PODCAST: Býval jsem namachrovaný, kaje se Endál. Teď chce být dobrým tátou

Ledové plochy na spoustě prvoligových stadionů už jsou namraženy a celý stroj s názvem Chance liga už se zase pomalu ale jistě rozbíhá. A s ním samozřejmě dál pokračuje i pravidelný podcast 1. Liga, taky liga. Nová epizoda shrne aktuální přestupové i jiné novinky ze druhé nejvyšší soutěže a vyzpovídá výraznou osobnost Chance ligy posledních let Lukáše Endála.

Fanshop národního týmu

Pro mnohé bylo jeho rozhodnutí před touto sezonou prvotřídním šokem. Lukáš Endál, elitní prvoligový kanonýr, znovu míří o patro níž do 2. ligy – nově se upsal Táboru. I když zájem o něj byl.

Co ho k tomuto rozhodnutí vedlo, proč nedopadl návrat domů do Havlíčkova Brodu a jak vidí své hokejové kroky v následujících letech? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte v nové epizodě.

Do velkého hokeje skočil ve Slavii v nejlepší a nejslavnější éře tohoto klubu. Tedy v době, kdy se vyhrávaly tituly a hráči dostávali štědré odměny. A Endál přiznal, že za mlada nebyl zrovna reklamou na pokoru a skromnost a možná kvůli tomu to nedotáhl v kariéře dál.

I proto teď mladším spoluhráčům radí, jak se tohoto chování vyvarovat. Stejně tak bude vedle hráčské kariéry pomáhat jako dovednostní trenér doma v Havlíčkově Brodě.

V rozhovoru se také dozvíte, co se stává s čepicemi na ledě po vstřeleném hattricku, proč se bojí zubařů, co je pro něj největším strašákem havlíčkobrodského zimáku nebo jak se střelec jeho kalibru neustále zdokonaluje. Také prozradí, co ho v hokejovém prostředí znechutilo a čemu by se chtěl věnovat v letech budoucích.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz