |
9. | Zaglebie | 23 | 6 | 2 | 1 | 14 | 59:88 | 23 | |
10. | Opole | 22 | 3 | 4 | 3 | 12 | 58:100 | 20 | |
11. | Bytom | 22 | 3 | 3 | 0 | 16 | 52:103 | 15 | |
12. | PZHL Katowice U23 | 19 | 1 | 0 | 2 | 16 | 30:150 | 5 |
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz