Komplikace pro Litoměřice! Delší dobu jim bude chybět brankář Král

Foto: Kateřina Kundertová

Zranění Tomáše Krále ze středečního kola Chance ligy je vážnější. Litoměřická jednička míří na několik týdnů na marodku.

HokejkaTV

Jak Stadion informoval na Facebooku, Král si přivodil zranění v dolní části těla. 

Šestadvacetiletý gólman měl v úvodu soutěže výbornou formu: hned v prvním kole vychytal čisté konto proti Benátkám nad Jizerou. Následně pomohl k bodovému zisku proti Frýdku-Místku i Slavii.

Jenže ve čtvrtém zápase sezony s Havířovem ze hry odstoupil a v brance se neobjevil ani v sobotním utkání. Místo něj duel v Jihlavě odchytal osmnáctiletý Jan Škorpík. 

Na litoměřické marodce je v současnosti kromě Krále dalších pět hráčů: mladý brankář Adam Beran, obránci František Klejna s Jiřím Jebavým a útočníci Otakar Šik a Josef Jícha.

Soupiska HC Stadion Litoměřice

Brankáři: Adam Beran, Tomáš Král, Jan Škorpík, Šimon Sklíba.

Obránci: Jiří Jebavý, František Klejna, Miroslav Kukla, Patrik Marcel, Aleš Pavlas, Radek Procházka, Jan Strejček, Jan Mlčák, Tomáš Dajčar, Radim Šalda.

Útočníci: Jan Grim, Peter Jánský, Martin Kadlec, Kristian Kangas, Markus Korkiakoski, Dominik Sklenář, Přemysl Svoboda, Otakar Šik, Martin Štohanzl, Daniel Voženílek, Vojtěch Kropáček, David Vitouch, Josef Jícha.

Foto: hclitomerice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz