Kolín hlásí důležitý podpis, s útočnou oporou může počítat i dál

Foto: kozel83.rajce.idnes.cz

29. května 8:05

Jan Šimek

Hokejisté Kolína se budou moci také v nadcházející sezoně, v níž se coby nováček představí v Chance lize, opřít o služby produktivního útočníka Jana Stehlíka. Z extraligového Hradce Králové mu navíc vypomůže útočník Jan Veselý.

partneři českého hokeje

Ten totiž s klubem prodloužil hostování o další rok. „Honza je nejen skvělý hráč, ale i skvělý člověk. Takového hráče chce mít v týmu každý trenér. Já mám to štěstí a jsem za to moc rád,“ říká pro klubový web trenér Kolína Petr Martínek.

Modrobílý dres začal Stehlík oblékat v uplynulé sezoně poté, co se Nymburk, kde strávil sedm let, odhlásil ze druhé ligy. Třiatřicetiletý útočník se hned zařadil k oporám Kozlů, když ve 41 zápasech nasázel 28 branek a na 38 jich nahrál.

Zkušený borec, jenž má za sebou také krátké angažmá v italském Neumarktu, měl o svém pokračování jasno. „Těžké rozhodovaní to nebylo. Jsem rád, že v Kolíně budu pokračovat. Máme zde skvělé fanoušky, perfektní zázemí a všichni lidé v klubu jsou zapálení do hokeje. I já toho chci být součástí. Jen mě trošku mrzí, že Pepík skončil, protože to vypadá to, že budu nejstarší,“ vtipkuje Jan Stehlík na kolínských stránkách.

Kromě Stehlíka Kolínu pomůže i dravý útočník Jan Veselý, jenž by měl u Kozlů působit v rámci nové partnerské spolupráce s Hradcem Králové.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz