Padělek trénuje v Havlíčkově Brodě, a co další nové tváře? S Třetinou se jedná

Foto: Luboš Vácha, bkhb.cz

Na led už vyjeli i havlíčkobrodští hokejisté a na ledě se proháněla řada nových tváří v čele se zkušeným útočníkem Alešem Padělkem, který uplynulých pět sezon strávil v Anglii.

Chance liga na Hokejka TV

Čtyřicetiletý matador působil severně od Londýna v městě Peterborough, kde patřil k nejvýraznějším oporám týmu. Nyní už je borec původem z Jihlavy zpátky v Česku a společně s dalšími nováčky se proháněl mezi mantinely.

Na úvodním tréninku Bruslařů nechyběli například gólman Martin Pejsar, jenž v uplynulé sezoně chytal za litvínovskou juniorku, či další brankáři Marek Peřina s Tomášem Svobodou. Oklikou přes francouzské Poitiers se do Havlíčkova Brodu vrátil Tomáš Cejpek. Další hráči se k přípravě s týmem připojí později.

„Stále platí, že se rozhodně nejedná o konečné složení kádru, hráči si musí své místo v mužstvu tvrdou a poctivou prací vybojovat,“ hlásí havlíčkobrodský klub na svém webu s tím, že s ikonou týmu Miroslavem Třetinou, který změnil zaměstání, jedná o dalším působení.

Naopak je jisté, že za Bruslaře už dále nebude nastupovat zkušený útočník Tomáš Plachý, jenž v minulosti prožil úspěšné roky v Pelhřimově. Za Havlíčkův Brod sehrál 16 utkání v základní části s bilancí tří branek a sedmi asistencí. Další tři zápasy (0+1) přidal v play off. Plachý se loučí z pracovních a zdravotních důvodů.

Aktuální kádr BK Havlíčkův Brod

Brankáři: Martin Nedvěd, Martin Pejsar, Tomáš Svoboda, Marek Peřina, Ondřej Chaloupek (připojí se v pondělí).

Obránci: Michal Kliment, Matěj Krejčí, Matěj Škareda, Matěj Vála, Matěj Trupl, Josef Vácha, Jiří Marek, Pavel Zvěřina, Robert Věžník, Jaroslav Ludvík, Tomáš Semrád (připojí se později), Štěpán Kudrna (připojí se později).

Útočníci: Tomáš Ludvík, Petr Kuchta, Richard Cachnín, Vojtěch Holenda, Marek Tecl, Lukáš Pokorný, Jakub Košťál, Daniel Homola, Tomáš Cejpek, Tomáš Kratochvíl, Jan Janiurek, Jakub Čejka, David Košťál, Aleš Padělek, Patrik Přidal (připojí se později), Roman Mikeš (připojí se později), Jakub Kadlec (připojí se později), Luboš Voříšek (připojí se později).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz