Český hokej chystá letní kemp pro mládež. Dorazí i hráči NHL

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Český hokej připravil na léto speciální kemp pro mladé hokejisty ročníků 2010 a 2011. Uskuteční se od 3. do 7. srpna v Blansku a svou přítomností ho podpoří i několik hostů, například z řad českých hokejistů NHL.

partneři českého hokeje

Trenéry budou profesionální regionální trenéři Českého hokeje, trenéři sportovního oddělení ČH, trenéři brankářů ČH a vybraní trenéři z klubů. K dispozici bude krásný sportovní areál, jehož součástí je zimní stadion, aquapark, beachvolejbalové kurty, tělocvična a atletický areál. V průběhu týdne si účastníci kempu zatrénují a zasoutěží s hráči NHL.

Veškeré praktické aktivity budou zaměřeny na rozvoj všeobecných a specifických (hokejových) pohybových dovedností. Tento kemp navíc povede děti k návykům, jak vhodně regenerovat, naučí je kompenzačním cvikům a správnému jídelníčku včetně pitného režimu. Hry a cvičení mimo led budou zaměřeny především na rozvoj rychlosti, dynamiky, obratnosti a pohyblivosti.

Tréninky na ledě budou zaměřeny na specifické hokejové dovednosti, jako jsou bruslení, práce s kotoučem a střelba. Množství her a zábavných herních cvičení na ledě i mimo něj má za cíl naučené dovednosti přenést rychle do samotné hry.

Každý účastník dostane na začátku kempu tréninkový dres národního týmu a štulpny. V průběhu celého týdne se bude soutěžit o zajímavé ceny. Na úvod akce proběhne informativní schůzka s rodiči, kde bude prezentován program, náplň a zaměření kempu. Dále budou zdůrazněny důležité oblasti v rozvoji dětí, tj. „VŠESTRANNOST–DOVEDNOSTI–VÝŽIVA.“

Součástí hokejového kempu bude praktický seminář pro trenéry. Hostující trenéři absolvují část denního tréninkového programu. Získají tak další praktické zkušenosti, protože sami prožijí program a stanou se součástí výuky dětí. Žádné posedávání na tribunách, ale prožitek!

Základní údaje

Termín: 3.–7. srpna 2020
Cena: 6 900 Kč
Místo: Sportovní areál Blansko, Mlýnská 624, 678 01 Blansko
Kapacita: 36 hráčů a 4 brankáři

Přihlášky

Oldřich Kališ, regionální trenér Českého hokeje
kalis@czehockey.cz, +420 604 571 493

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz