Pitter končí ve Slavii! Klub má nového majitele

Foto: hc-slavia.cz

Prvoligová Slavia mění akcionářskou strukturu. V klubovém vedení končí Vladimír Pitter. Novým majitelem týmu se stala společnost DT EXPERT sport, kterou zastupuje Stanislav Tichý.

Nový fanshop

99,99 procent akcií v hokejové Slavii dosud vlastnila společnost Merit Asset. Ta ale ve středu veškerý podíl prodala. Pitter v klubu končí na všech funkcích.

„Po velmi pečlivém zvážení všech aspektů a vývoji událostí, které se zde za mého působení odehrály, jsem se rozhodl zcela ukončit své působení ve Slavii, a využít tak nabídky odkupu všech akcií držených společností, kterou zastupuji," uvedl v tiskovém prohlášení dosavadní předseda představenstva Vladimír Pitter.

„Rozhodnutí odejít nebylo lehké, protože mě hokej baví. Čas ukáže, jestli mě bude chybět rytmus dění hokejového klubu a zápasový adrenalin," cituje Pittera web hc-slavia.cz.

„Přece jen je to pár let, co jsem strávil v hokejovém prostředí. Vztah ke Slavii je velmi silný. Přeju jí a novému akcionáři vše dobré v dalším působení," loučí se Pitter.

„Rozhodnutí odejít nebylo lehké, protože mě hokej baví."

Slavia před letošní sezonou přehodnotila ambice: ustoupila od snah k okamžitému postupu do extraligy, prioritním cílem bylo zabudovat do týmu mladé odchovance a začít novou éru. Do play off nakonec nepostoupila. Skončila jedenáctá.

Jak to s pražským celkem, který v předešlém desetiletí vládl extralize, bude dál?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz