Napodobí Gulaš Hrubce? Má šanci být nejužitečnějším hráčem CHL

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Jedním z pěti kandidátů na ocenění pro nejužitečnějšího hráče letošního ročníku prestižní Ligy mistrů je kapitán semifinalisty z Plzně Milan Gulaš.

Nový fanshop

Třiatřicetiletý útočník nasbíral v aktuální sezoně Champions Hockey League už dvanáct bodů za osm gólů a čtyři asistence a výrazně se podepsal pod plzeňskou jízdu hokejovou Evropou.

Indiáni jako jediní stále nenašli přemožitele. Nejdřív ovládli skupinu, pak v osmifinále vyřadili Bolzano, ve čtvrtfinále si vyšlápli na Skellefteu a o finále si 8. a 15. ledna zahrají s Frölundou.

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Ale zpátky k plzeňskému Milanu Gulašovi, který může navázat na třineckého brankáře Šimona Hrubce, jenž ocenění pro nejužitečnějšího hráče Ligy mistrů získal v minulé sezoně 2017/18.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE »

Společně s Gulašem byli nominováni brankář Salcburku Stephen Michalek, obránce Frölundy Chay Genoway, jeho spoluhráč z útoku Ryan Lasch a další forvard Trevor Parkes z Mnichova.

Foto: hcskoda.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz