Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
2. února 2023, 15:59
Martin VoltrHokejisté osmých tříd bojují už od listopadu v nadstavbách a skupinách o umístění, ty kvalitnější týmy za sebou nyní mají devět či deset zápasů – tedy polovinu nadstavby. Podívejte se, jak si vedou a jak vypadají skupiny sedmých tříd, které se do stejné fáze překlenuly v různých částech republiky postupně.
Boje Ligy starších žáků "A" se odehrávají ve čtyřech nadstavbových skupinách a pěti skupinách o umístění. Postavení v nadstavbách může napovědět, které kluby půjdou v příští sezoně do oddělené soutěže devátých tříd s ambicemi; byť řada z nich samozřejmě před touto kategorií ještě posiluje o největší talenty (nejen) z regionu.
Každý z týmů už poznal minimálně jednou hořkost porážky. „Severozápadní“ nadstavbu A vedou osmáci Sparty Praha před Libercem, „jihozápadní“ nadstavbu B Škoda Plzeň před pražskou Slavií. „Střední“ nadstavba C nabízí nejvyrovnanější boj Hradce Králové, Komety Brno a Pardubic, zatímco ve „východní“ nadstavbě D se o čelo perou ocelářští rivalové z Vítkovic a Třince.
Celky ze skupin o umístění za sebou mají o něco menší počet utkání. V jejich čele stojí Rytíři Kladno, Říčany, Neratovice, Přerov a Havířov. Kromě Neratovic přitom všichni tito lídři drží ve druhé fázi sezony čistý štít a čekají na první porážku.
V Lize starších žáků "B" naproti tomu vypukla druhá fáze sezony někde už koncem října, někde v listopadu, v prosinci a ve skupině 22 na Vysočině dokonce startuje až nyní.
Nadstavbové skupiny prozatím nabízejí vedení sedmáků Kadaně, Motoru České Budějovice, Pardubic, Hvězdy Praha, Komety Brno a Třince; po rozjezdu nadstavby zmiňované skupiny 22 by se měli nadále držet na špici zcela suverénní Ice Dragons Telč.
Na čele skupin o umístění aktuálně stojí Cheb, Most, Rokycany, Lomnice nad Popelkou, Trutnov, Hlinsko, Beroun, Brumov-Bylnice, Břeclav a Prostějov.
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Sparta Praha
|
10 | 7 | 1 | 2 | 58:35 | 15 |
2. |
Bílí Tygři Liberec
|
10 | 7 | 0 | 3 | 59:36 | 14 |
3. |
BK Mladá Boleslav
|
10 | 5 | 1 | 4 | 39:35 | 11 |
4. |
HC Energie Karlovy Vary
|
10 | 4 | 2 | 4 | 57:52 | 10 |
5. |
Piráti Chomutov
|
9 | 2 | 0 | 7 | 34:60 | 4 |
6. |
HC Litvínov
|
9 | 2 | 0 | 7 | 37:66 | 4 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Škoda Plzeň
|
10 | 8 | 0 | 2 | 66:25 | 16 |
2. |
HC Slavia Praha
|
10 | 6 | 1 | 3 | 55:32 | 13 |
3. |
HC Střelci Jindřichův Hradec
|
10 | 5 | 1 | 4 | 57:49 | 11 |
4. |
HC Motor České Budějovice
|
10 | 5 | 0 | 5 | 46:44 | 10 |
5. |
HC Pilsen Wolves
|
9 | 5 | 0 | 4 | 23:37 | 10 |
6. |
IHC Králové Písek
|
11 | 0 | 0 | 11 | 35:95 | 0 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mountfield HK
|
9 | 7 | 1 | 1 | 47:27 | 15 |
2. |
HC Kometa Brno
|
9 | 7 | 0 | 2 | 48:28 | 14 |
3. |
HC Dynamo Pardubice
|
10 | 7 | 0 | 3 | 57:44 | 14 |
4. |
HC Dukla Jihlava
|
10 | 4 | 0 | 6 | 51:39 | 8 |
5. |
BK Havlíčkův Brod
|
10 | 2 | 1 | 7 | 28:68 | 5 |
6. |
HCM Warriors Brno
|
10 | 1 | 0 | 9 | 33:58 | 2 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC VÍTKOVICE RIDERA
|
9 | 7 | 1 | 1 | 60:29 | 15 |
2. |
HC Oceláři Třinec
|
10 | 6 | 2 | 2 | 61:41 | 14 |
3. |
PSG Berani Zlín
|
10 | 4 | 3 | 3 | 51:49 | 11 |
4. |
HC Frýdek-Místek
|
10 | 3 | 2 | 5 | 39:54 | 8 |
5. |
VHK ROBE Vsetín
|
10 | 3 | 0 | 7 | 55:72 | 6 |
6. |
HC Olomouc
|
9 | 2 | 0 | 7 | 31:52 | 4 |
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rytíři Kladno
|
7 | 7 | 0 | 0 | 71:11 | 14 |
2. |
HC Hvězda Praha
|
8 | 5 | 0 | 3 | 39:27 | 10 |
3. |
HC Slovan Ústí nad Labem
|
7 | 4 | 1 | 2 | 43:30 | 9 |
4. |
HC Baník Sokolov
|
7 | 3 | 2 | 2 | 38:30 | 8 |
5. |
HC Slovan Louny
|
8 | 3 | 2 | 3 | 45:53 | 8 |
6. |
HC Stadion Litoměřice
|
7 | 2 | 1 | 4 | 48:54 | 5 |
7. |
Mostečtí Lvi
|
7 | 1 | 1 | 5 | 25:56 | 3 |
8. |
HC Rakovník
|
7 | 0 | 1 | 6 | 14:62 | 1 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Com-Sys Říčany
|
6 | 6 | 0 | 0 | 51:15 | 12 |
2. |
HC Tábor
|
7 | 5 | 0 | 2 | 29:17 | 10 |
3. |
HC Slavoj Český Krumlov
|
6 | 3 | 0 | 3 | 18:24 | 6 |
4. |
HC Rytíři Vlašim
|
8 | 2 | 0 | 6 | 31:36 | 4 |
5. |
HC Příbram
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:41 | 0 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Buldoci Neratovice
|
8 | 7 | 0 | 1 | 79:30 | 14 |
2. |
HC Poděbrady
|
8 | 6 | 1 | 1 | 73:37 | 13 |
3. |
HC Letci Letňany
|
7 | 6 | 0 | 1 | 58:24 | 12 |
4. |
HC Kobra Praha
|
8 | 3 | 1 | 4 | 33:51 | 7 |
5. |
SC Kolín
|
7 | 2 | 2 | 3 | 26:35 | 6 |
6. |
HC Chrudim
|
7 | 2 | 1 | 4 | 38:37 | 5 |
7. |
TJ HC Jablonec nad Nisou
|
7 | 1 | 1 | 5 | 30:62 | 3 |
8. |
HC Česká Lípa
|
10 | 0 | 2 | 8 | 28:89 | 2 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC ZUBR Přerov
|
7 | 7 | 0 | 0 | 49:19 | 14 |
2. |
SKLH Žďár nad Sázavou
|
8 | 5 | 0 | 3 | 46:29 | 10 |
3. |
Tigers Zlín
|
8 | 4 | 0 | 4 | 51:39 | 8 |
4. |
SK Horácká Slavia Třebíč
|
7 | 4 | 0 | 3 | 33:25 | 8 |
5. |
Technika Hockey Brno
|
7 | 3 | 0 | 4 | 28:33 | 6 |
6. |
HC Orli Znojmo
|
7 | 2 | 2 | 3 | 20:30 | 6 |
7. |
HC Lvi Břeclav
|
7 | 2 | 1 | 4 | 26:41 | 5 |
8. |
HK Kroměříž
|
7 | 0 | 1 | 6 | 21:58 | 1 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
AZ Havířov
|
7 | 7 | 0 | 0 | 70:13 | 14 |
2. |
HC RT TORAX Poruba
|
7 | 6 | 0 | 1 | 48:19 | 12 |
3. |
HK Mladí Draci Šumperk
|
6 | 3 | 0 | 3 | 42:25 | 6 |
4. |
HC Slezan Opava
|
6 | 2 | 0 | 4 | 19:28 | 4 |
5. |
Metropolia Silesia
|
5 | 1 | 0 | 4 | 17:54 | 2 |
6. |
HC Kopřivnice
|
7 | 0 | 0 | 7 | 10:67 | 0 |
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
SK Kadaň
|
4 | 4 | 0 | 0 | 50:9 | 8 |
2. |
HC Litvínov
|
4 | 2 | 1 | 1 | 39:22 | 5 |
3. |
Piráti Chomutov
|
3 | 2 | 1 | 0 | 22:13 | 5 |
4. |
HC Tygři Klášterec nad Ohří
|
4 | 2 | 1 | 1 | 21:18 | 5 |
5. |
HC Děčín
|
5 | 1 | 1 | 3 | 31:40 | 3 |
6. |
HC Tachov
|
4 | 1 | 1 | 2 | 27:48 | 3 |
7. |
HC Roudnice nad Labem
|
5 | 1 | 0 | 4 | 20:43 | 2 |
8. |
HC Mariánské Lázně
|
3 | 0 | 1 | 2 | 10:27 | 1 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Motor České Budějovice
|
13 | 11 | 1 | 1 | 102:36 | 23 |
2. |
HC Škoda Plzeň
|
14 | 8 | 4 | 2 | 81:62 | 20 |
3. |
Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
|
13 | 7 | 1 | 5 | 92:70 | 15 |
4. |
HC Pilsen Wolves
|
14 | 7 | 1 | 6 | 68:54 | 15 |
5. |
HC Vimperk
|
13 | 6 | 1 | 6 | 67:68 | 13 |
6. |
HC Meteor Třemošná
|
12 | 5 | 0 | 7 | 72:71 | 10 |
7. |
HC Milevsko 1934
|
13 | 3 | 0 | 10 | 31:67 | 6 |
8. |
HC Tábor
|
12 | 1 | 0 | 11 | 31:116 | 2 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Dynamo Pardubice
|
10 | 8 | 1 | 1 | 75:34 | 17 |
2. |
Mountfield HK
|
11 | 7 | 1 | 3 | 66:42 | 15 |
3. |
BK Mladá Boleslav
|
11 | 6 | 2 | 3 | 68:52 | 14 |
4. |
HC Sparta Praha
|
10 | 6 | 1 | 3 | 61:38 | 13 |
5. |
Bílí Tygři Liberec
|
11 | 5 | 2 | 4 | 58:64 | 12 |
6. |
HC Dvůr Králové nad Labem
|
11 | 3 | 1 | 7 | 63:89 | 7 |
7. |
HC Vrchlabí
|
11 | 3 | 0 | 8 | 51:72 | 6 |
8. |
HC Náchod
|
11 | 1 | 0 | 10 | 35:86 | 2 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Hvězda Praha
|
11 | 8 | 2 | 1 | 72:32 | 18 |
2. |
HC Slavia Praha
|
11 | 8 | 0 | 3 | 70:34 | 16 |
3. |
HK Lev Slaný
|
10 | 7 | 2 | 1 | 71:43 | 16 |
4. |
HC Com-Sys Říčany
|
12 | 8 | 0 | 4 | 62:40 | 16 |
5. |
HC Sparta Praha
|
10 | 7 | 1 | 2 | 57:39 | 15 |
6. |
HC Letci Letňany
|
10 | 5 | 0 | 5 | 47:35 | 10 |
7. |
HK Kralupy nad Vltavou
|
11 | 4 | 2 | 5 | 63:68 | 10 |
8. |
HC Benátky nad Jizerou
|
11 | 4 | 1 | 6 | 69:78 | 9 |
9. |
SC Marimex Kolín
|
11 | 3 | 0 | 8 | 43:65 | 6 |
10. |
HC Kobra Praha
|
10 | 3 | 0 | 7 | 25:88 | 6 |
11. |
Tatran Sedlčany
|
11 | 2 | 0 | 9 | 42:68 | 4 |
12. |
HC Poděbrady
|
12 | 1 | 2 | 9 | 54:85 | 4 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Ice Dragons Telč
|
26 | 25 | 0 | 1 | 490:49 | 50 |
2. |
HC Dukla Jihlava
|
26 | 22 | 0 | 4 | 235:77 | 44 |
3. |
Náměšť nad Oslavou
|
26 | 20 | 1 | 5 | 202:130 | 41 |
4. |
HHK Velké Meziříčí
|
26 | 19 | 0 | 7 | 209:126 | 38 |
5. |
Jiskra Humpolec
|
26 | 17 | 1 | 8 | 213:159 | 35 |
6. |
BK Havlíčkův Brod
|
26 | 14 | 0 | 12 | 202:132 | 28 |
7. |
HC Žihadla Moravské Budějovice
|
26 | 13 | 1 | 12 | 174:151 | 27 |
8. |
SK Horácká Slavia Třebíč
|
26 | 11 | 2 | 13 | 140:142 | 24 |
9. |
SKLH Žďár nad Sázavou
|
26 | 9 | 1 | 16 | 128:224 | 19 |
10. |
HC Spartak Velká Bíteš
|
26 | 9 | 0 | 17 | 137:215 | 18 |
11. |
SK Telč
|
26 | 7 | 0 | 19 | 81:216 | 14 |
12. |
HC Ledeč nad Sázavou
|
26 | 5 | 2 | 19 | 110:199 | 12 |
13. |
HC Chotěboř
|
26 | 3 | 1 | 22 | 98:373 | 7 |
14. |
HC Lední medvědi Pelhřimov
|
26 | 3 | 1 | 22 | 90:316 | 7 |
Účastníci: Jiskra Humpolec, HHK Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, HC Dukla Jihlava, Ice Dragons Telč
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Kometa Brno
|
5 | 4 | 1 | 0 | 47:10 | 9 |
2. |
PSG Berani Zlín
|
4 | 2 | 1 | 1 | 22:17 | 5 |
3. |
SKHM Hodonín
|
4 | 2 | 1 | 1 | 26:25 | 5 |
4. |
HCM Warriors Brno
|
4 | 2 | 0 | 2 | 23:24 | 4 |
5. |
HC Spartak Uherský Brod
|
5 | 1 | 2 | 2 | 22:33 | 4 |
6. |
Hokej Uherský Ostroh
|
4 | 1 | 1 | 2 | 19:26 | 3 |
7. |
VHK ROBE Vsetín
|
4 | 1 | 0 | 3 | 18:24 | 2 |
8. |
SKMB Boskovice
|
4 | 1 | 0 | 3 | 17:35 | 2 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Oceláři Třinec
|
7 | 6 | 1 | 0 | 70:25 | 13 |
2. |
HC Frýdek-Místek
|
7 | 4 | 0 | 3 | 56:47 | 8 |
3. |
HC VÍTKOVICE RIDERA
|
7 | 4 | 0 | 3 | 42:40 | 8 |
4. |
HC Černí vlci
|
7 | 3 | 1 | 3 | 39:41 | 7 |
5. |
HC Olomouc
|
5 | 3 | 0 | 2 | 26:24 | 6 |
6. |
HC Uničov
|
6 | 2 | 1 | 3 | 27:36 | 5 |
7. |
HC RT TORAX Poruba
|
7 | 1 | 2 | 4 | 32:44 | 4 |
8. |
HC Kopřivnice
|
6 | 0 | 1 | 5 | 30:65 | 1 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Stadion Cheb
|
5 | 5 | 0 | 0 | 50:11 | 10 |
2. |
HC Čerti Ostrov
|
3 | 2 | 0 | 1 | 12:15 | 4 |
3. |
HC Energie Karlovy Vary
|
3 | 1 | 0 | 2 | 13:8 | 2 |
4. |
HC Baník Sokolov
|
3 | 1 | 0 | 2 | 19:25 | 2 |
5. |
HC Rebel Město Nejdek
|
4 | 0 | 0 | 4 | 11:46 | 0 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mostečtí Lvi
|
4 | 3 | 0 | 1 | 46:18 | 6 |
2. |
HC Slovan Ústí nad Labem
|
2 | 2 | 0 | 0 | 13:9 | 4 |
3. |
HC Stadion Litoměřice
|
3 | 2 | 0 | 1 | 12:12 | 4 |
4. |
HC Slovan Louny
|
4 | 2 | 0 | 2 | 15:20 | 4 |
5. |
Piráti Chomutov "B"
|
3 | 1 | 0 | 2 | 10:27 | 2 |
6. |
HC Teplice
|
4 | 0 | 0 | 4 | 13:23 | 0 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Rokycany
|
11 | 10 | 1 | 0 | 103:46 | 21 |
2. |
HC Mad Bull
|
11 | 7 | 2 | 2 | 58:28 | 16 |
3. |
Spartak Soběslav
|
10 | 8 | 0 | 2 | 61:47 | 16 |
4. |
HC Klatovy
|
11 | 5 | 3 | 3 | 62:55 | 13 |
5. |
HC Střelci Jindřichův Hradec
|
12 | 5 | 1 | 6 | 59:58 | 11 |
6. |
IHC Králové Písek
|
11 | 4 | 1 | 6 | 56:70 | 9 |
7. |
HC Strakonice
|
11 | 3 | 2 | 6 | 35:47 | 8 |
8. |
HC Domažlice
|
10 | 2 | 0 | 8 | 47:68 | 4 |
9. |
Slavoj Český Krumlov
|
11 | 0 | 0 | 11 | 29:91 | 0 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Lomnice nad Popelkou
|
9 | 9 | 0 | 0 | 110:33 | 18 |
2. |
Hokejový klub Autocentrum Jičín
|
8 | 6 | 1 | 1 | 58:30 | 13 |
3. |
HC Turnov 1931
|
8 | 4 | 0 | 4 | 32:32 | 8 |
4. |
HC Frýdlant
|
8 | 4 | 0 | 4 | 43:44 | 8 |
5. |
HC Nová Paka
|
8 | 3 | 1 | 4 | 49:42 | 7 |
6. |
HC TS Varnsdorf
|
8 | 3 | 0 | 5 | 40:61 | 6 |
7. |
TJ HC Jablonec nad Nisou
|
8 | 1 | 2 | 5 | 39:64 | 4 |
8. |
HC Česká Lípa
|
9 | 1 | 0 | 8 | 19:84 | 2 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Trutnov
|
7 | 5 | 1 | 1 | 52:30 | 11 |
2. |
SK Třebechovice pod Orebem
|
7 | 4 | 0 | 3 | 54:29 | 8 |
3. |
HCM Jaroměř
|
6 | 4 | 0 | 2 | 42:27 | 8 |
4. |
HC Opočno
|
7 | 4 | 0 | 3 | 33:39 | 8 |
5. |
Spartak Nové Město nad Metují
|
6 | 3 | 0 | 3 | 31:26 | 6 |
6. |
Stadion Nový Bydžov
|
6 | 2 | 1 | 3 | 27:33 | 5 |
7. |
HC Město Rychnov nad Kněžnou
|
7 | 0 | 0 | 7 | 19:74 | 0 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Hlinsko
|
7 | 6 | 0 | 1 | 50:25 | 12 |
2. |
HC Spartak Choceň
|
8 | 6 | 0 | 2 | 52:33 | 12 |
3. |
Lokomotiva Česká Třebová
|
7 | 4 | 1 | 2 | 53:32 | 9 |
4. |
Slovan Moravská Třebová
|
7 | 4 | 0 | 3 | 37:33 | 8 |
5. |
TJ Lanškroun
|
6 | 2 | 1 | 3 | 36:33 | 5 |
6. |
HC Chrudim
|
6 | 1 | 0 | 5 | 29:43 | 2 |
7. |
HC Litomyšl
|
7 | 0 | 0 | 7 | 8:66 | 0 |
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Berounští Medvědi
|
10 | 7 | 1 | 2 | 67:35 | 15 |
2. |
Rytíři Kladno
|
8 | 7 | 0 | 1 | 83:34 | 14 |
3. |
HC Příbram
|
8 | 7 | 0 | 1 | 52:14 | 14 |
4. |
HC Rytíři Vlašim
|
9 | 6 | 0 | 3 | 78:25 | 12 |
5. |
HC Buldoci Neratovice
|
8 | 6 | 0 | 2 | 75:30 | 12 |
6. |
HC Smíchov 1913
|
8 | 5 | 0 | 3 | 73:50 | 10 |
7. |
SK Černošice
|
9 | 4 | 2 | 3 | 41:43 | 10 |
8. |
Pracovní zálohy Kladno
|
8 | 4 | 1 | 3 | 53:34 | 9 |
9. |
Slavoj Velké Popovice
|
9 | 4 | 1 | 4 | 53:58 | 9 |
10. |
HC Lev Benešov
|
5 | 4 | 0 | 1 | 37:14 | 8 |
11. |
HC Rakovník
|
8 | 4 | 0 | 4 | 49:33 | 8 |
12. |
HC Nymburský Lev
|
8 | 3 | 0 | 5 | 37:70 | 6 |
13. |
Hokejový klub Čáslav
|
9 | 2 | 0 | 7 | 26:59 | 4 |
14. |
SK Sršni Kutná Hora
|
9 | 2 | 0 | 7 | 36:88 | 4 |
15. |
HC Junior Mělník
|
7 | 1 | 1 | 5 | 21:54 | 3 |
16. |
HC Spartak Žebrák
|
8 | 1 | 0 | 7 | 36:63 | 2 |
17. |
HK Kralupy nad Vltavou "B"
|
9 | 0 | 0 | 9 | 12:125 | 0 |
Účastníci: HC Světlá nad Sázavou, HC Spartak Velká Bíteš, SKLH Žďár nad Sázavou, SK Horácká Slavia Třebíč, HC Žihadla Moravské Budějovice, BK Havlíčkův Brod
Účastníci: HC Chotěboř, HC Lední medvědi Pelhřimov, HC Ledeč nad Sázavou, SK Telč
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Brumov-Bylnice
|
3 | 3 | 0 | 0 | 33:11 | 6 |
2. |
Tigers Zlín
|
4 | 3 | 0 | 1 | 20:16 | 6 |
3. |
HC Bobři Valašské Meziříčí
|
4 | 2 | 0 | 2 | 17:15 | 4 |
4. |
HK Kroměříž
|
3 | 1 | 0 | 2 | 13:14 | 2 |
5. |
HC Uherské Hradiště
|
4 | 0 | 0 | 4 | 10:37 | 0 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Lvi Břeclav
|
3 | 3 | 0 | 0 | 27:9 | 6 |
2. |
MBK Vyškov
|
3 | 2 | 0 | 1 | 14:14 | 4 |
3. |
Technika Hockey Brno
|
2 | 1 | 0 | 1 | 9:9 | 2 |
4. |
HC Blansko
|
3 | 1 | 0 | 2 | 16:22 | 2 |
5. |
HC Orli Znojmo
|
3 | 0 | 0 | 3 | 9:21 | 0 |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
SK Prostějov 1913
|
10 | 7 | 1 | 2 | 71:35 | 15 |
2. |
HK Karviná
|
10 | 7 | 0 | 3 | 72:59 | 14 |
3. |
HK Mladí Draci Šumperk
|
10 | 6 | 2 | 2 | 76:70 | 14 |
4. |
HC Vlci Český Tešín
|
10 | 6 | 1 | 3 | 80:58 | 13 |
5. |
HK Nový Jičín
|
10 | 6 | 0 | 4 | 86:46 | 12 |
6. |
HC ZUBR Přerov
|
9 | 5 | 1 | 3 | 66:46 | 11 |
7. |
AZ Havířov
|
9 | 3 | 0 | 6 | 69:74 | 6 |
8. |
Metropolia Silesia
|
7 | 2 | 0 | 5 | 39:40 | 4 |
9. |
HC Slezan Opava
|
9 | 1 | 1 | 7 | 43:75 | 3 |
10. |
MSK Orlová
|
10 | 1 | 0 | 9 | 31:130 | 2 |
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz