Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci

Michal Kliment | Foto: bkhb.cz

Kádr Havlíčkova Brodu opouští trojice hokejistů - konkrétně obránce Michal Kliment a útočníci Tadeáš Holenda s Danielem Pavelcem. Klub informaci oznámil na svých webových stránkách.

Největší ránou je pro Bruslaře zcela jistě odchod Michala Klimenta. Devětadvacetiletý obránce má bohaté druholigové zkušenosti, přičemž v Kotlině strávil poslední čtyři ročníky. Odchovanec Sparty vyniká především svou bojovností, patří mezi klasické defenzivní štíty.

Působil rovněž v Moravských Budějovicích, kde patřil k největším oblíbencům fanoušků. Žihadlům pomohl v sezoně 2018/2019 k historickému triumfu ve 2. lize.

„Michal Kliment od nás měl nabídku, rozhodl se ale nakonec jinak," líčí sportovní manažer havlíčkobrodského A-týmu Lukáš Endál. 

„Michal Kliment od nás měl nabídku, rozhodl se ale nakonec jinak."

Oproti původním plánům nebude v Havlíčkově Brodě (nejspíš) působit ani Daniel Pavelec. Ten loni exceloval v jihlavské juniorce a v dalším ročníku měl oblékat dres Bruslařů. Dostal však nabídku z Německa, kde pokud uspěje na zkoušce, podepíše smlouvu.

„Dan Pavelec dostal nabídku try outu v Německu. Neměli jsme s tím problém, nechtěli jsme mu bránit. Pokud se neprosadí, vrátí se zpátky do Brodu," komentuje Endál.

Trenérský tandem Havlíčkova Brodu ve složení Aleš Kraučuk – Radek Haman bude muset vyškrtnout ze svých plánů také Tadeáše Holendu. „Tadeáš oznámil hlavnímu trenérovi, že nebude pokračovat v kariéře," doplnil Lukáš Endál.

Tvořící se kádr Havlíčkova Brodu

Brankáři:
Martin Nedvěd, Čeněk Novák, Vojtěch Kukeně.

Obránci: Jiří Benák, Roman Čermák, Michal Kerber, Matěj Krejčí, Max Kutlvašr, Pavel Tomšík, Dominik Vacík, Martin Zych.

Útočníci: Lukáš Bureš, Filip Dymák, Lukáš Endál, Vojtěch Holenda, Marek Kopic, David Košťál, Petr Kuchta, Vladimír Oščádal, Filip Pártl, Lukáš Přidal, Patrik Vacík, Milan Valášek, Luboš Voříšek.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz