Plekanec pomůže Kladnu! Plánuje za něj odehrát několik zápasů

19. listopadu 2018, 18:40

Marek Hedbávný

Tomáš Plekanec se po konci v Montréalu vrátil do Čech. Jedná s několika extraligovými týmy, už teď je ale jasné, že si zahraje i doma na Kladně.

Nový fanshop

„Jediné, co vím, je, že určitě začnu prvních pár zápasů na Kladně," oznámil Plekanec v rozhovoru pro Českou televizi. „Jsem po zranění, respektive jsem pořád zraněný. Věřím, že do čtrnácti dnů se uzdravím a budu moct nastoupit na pár utkání. Prvního a druhého prosince hraje Kladno doma dvojzápas, tam bych rád naskočil."

Plekanec hrál za Rytíře naposledy ve výlukové sezoně 2012/2013. I teď by si to mohl ťuknout s Jaromírem Jágrem. „Je to jedna z variant. Myslím, že už je připravený a je jen otázka času, kdy naskočí," řekl Plekanec. 

Mezitím bude jednat s extraligovými týmy: ve hře je angažmá na Spartě, v Kometě, v Plzni a také v Mladé Boleslavi, kde trénují kladenské ikony Pavel Patera s Miloslavem Hořavou. Jména těchto čtyř zájemců potvrdil i sám Plekanec. 

„Rád bych měl šanci vyhrát titul."

„Hlavně se potřebuju doléčit a potřebuju vědět, že jsem stoprocentně připravený. Pak doufám, že nějakému týmu pomůžu," uvedl Plekanec v pořadu Hokej den poté. „Rád bych měl šanci vyhrát titul."

Plekanec v letošní sezoně zaokrouhlil počet startů v NHL na 1 000 a pak přidal ještě jeden zápas. „Očekávání ode mě budou mít fanoušci velká," je si vědomý. Odmítl však spekulace o návratu do národního týmu, který jako kapitán vedl na několika vrcholných akcích. „Nepřemluví mě."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz